Чому при смаженні ви розрізаєте цілих качок навпіл, але не для інших домашніх птахів?


3

Востаннє, коли я робив смажене, я використовував рецепт доброї їжі BBC. Оскільки мені пощастило з цими рецептами, я вирішив піти на їхній рецепт смаженої качки .

Цей рецепт передбачає розрізати всю качку навпіл і обсмажувати половинки шкірою вгору. Я ніколи раніше не смажив такого птаха, і мені цікаво, чому хтось це зробив би. Це має відношення до аромату м'яса? Частка жиру? Я не думаю, що я коли-небудь робити це з куркою, бо боюся, що м'ясо вийде сухим. Але очевидно, що смак качки є різним, і, можливо, якщо я знаю, чому люди так роблять, я можу використовувати її розумно в кулінарії.

Відповіді:


3

Основна причина, чому ви хочете розрізати качку навпіл і обсмажити їх стороною шкіри вгору, тому шкіра качки приємна і хрустка. На відміну від більшості смаженої птиці, де ви не їсте шкіру, шкіра качки вважається величезним делікатесом, якщо вона хрустка.


Дякую. Я збираюся поставити його в духовку, так що я радий, що перевірив тут.
ixtmixilix

14
Хто не їсть курячу шкіру? Це приголомшливо!
Кріс Кадмор

1
@Chris: Здебільшого люди не їдять курячу шкіру. Де як спеціально замовляють качину шкіру. Подумайте Peking Duck, де це переважно шкіра качки з додаванням трохи качиного м’яса.
Джей

1
KFC зробив цілу галузь із курячої шкіри. Я ніколи не знаю, щоб хтось, хто не піддався зниженню жиру, залишав шкіру. А ті ж люди, які не їдять курячу шкіру з жирових причин, звичайно, не їдять качину шкіру.
Кріс Кадмор

2
Наскільки мені відомо, річ, що не їсть курку, - це міра економії калорій та жиру. Це було рідкістю в колах, в яких я харчуюся, і більшість з них скаржилися на тих, хто відчував, що їм доведеться це практикувати. У наші дні це здається досить поширеним. Я розділив різницю, лише поїдаючи шкіру, якщо це просто правильно . Приклад закону нечіткої рожевої Нівен .
dmckee

17

Я погоджуюся з відповіддю Джея, що одна з причин полягає в тому, що шкіра залишається хрусткою, але я не згоден з різницею щодо інших видів птиці і маю трохи більше інформації.

Корінна різниця між качкою та іншою птицею полягає в тому, що качка набагато жирніше, і більша частина цього жиру зберігається під шкірою. Якщо ви нічого не зробите з жиром, ви отримаєте птицю, яка буде занадто жирною, щоб насолоджуватися; а також шкіра не буде хрусткою так добре, як, скажімо, куряча шкіра буде з подібним препаратом, оскільки шкіра буде вологою від жиру, який знаходиться під нею. Існує більше способів позбутися від жиру; популярний - пропарити качку перед тим, як її обсмажити, як правило, після того, як кілька разів встромляють виделку в шкіру, щоб вийшов жир легко вийшов. Це здається різним вирішенням тієї ж проблеми: якщо розрізати качку навпіл і покласти розрізану сторону вниз (що це те саме, що покласти шкіру стороною вгору), жир матиме набагато простіший вихід, ніж якщо ви варили качку цілу.


1
Дуже вірний пункт. Моя відповідь надходила від того, хто любить їсти качку, а ваша відповідь походить від того, хто явно готував качку в минулому. Ха-ха, я повністю підтримую перехід на це як прийняту відповідь.
Jay

1
Це, безумовно, правильна відповідь. Немає нічого магічного в шкірі качки порівняно з іншими шкірами птиці; відмітна характеристика качки порівняно з іншими птахами - кількість жиру!
Ааронут

7

Я звичайно метелик більшість птиці перед смаженням, а не тільки качку. Найбільша причина, по якій я маю, - це те, що птах готується швидше і рівномірніше без порожнини. Оскільки він вариться швидше, то менше втрат вологи. Я також отримую основу, щоб заощадити на складі.


3

Однією з причин розрізання домашньої птиці навпіл (метелик, сівашка або сівашка) є те, що вона дозволяє швидше і рівномірно обсмажуватися. Всі частини домашньої птиці будуть готуватися до однакового рівня (роблячи грудку більш соковитою), і більше шкіри піддається.

Існує дві методики виведення птиці-мішковини або метелика:

  1. Видалення хребта та укладання птиці зі шкірою вгору, розбиття грудини (грудної кістки), натискання долонею.
  2. Видалення хребта та грудини та розщеплення птиці на половинки (або на чверті).

Його можна використовувати з усіма видами птиці, незалежно від розміру.


0

Розріжте звіра навпіл і повільно обсмажте на сковорідці, шкірою вгору. Ви робите це з двох причин. Друге - допомогти зробити шкіру хрусткою. По-перше, тому, що більша частина цього рясного жиру знаходиться під шкірою. Таким чином жир сочиться з-під шкіри, і він кудись повинен піти. Одна птах може дати вам дві склянки жиру легко. З нерозрізаною пташкою жир не може так легко втекти. Ура.


-1

Качка досить вміст жиру. Розрізавши його навпіл, ви зможете стікати більше жиру.

Інша можлива причина - це те, що певні види жиру будуть витікати більше, ніж інші; Я виявив, що це дослідження показує такий ефект у яловичині.


Ця відповідь містила дуже мало, що насправді вирішувало питання; більшість із них були твердженнями про здоров’я. Я відредагував це до реальної відповіді та залишив можливі відмінності в харчуванні як можливість, не заявляючи жодних претензій. Я також прибрав усі застарілі коментарі.
Каскабель
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.