Яка різниця між французькою духовкою та голландською духовкою?


8

Я переслідував сайти кухонного посуду зі знижкою, шукаючи шматочки Le Creuset, які не підведуть мене до бідного будинку. Я знайшов два шматки, які мають однаковий розмір і ціну - одна - французька піч, а друга - голландська піч. В їх описах немає нічого, що б сказало мені, в чому різниця між ними. Хтось може уточнити?

Відредаговано, щоб додати певні фрагменти


6
Дивовижний! Голландці зуміли отримати на 25% більше місця в горщику, що ледве наполовину менше!
JYelton

1
Голландська піч самостійно стискається, коли її не використовують.
kiamlaluno

Відповіді:


7

Гаразд, тому "Smart XXX Alec" в мені хотів розпочати, сказавши: " Французька піч більш зарозуміла і менш корисна ". Але я утримався, поки не дізнався, що маю рацію.

Дивлячись на ці два подібні продукти голландська духовка проти французької духовки, я зауважую, що різниці немає дуже, окрім того, що "французька піч" в 4 рази перевищує ціну і лише добра до 350 градусів у духовці, де голландська піч оцінюється на 400 градусів (F).

Тому я думаю, що я повинен стояти біля своєї первісної думки.


1
Ну, є одна велика різниця - бренд. Lodge відомий недорогим посудом; Le Creuset - бренд статусу. Я, однак, погляну на ложу - у мене є кілька їхніх чавунних каструль і вони мені дуже подобаються. Напевно, я недостатньо готую, щоб помітити різницю в якості.
EmmyS


Чугун моєї ложі ніколи не підводив мене. Я б не назвав їх дешевими, просто «за правильною ціною».
Cos Callis

2
Я є власником і Le Creuset, і Lodge, хоча у мене немає жодного емальованого горщика. Зауважимо, що хоча чавун Lodge все ще виробляється в США, він передав свою емальовану лінію на ливарний завод у Китаї. Не те, що це обов'язково погано; просто майте на увазі, що якість оригінальної чавунної лінії Lodge може відрізнятися від якості її емалі. Тим не менше, я чув про них хороші речі.
ESultanik

1
Крім того, причина у французькій духовці має нижчу максимальну температуру через стандартну ручку, яка являє собою якийсь композит, який холодніший на дотик при нагріванні, але не витримує дуже високого тепла. Ви можете придбати заміну ручки з нержавіючої сталі, яка до 425 ° F. Єдина причина, з якої я можу подумати, навіщо вам це потрібно, це якщо ви випікаєте хліб. У мене є два старовинні горщики Le Creuset, які я отримав у спадок від своєї бабусі (яка отримала їх як весільні подарунки), і, здається, вони мають чавунні ручки.
ESultanik

6

Я переглянув це і виявив, що немає різниці. Згідно з цими думками посуд однаковий. Назва «голландська піч» отримана через голландський посуд у першій історії США. Французи щойно назвали його французькою духовкою для маркетингових цілей.

Це підтверджує Вікіпедія .


2
Це в значній мірі це. Всі французькі печі справді є просто емальованими голландськими печами, тому їх вважають вищими класами. Кітч висвітлював це нещодавно, власне: thekitchn.com/…
франко

3

Це насправді лише маркетинг Ле Крезе та Ле Шассера (який, як відомо, теж це робив) - вони просто намагаються скористатися позитивною асоціацією між "французькою" та "кулінарною".

У фактичному продукті немає різниці (з точки зору назви, я не знаю про конкретні деталі, які ви дивитесь).


Дякую. Якщо це має значення, я оновлюю оригінальну публікацію конкретними фрагментами.
EmmyS

@EmmyS - Крім різниці у формі та розмірі, вони повинні бути функціонально однаковими (дві частини, які ви зв'язали). Якщо ви подивитесь, є дві різні маркетингові стратегії, щоб спробувати захопити різні сегменти ринку з подібними продуктами. Одне повинно бути віддачею до «попередніх» часів, а інше - більш сучасне. Це справді всі маркетингові відмінності.
rfusca

Я сам шанувальник ложі.
rfusca

Мені подобається кришка краще на більшій «голландській» духовці.
rfusca

-3

Я думаю, що французька піч може бути покрита емаллю, а голландська піч - ні.


3
Я змінив його на заяву замість питання, інакше мені довелося б її видалити. Я все ще не думаю, що це правда - лише тому, що середній чавун Le Creuset з чавуном є емальованим покриттям, а середній чавунний горщик для чавуну, який продається під етикеткою "Голландська піч", не є, це не означає, що всі емальовані називають французькою, а всіх безіменних називають голландськими.
румчо
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.