Вміст жиру в домашніх запасах


7

Перш за все, я не знаю різниці між запасом, бульйоном та бульйоном англійською мовою (не моєю рідною мовою), але що я маю на увазі, коли ви готуєте, наприклад, курячу тушку з овочами протягом декількох годин, щоб використовувати рідину , відкидаючи все інше. Моє запитання також стосується того, коли ви готуєте будь-який інший вид м’яса, який не був попередньо приготований, тобто в ньому залишиться дуже багато жиру.

Однак, коли ви робите свій запас, скільки жиру буде в ньому? Мене найбільше цікавить вміст жиру після того, як ви зняли «кришку жиру» після охолодження, а також відразу після просіювання, якщо хтось відповість на обидва питання.

І природно, я знаю, що важко визначити вміст жиру, не роблячи аналізу, але я не закликаю точну відповідь на грам, лише якщо він становить приблизно 0–5%, 5–10% або 10–20% або що завгодно - просто будьте настільки точні, наскільки можете.

Купуючи запаси в магазині, він зазвичай говорить про 0 г жиру, але, мабуть, у них є певний метод видалення всього жиру, знижуючи ризик його прогінку і збільшуючи термін зберігання. У своєму запасі я бачу досить багато крапельок жиру.

Один з способів нападу на питанні може бути: Не всі жири повинні прийти до поверхні ( «кришка») , так як жир і вода не змішуються? Якщо жир все ще знаходиться у бульйоні, а) чи охолонув він до того, як йому було дозволено піднятися (це може бути складно в запасах, багатих желатином)? Або б) чи може запас утримувати жир в емульсії?

Відповіді:


4

Дивіться Запас проти бульйону - Яка різниця у використанні?

Як і у більшості кулінарних слів, немає глобального визначення. Вміст жиру залежить від інгредієнтів та рецептури. Деякий жир утримується в суспензії, а деякі будуть хімічно залучатись до компонентів запасу і їх важко буде видалити

Деякі люди розмішуються в жирі, більшість людей знежирюють його

Комерційний склад може бути центрифугований, щоб вміст жиру знизився до нуля. Це не так практично в домашніх умовах, але це можна зробити


2

Після того, як ви закінчите готувати свій запас і відфільтрували всі тверді речовини і залиште його в холодильнику з шматочком марлі, покладеної по верху на ніч (або на кілька годин ...), олія підніметься до верху і затвердіє. . Після цього ви можете (обережно) видалити марлю, і вона забере всю (або майже всю) олію / жир. Ви повинні мати змогу досить легко знехтувати решту твердого тіла.

Після цього піднесіть температуру бульйону до кипіння на короткий час і перенесіть його в баночки для муляра (поки гарячі) для зберігання. У цей момент, якщо ви шукаєте «довгострокове» зберігання, вам потрібно зробити герметизацію (тиск консервований, як це зазначає дероберт), якщо ви не очікуєте, що він триватиме понад 6-8 тижнів, то, можливо, зберігання в холоді досить добре. Якщо ви збираєтесь зберігати його в холоді, дайте йому охолонути на прилавку до кімнатної температури, після чого перенесіть його в холодильник.


Цікаво, як ви його зберігаєте - особисто я заморожую свою (але чашки гарячого напою легше морожую). Якщо ви збираєтеся це зробити, це повинно бути тиском. nchfp.uga.edu/how/can_05/stock_broth.html
derobert

Я зберігаю його в холодильнику в банку з пінцем. охолодження встановлює гарне вакуумне ущільнення, і воно ніколи насправді не триває достатньо довго, щоб переживати про те, що робити тиск. Якби я робив це у більших кількостях, я хотів би, щоб він тривав довше, я би мав тиск.
Cos Callis

Гаразд, пропоную підкреслити у своїй відповіді, що її потрібно зберігати в холодильнику (або негайно консервувати)
derobert
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.