Як правильно заморозити і розігріти варений маринований стейк?


8

Я щойно приготував на грилі стейк, маринований в оцті, розмарині та оливковій олії. Проблема в тому, що я зробив занадто багато. Який правильний спосіб заморозити, зберігати та згодом розігріти цей стейк, щоб наблизити його до такого ж смачного і ніжного, як зараз?

Відповіді:


9

Я рекомендую дати йому охолонути до кімнатної температури, а потім помістіть його в герметичний пластиковий пакет з морозильною камерою, перш ніж він занадто висохне. Ви можете ложкою трохи соків з приготування їжі в мішок зі стейком, щоб, коли він знову розморозиться, соки будуть працювати там, щоб він залишався вологим.

Коли ви розморожуєте його, робіть це в холодильнику, залишаючи його на ніч, щоб він поступово розморожувався, зберігаючи його в мішку морозилки, щоб він не втрачав більше вологи. Тоді слід добре прогріти, можливо, найкраще на неглибокій сковороді, а не в мікрохвильовій печі, щоб утримати вологу.


4

Мій улюблений спосіб впоратися з цією ситуацією - дозволити стейк розморозити в холодильнику, а потім нарізати його тонко на бутерброд з стейком з сиром-проволоном.


Дякую за пораду. Який найкращий спосіб заморозити його?
Майк Шеров

Мої вибачення ... загорніть щільно в поліетиленову упаковку, потім покладіть в мішок з морозильною камерою Це досить добре мій метод заморожування будь-якого м’яса, сирого або замороженого (і я заморожую багато м'яса). Це добре спрацювало для мене.
JustRightMenus

2

Взагалі кажучи, ви цього не робите.

Якщо ви дійсно повинні заморозити стейк, заморозити його перед приготуванням і повільно розморожувати в кашпо на ніч.

Re: Ваша нинішня проблема - я б загорнувся в тіфоль і нагрівся в духовці. Каструля може перегріти її.


дякую за відповідь. Як слід заморозити її після приготування?
Майк Шеров

У повітронепроникній ємності я б найкраще здогадався, хоча я ніколи цього не робив. Зазвичай у нас не надто багато стейки, що залишився, і те, що ми робимо, собака отримує :)
Електромонах

2

Загалом, ви не можете (просто створити резервну копію інших відповідей). Але ви можете робити інші речі зі стейком!

Рецепти стейк із залишком мають кілька приємних рецептів. Його спонсорують компанії Флемінга , тому я хотів би подумати, що це вартує чогось, що стосується калібру рецептів.

Оновлення: Моя дружина каже, що хоч і не ідеально заморожувати її після приготування, ви можете використовувати вакуум-герметик (якщо у вас є), щоб зменшити ймовірність заморозки та зберегти вологу в міру відтавання. Zip-Loc також продає мішок, який повинен зробити багато того ж, але ми цього не пробували. Але витягнути якомога більше повітря - це головне.


Дякую за пораду. Який найкращий спосіб заморозити його? Я маю на увазі, окрім того, що я роблю з цим, коли я нарешті вирішу його з'їсти, як мені найкраще зберігати його на інший день?
Майк Шеров

Відправлення вакуумного ущільнювача. У моїй родині вчора ввечері були смачні бутерброди з сиру на вечерю через це.
aehiilrs

0

Спочатку загортають у фольгу. Ви не хочете, щоб пластик був десь біля вашої стейк, якщо ви зможете допомогти йому уникнути смаку пластикової замороженої вечері. Потім загорніть герметичну пластикову упаковку - не поліетиленовий пакет.


Тож за умови, що стейк загорнутий і заморожений - як слід ОП розігрівати його? Ваша відповідь здається неповною ...
Stephie
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.