Як готувати комах?


9

Я люблю гастролі, і я намагаюся зменшити свою залежність від моїх джерел білка, таких як соєвий порошок, квасоля та інші речі в супермаркеті. Подорожі трохи схожі на кемпінг, але з більшими відстанями та на велосипеді. Отже, як ви готуєте комах? Як я можу дізнатися, чи комахи їстівні? Чи можна їсти всі види комах, якщо я їх певним чином готую? Чи можна змішувати комах, таких як глисти, метелики та бджоли? Я ношу нагрівач, що працює на штормі, який працює на етанолі, і невелику пляшку з маслом. Як би ви готували комах з таким обладнанням? Якщо хтось має практичний досвід роботи з цією темою, мені також цікаво, як ви керуєте приготуванням комах, як консервація, збирання та подібні речі, але намагайтеся зосередитись на кулінарії.

Пов'язані, але не однакові

  1. Дешеві джерела білка?
  2. Їжа під час гастролей?

1
Їсть бджіл? Може бути не дуже безпечним, укуси тривають. Якщо ви зможете знайти достатню кількість бджіл, про які варто задуматися, то поруч може бути краще джерело їжі.
Орблінг

@Orbling: ви маєте рацію, їх репарацію потрібно ретельно робити. Чув, що один чоловік загинув, коли він потрапив бджолу до горла з банки пива. Я поняття не маю, чим відрізняються мертві бджоли, тому я думаю, що хочу отримати відповіді експертів, перш ніж спробувати. Я додав етикетку, food-safetyщоб попередити людей про можливі небезпеки.

2
@hhh: Існує причина, що кривошипний ключ також називають "ключем з арахісовим маслом". Зрозуміло, ти занадто хардкор, щоб робити хліб та арахісове масло, як і інші гастролі. Ні, ви вирішили їсти клопів! : P
BobMcGee

Відповіді:


8

В якій країні ви знаходитесь?

У кожній країні є кілька їстівних комах. Більшість - страшні. деякі токсичні або мають токсичні частини, які потрібно спочатку видалити. Ці знання важко перемогти, і вони не доступні. Традиційні місцеві жителі - це ваше найкраще джерело інформації (хоча культура коксу та макда вбила це в більшості частин світу)

У Новій Зеландії у них є грі Хуху, а в Австралії - грязь Вітчетті. Обидва вони їстівні сирі або варені (смажені на гарячому вугіллі протягом декількох хвилин). Вони мають трохи горіхові аромати

Це обидві личинки, які їдять м'яку деревину завдовжки від 5 до 10 см, досить пухкі і соковиті. Такі комахи можна зустріти по всьому світу. Але не всі їстівні


вибачте, що я планую подорожі по світу або еквівалентні гастролі [1]. Тому я намагаюся знайти якомога більше інформації на цю тему, як хороший резервний білок, особливо надійне джерело інформації, як книжка чи науковий матеріал, високо оцінений. [1] bicycles.stackexchange.com/questions/2851 / ... .

1
+1 за критичний коментар та хороший аналіз щодо однорідної західної культури

7

Я не знаю, чи справді комахи є чудовою альтернативою для гастролей. Вам потрібно зібрати багато їх, щоб зробити пристойну страву, і це зайняло б пристойну кількість часу та енергії, але враховуючи це на власне питання:

Існує маса способів приготування комах. Ви можете їх підсмажити, обсмажити, подрібнити і змішати з іншими речами і т. Д. З обладнанням, яке ви маєте, я, мабуть, пішов би на тости.

Вам може знадобитися польовий посібник з якихось видів, щоб визначити, які їстівні. У світі існує більше видів комах, ніж будь-що інше, тому це насправді не є надто практичним, щоб відповісти тут. Я також не знаю, де ти. Хоча коники та мурашки, ймовірно, як правило, безпечні ставки.

Не всі види безпечно їсти. Багато комах певною мірою отруйні або токсичні. Жодна кількість варіння не змінить цього в деяких сортах. Знову-таки, найкращий варіант для вашої місцевості виявиться польовим посібником.

Змішування видів їстівних комах не повинно бути проблемою. Це як би запитати, чи добре змішувати різні види їстівних овочів чи м'яса. Це може бути не найприємнішою їжею, але ви їсте комах так, що все одно не може бути вашою основною проблемою. Зі сторони, спроба зловити бджіл на їжу просто здається дійсно поганою ідеєю.


Я знаю недолік, але комахи можуть стати чудовим резервним харчуванням, якщо все інше не вдасться.

1

Крікі звучить страшно. Хоча в BBC був цікавий документальний фільм, де їжа комах давала деяку популярність якомусь біологу, я його ім'я забуваю. Він окреслив деякі розумні причини, такі як, наприклад, вуглецевий відбиток, у порівнянні з паніруванням комах для комах на їжу викидається 1/4 парникових газів!

http://www.bbc.co.uk/blogs/food/2011/03/why-not-eat-insects.shtml


0

Як готувати комах для їжі
Я сумніваюся, що багато людей мають практичні знання в цьому випадку.


2
ehow.com - це веб-сайт, який шукає спам, найкраще знайти справжнє джерело та атрибут. Також не згадується той факт, що у багатьох комах є токсичні частини!
TFD

1
@Aaronut Використання програмного забезпечення або використання рабовласницької заробітної плати для "переписування" речі все ще знімається
TFD

2
-1 Я погоджуюсь з TFD, такі сайти, оптимізовані для пошуку, стають дуже неприємними. Бажаю, щоб я міг їх відключити. -1 тому що розміщення в першу чергу результатів пошуку в цій темі, не найменш неоднозначне. Я зніму голосування, якщо відповідь зміниться на відповідь експерта, це не змагання за швидкість.

2
@TFD Я не збираюся витрачати час на це, аргументуючи це, є велика різниця між спам-сайтом та контент-фермою, не останньою з яких є те, що останній платить експертам / авторам за його вміст (хоча б поганий або неіснуючий процес перевірки може бути бути) і управляється підприємствами, що складаються з мільйонів доларів. Якщо це для вас занадто нюансовано, то вибачте, і я ще раз зазначу, що не маю любові до eHow, але, будь ласка, не публікуйте тут неправдивих фактів, вони не спамують і не "бракують".
Ааронут

1
@Aaronut: Я думаю, що це спам більше на лініях, визначених цим ескізом [1], це добре: PI знаю моє визначення спаму, але це важко не зробити аналогію з таких спам-сайтів до цього відео. Спам, спам, спам, спам, що ви маєте на увазі? спам, спам, комаха, спам, спам, їжа, спам, спам, спам Y, забрати його, комаха, спам, спам - ви можете відчути, чому мені не подобається такий матеріал? Це відчайдушно, неважливо, не допоможе спілкуванню, макет-експерт, - [1] youtube.com/watch?v=anwy2MPT5RE

0

Мені сподобалось те, що робив Гестон Блюменталь з комахами в його Чайній партії Mad Mad Hatters у своїх телевізійних серіалах, а також деякі уривки на youtube. Я бачив коників та лискучих черв’яків / личинок молі (тих, що вторгуються у вашу кухонну комору для борошна тощо), які їдять у всьому світі. Але я не експерт, як тут можуть бути інші. Я родом з землі грішті, що мені сказали, на смак як горіх.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.