Чи можу я замінити харчову соду порошком кансуї?


8

Пов'язане: Що робить Кансуй для тіста для виготовлення локшини?

Я хочу зробити власну локшину 拉面-стилю. Я багато читав про кансуй та виготовлення власного кансуї з порошковою сумішшю карбонатів натрію та калію. Я також бачив кілька рецептів, які замінюють порошок кансуї харчовою содою.

Чи можна використовувати харчову соду для заміни кансуї? Якщо так, то в яких пропорціях? Якщо ні, то які інші поширені інгредієнти я можу використовувати для заміни?


1
(Тут беруть випадкові здогадки) Ви можете спробувати запечену соду McGee . Це насправді отримає вам карбонат натрію. Або альтернативно гідроксид кальцію ("вапно"), який продається домашніми консервами; Я знайшов це в місцевому Walmart раніше. Будьте обережні з цим, звичайно.
дероберт

Виглядає так, що слід нормально замінити. Дивіться Нью-Йорк раз та Чоухаунда , поняття про ідеї немає
Стефан

@derobert, ви повинні зробити цю відповідь альтернативою традиційній кансуї
Брендан

Відповіді:


4

Гарольд Макгі ще раз повертався до лужної локшини. Він виявив, що харчова харчова сода насправді змінює її з бікарбонату натрію на карбонат натрію. Це розумний замінник кансуї, який вимагається в лужній локшині, і його можна замінити в рецептах 1: 1. Локшина може не набути жовтого кольору, як це було б з обома лугами, які є в Кансуї, але це невелика ціна, яку потрібно платити за те, що не потрібно вишукувати цей інгредієнт.

http://www.nytimes.com/2010/09/15/dining/15curious.html?_r=0

Ключова частина:

Просто викладаємо шар соди на покриту фольгою форму для випічки і запікаємо її при температурі від 250 до 300 градусів протягом години. Ви втратите приблизно третину ваги соди у воді та вуглекислому газі, але ви отримаєте більш сильний луг. Зберігайте запечену соду в щільно закритій банці, щоб вона не вбирала вологу з повітря. І уникайте доторкань чи розсипань. Це не луг, але він досить сильний, щоб дратувати.


1

Я «випікав» харчову соду близько години, низька духовка. Він змінює свою хімічну структуру до карбонату натрію, який є просто більш лужним.

Пропозиція, Кансуй робить приголомшливі спагетті та локшину (навіть деякі італійці додають харчову соду до своєї макаронної суміші). Я використовую 1/4 чайної ложки на склянку звичайного універсального борошна, або 1 чайну ложку на три склянки, і результати видатні.


Що ви маєте на увазі під низькою духовкою? Скільки градусів Фаренгейта? Чи можу я просто покласти мою суху харчову соду в піднос над сонцем, а не в духовку?

@marietan Я підозрюю, що сонце може бути недостатньо гарячим. Перша відповідь посилається на статтю про ніт-ейм з набагато детальнішою інформацією - ключовий біт становить 250 - 300 градусів за Фаренгейтом. Я це відредагував у відповідь, щоб його було легше знайти! :)
Каскабель

1

Ні. Бікарбонат натрію недостатньо лужний. У вас не буде традиційних рамен, якщо ви не вживали б карбонат натрію. У вас вийде локшина з меншим укусом, якщо ви використовуєте харчову соду.

Просто запікайте гідрокарбонат натрію при 400-425F (не в низькій духовці, як стверджує інший плакат) протягом 30 хвилин до години, поки все не стане зернистим, а не пухнастим. Перемішайте це у воду, яку будете використовувати для локшини, і у вас буде глузуючий кансуй.


Це набагато простіше, швидше. Я роблю карбонат натрію протягом багатьох років для очищення. Це досить зрозуміло, коли він перетворився, оскільки текстура зовсім інша. Не потрібно чекати години, як це пропонують інші.
Bob9630

0

Я не впевнений у точних пропорціях, але майже кожен рецепт, який я бачив, написаний англійською мовою, просто використовує харчову соду. Здається, на цій сторінці є гарний рецепт рамен, який використовує харчову соду, тому, можливо, виправдайте її пропорції. 拉面 рецепт


0

Я теж спробував кілька "рецептів", всі різні. Але я виявив, що додавання соди бікарбонату до пасти і рамен помітно зміцнює укус.


Привіт Нік, ласкаво просимо до досвідчених порад! Скільки соди бікарбонату ви використали для найкращих результатів?
Tinuviel
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.