Приготування мексиканських соусів з гарячими стравами


6

Завдяки книзі По- справжньому мексиканська , я нещодавно почав робити приготовані мексиканські соуси, такі як Адобос, Моль і Піпіани. Однак моя солодоща не здатна перенести нічого, що переважає легкий смак гострого перцю.

Мені було важко відкалібрувати рецепти, щоб вони мали трохи гарячки, але не так сильно, щоб вона не могла їх їсти. На другий вечір я зробив зелений піпіан і вийняв насіння з ялопеноса, щоб зробити їх менш гарячими ... але мені вдалося повністю видалити з рецепту весь аромат гострого перцю. Тоді я зробив собі алобо, яке здавалося нормальним, поки воно не просиділо протягом години, але потім стало занадто гострим, щоб їсти.

Дегустація перців або пасти, поки вона ще сира, не дуже ефективна, оскільки перець часто стає м'якішим або гарячішим під час готування.

Хтось має поради, пропорції чи хитрощі, які він використовує для приготування мексиканських соусів, які мають зинг, але не дуже гострі?


Ніхто не може дати вам співвідношення. Перець дивовижно різниться за жаркістю; навіть два плоди на одній рослині можуть бути абсолютно різними за смаком. Співвідношення на основі типу перцю було б марним.
румчо

Відповіді:


6

Дегустація перців - це єдиний спосіб, окрім машини для хроматографії. Особливо це стосується джалапеньо з продуктових продуктів. Це тому, що, як зазначено на цьому веб-сайті та в інших відповідях від себе та інших, пряність перцю може сильно відрізнятися навіть на одній рослині. Відповідно, чилі, змішані, можливо, з рослин, навіть із різних врожаїв чи постачальників, не можна очікувати, що вони матимуть надійну консистенцію пряності.

Мій підхід полягає у попередньому кубиці та заморожуванні партіями. Я використовую мішки, але інший підхід, зазначений на цьому сайті тут .

ПРИМІТКА. Достовірною перевагою цього підходу є те, що якщо ви готуєте, використовуючи чілі досить часто, щоб гарантувати такий підхід, рівень нагріву буде більш послідовним до партії.


Мій процес збереження йде приблизно так:

 • Придбайте відразу багато свіжих чілі, залежно від того, чим ви користуєтесь через 3-6 місяців. (Я використовую 25 до 50)
 • Проби тепла кожного перцю під час консервації
 • Поріжте кубиками перець (за бажанням заздалегідь висушіть)
 • Розділіть на три групи:
  • Легкий / не гострий
  • Вбивчий-палаючий гарячий
  • Нормальний (усе між ними)
 • Заморожуйте в одноразові мішечки (~ 1 ¢ кожна, не на блискавці)
  • Помістіть менші пакетики у більший мішок морозильної камери розміром з галлоном (~ 15 ¢ кожен), позначений рівнем спецій типу перцю, обробленої фініковою нагріванням та рівнем нагрівання вмісту.

Хоча я завжди зберігаю насіння, тому що хочу спецію, цей підхід можна використовувати з або без етапу дезінсерції в процесі. Інша, можливо, застосовна примітка полягає в тому, що IME, без насіння, пряність джалапеноса потрапляє в звужений діапазон.

Ще раз зазначимо, що одна із переваг тут, крім збереження та доступності, полягає в тому, що у вас є три купи нарізаних кубиками чилі, рівень тепла спецій кожного сегменту партії, як правило, добре відповідає.


5

Це не насіння гаряче, це серцевина / мембрана, яка тримає насіння. Це було висвітлено у попередньому запитанні

Визначення поняття "легкий зінг" дуже різняться, але, на мій досвід, єдиний спосіб бути справді безпечним - намагатися зняти все тепло. Потім можна трохи додати назад, використовуючи концентрований гострий соус в кінці. Гаряче гаряче (все це просто капсаїцин), тому це не вплине на аромат. Взагалі точно контролювати тепло в іншому випадку просто важко, оскільки вам доведеться видаляти майже всі гарячі частини перців.


2

Ми використовуємо пару основних інгредієнтів для зниження рівня пікантності залежно від типу соусу

 • Звичайні червоні помідори або томатили (зелені маленькі)
 • Цибуля
 • Коріандр
 • Поблано чилі (великі, які не гострі)
 • Трохи часнику
 • Авокадо
 • якщо використовується авокадо, лимонний сік добре поєднується з ним, а також знижує пряність
 • Мабуть, це не варіант для вас, але ми також вживаємо пиво, і це знижує пряність, якщо це холодний соус

Рівень води, звичайно, але це залежить від консистенції, яку ви хочете досягти

Нарешті, як підібрати менш гострі джалапеньо, як це:

введіть тут опис зображення

Ті, що не мають білих ліній структу

Порада про бонус: якщо соус м'який і дещо солодкий і містить авокадо, використовуйте краплю меду після подачі соусу на їжу


1

Те, що гаряче для однієї людини, легке для іншого, досвід - це єдине, що допоможе вам. Звичайно, ви можете скористатися методом видалення всіх і додати пізніше, окрім випадків, коли ви додаєте конкретні частини перцю, які ви залишили, тоді ви по суті робите інший рецепт, не всі чилі однакові.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.