Кулінарне використання для соти?


8

На примху я купив справжній стільник (не десерт типу печива) у місцевого магазину. Я намагався їсти його просто, але віск робить його неприємним і жувальним.

Що я можу з цим зробити?


це воск. чому б хто хотів їсти його
Midhat

Відповіді:


9

Гребінець, який є бджолиним воском, утримує мед. Соти застосовують для декоративних десертів, розміщують на або уздовж боків красиво розташовані фрукти, використовують як розсип на тості або хлібі або сухарях і подають із сирними тарілками.

У дитинстві я любив соти, вискакував би мотузку в рот і жував, як гумка, доки не залишився віск, і або виплюнув віск, або проковтнув.

Ви кажете, що віск неприємний і жувальний. Віск залишиться жувальним, температура плавлення бджолиного воску десь близько 60 C / 140 F. Якщо віск має поганий аромат, запропонував би вилити все це і спробувати ще раз.

Не знайте жодної користі, крім їжі в сирому вигляді. Нещодавно перебував у столиці США, їв навпроти національної штаб-квартири адвокатської колегії, мав відмінне блюдо із закусками, в якому були шматочки м'яса, сиру, консервованих та свіжих фруктів, оливок, різних хлібів та соти; це було дуже добре.

Підсумок полягає в тому, що якщо ви їсте його просто, ви звиваєтеся з губами воску в роті, з якими вам доведеться щось робити. Якщо ви їсте його з іншими продуктами, віск насправді не помітний, як би з'їсти шкірку на сирі; він просто їсть.


4

У Небесних тортах Роуз є рецепт пряженого цукру. Один з компонентів - бджолиний віск. Рецепт створює гніздо з того, що я б вважав, дещо схоже на цукерки з бавовни.

введіть тут опис зображення

Це фінішна складова дрібниці Св. Оноре (яка, випадково, я щойно закінчила виготовлення, тримаю закручений цукор).

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.