Як можна збагатити домашнє соєве молоко?


8

Господарське соєве молоко збагачене великою кількістю різних вітамінів. Чи можна додавати ці вітаміни в домашнє соєве молоко? Якщо так, як би ви це зробили?

Я не впевнений, чи поглинаємо ми вітаміни чи вони важливі чи що завгодно, але просто цікаво, як це можна зробити на домашній кухні.

Редагувати:

Знайдено кілька посилань, жодне з яких не дає чудової відповіді, враховуючи, що обидва дійсно покривають кальцій, і заявляють, що це питання змішування в порошок і струшування перед вживанням, щоб він не розчинився:

http://www.livestrong.com/article/362920-how-to-fortify-homemade-soy-milk/

http://www.makesoyamilk.com/soya-milk-benefits/should-you-fortify-your-soy-milk

Але комерційне соєве молоко може включати тонну інших (A, C, D, E, K, B6, залізо, рибофлавін, фолат, фосфор, магній, цинк, селен ...). Цікаво, чи це також лише питання змішування порошку (як подрібнені полівітаміни) та продовження суспендування при струшуванні або випуску добавок, таких як емульгатори.

Відповіді:


2

Ви не будете додавати аскорбінову кислоту чи подібне - морозиво молоко - але вітамін на основі олії, такий, який міститься у гелевій кришці вітаміну Е, буде добре змішуватися. Буде лише такою ж поглинаючою чи біодоступною, як оригінальний вітамінний продукт.

Ідея збагачення сої походить від уявлення про те, що ми отримуємо велику кількість своїх поживних речовин з коров'ячого молока і без нього повинні замінювати. Відповідь взагалі про те, як важливо їсти різноманітну цільну їжу, а не покладатися на міцні продукти.


Дякую. Мені цікаво, як усі ці вітаміни додаються до напою, і я не знайшов у мережі багато ресурсів з цього приводу. Я усвідомлюю, що ідея може бути хибною з точки зору "наскільки важливою", але саме тому я намагався уточнити питання і дати зрозуміти, що я не запитую про те, наскільки це важливо. Я знаю , що краще , щоб отримати вітаміни з цільних продуктів, а не з таблеток, порошків, збагачених продуктів харчування і т.д.
PAUL
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.