Що робити з надто гірким сорбетом?


4

Я робив вишневий сорбет за рецептом, лише щоб виявити, що куплені вишні мають для них сильно гіркий смак (як це незвично для вишень у моєму досвіді). Тепер сорбет сильно смакує вишні, які я вважаю за краще не їсти: / що я можу зробити, щоб поліпшити смак, або як додавання в останню хвилину під час збивання (занадто пізно для цієї партії, але корисне в майбутньому) або начинку? Я шукаю зробити це солодше.


1
Якщо ви хочете зробити його солодшим, очевидною відповіддю буде додати більше цукру чи сиропу. Крім того, на сторонній ноті ви завжди можете дозволити своєму сорбету відтанути, внести необхідні виправлення і просто знову відкрутити його.
Генрік Седерлунд

@ HenrikSöderlund Це дійсно корисно! Мене хвилювало додавання гранульованого цукру під час збивання, оскільки воно може не розчинитися добре. Розморожуючи, додаючи цукор, потім повторне заморожування звучить як хороша відповідь, якщо ви хочете зробити його одним
Yamikuronue

1
Нещодавно я почав ручне змішування сорбету. Результат дивовижний. Отже, просто додайте більше цукру / сиропу за смаком і змішайте.
BaffledCook

Відповіді:


5

Якщо ви турбуєтеся про те, щоб цукор не розчинився, ви можете додати золотий сироп до розмороженого сорбету. Це також зробить ваш сорбет м’якшим. Я лише кілька разів намагався робити сорбет, але коли я вживав золотистий сироп, його консистенція була м’якшою, ніж коли я використовувала цукор.


1
У США інші цукрові сиропи (власний простий сироп, мед, кукурудзяний сироп тощо) набагато простіше підійти. І так, золотистий сироп насправді не кристалізується (це ж стосується і кукурудзяного сиропу), тому він буде м’якшим.
Каскабель

+1 Золотий сироп для цього варто отримати, він є потужним підсолоджувачем і гармонійним ароматом, на відміну від простого сиропу, кукурудзяного сиропу тощо. Кленовий сироп теж хороший, але трохи занадто виразний і може приховати аромати вишні
TFD

Ми подумали, що, можливо, варто спробувати трохи меду чи простого сиропу :)
Yamikuronue

1
Особисто мені не подобається аромат меду, і він має більш виразний аромат, ніж золотистий сироп. Але, якщо вам сподобався цей аромат, продовжуйте його. Ще одна річ, мед кристалізується, тому я не знаю, як це впливає на консистенцію сорбету
Divi

Спробував додати мед сьогодні вночі ... і він не замерз. : | Я дам йому знову охолонути протягом ночі, але це може бути втраченою причиною.
Yamikuronue

2

Сіль протидіє гіркоті. Додавати сіль в сорбет може здатися трохи дивним, але можу запевнити, що в десертах вживати сіль незвичайно. Додавання солі також посилить сприйняту солодкість сорбету.

Вам не потрібно буде багато солі. Можливо, невеликої щіпки на порцію буде достатньо. Просто не забудьте зазначити загальну кількість солі, яку ви додаєте до партії, щоб ви могли підлаштовуватися вгору або вниз в наступних партіях.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.