Чому мій ganache продовжує ламати?


2

Я роблю трюфелі, і мій ганаш розширюється. Шоколад діє, як він перегрівається, але це не так. Я кілька разів підтверджував температуру води в подвійному котлі, і шоколад ніколи не перевищував 120 градусів. Ось мій рецепт:

20 oz of chopped chocolate (72%)
1 3/4 cups cream
1/4 cup Cognac
2 tbsp Butter
splash of espresso powder

Я роблю це в подвійному котлі, як я вважаю, це звичайно виходить більш гладким. Я не знаю, чому цей рецепт не працює сьогодні, я зробив це двічі, і це не вдалося обох разів, хоча я використовував рецепт багато разів протягом багатьох років.

Єдина відмінність - коньяк, але я використовував іншу рідину як ароматизатор. Чи є щось у лікері, що змінює властивості плавлення шоколаду? Рідина входить з шоколадом, так що це не захоплення.

Я сьогодні знищив $ 40 Валхрону, так що не варто говорити, я хотів би знати, чому це відбувається.

Відповіді:


5

Я знайшов відповідь у Макгі. Про їжу та приготування їжі: наука і знання кухні '.

Основний ганаш - 1: 1 шоколад: крем (по вазі). З великою кількістю шоколаду емульсія може розвалитися.

У Клавіші для хорошого приготування 'McGee описує, як відновити помилку ganache. Ви кладете його над подвійним котлом, а коли він досягає 33ºC y, перемішайте його енергійно. Якщо це не вдасться, почніть з меншої партії, так само, як ви могли б відновити mayonnaisse.

McGee рекомендує дозволити йому сісти на приладі охолодити повільно протягом доби.

Відповідні сторінки не відображаються в попередньому перегляді Книг Google.


Я витягнув свою копію McGee, і я згоден, що це питання. Крім того, я використовував більш якісний шоколад (більше шоколадних частинок). На цьому етапі стало занадто пізно, щоб видужати. Сьогодні я почну знову і змінити рецепт.
Josh Infiesto

3

Коефіцієнт співвідношення 1: 1 - це, мабуть, коефіцієнт обмерзання торта, а не співвідношення трюфелів (хоча це може бути і для формованих або навіть трубопроводів). Якщо ви рукою валять ваші трюфелі, однак, співвідношення 1: 1 буде важко працювати.

Кілька ідей:

  1. Ви говорите, що ви підтримуєте температуру до 120 градусів, але 120 дуже гаряча для ganache. Можливо, ви захочете спробувати техніку нагрівання тільки крему, а потім повільно наливаючи її над дрібно нарізаним шоколадом. Дайте крему сидіти на шоколаді протягом однієї хвилини, а потім повільно перемішати.

  2. Як ви додаєте рідкий ароматизатор? Якщо ви додаєте його швидко або до об'єднання ganache, це може бути проблемою.


1

Як я врятував ганаш, використовую блендер для занурення суміші ... дивно, як він може перетворити зернисту, масляну суміш на ідеально гладку, блискучу ганашу. Завжди дайте це перейти, перш ніж викидати суміш.


Врятував ganache моєї дружини
Mark Peters
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.