Як зберігати борошно


6

Хтось дав нам два мішки по 25 кг борошна.

Що є добрим, але ми не дуже впевнені, як зберігати їх у корисних кількостях. Друга моя половина вийшла з купленого вантажу пластикових контейнерів для посуду, але я вважаю, що якщо магазини продають борошно в паперових пакетах, це повинно бути не так.

Питання: Чи немає нічого поганого в тому, щоб зберігати борошно в герметичних контейнерах тривалий час (тобто місяці)?

Відповіді:


14

Причина, з якої борошно перебуває у паперовому пакеті (або 1 кг / 2 фунти в супермаркетах, або 25 кг для пекарень), полягає в тому, щоб він "дихав": окислювати його. Якщо ви бачите стару (старовинну) сумку, вона виготовлена ​​з сітки, яка пропускає багато повітря. Сьогодні ці сумки не використовуються, оскільки вони також дозволяють клопам потрапляти.

Коли зерно пшениці тільки що перемелене, борошно недостатньо добре: для зберігання потрібно близько 2 тижнів зберігання . Але, постарівши, вам більше не потрібні паперові пакети.

Зерна пшениці всередині мають олії / жири. Через 3 місяці зберігання в борошні буде занадто багато пропалих (окислених, «несвіжих») олій, і смак не буде оптимальним. Намагання тримати його в герметичних контейнерах не буде занадто довго пролонговуватись, оскільки в борошні є занадто багато повітря .

Звичайно, сучасні промислові мельниці не чекають 2 тижні, зберігаючи продукт, який вони могли продати раніше: вони додають ферменти та хімічні речовини для прискорення процесу. А також вони додадуть хімічні речовини, щоб відкласти дату "найкращого до".

Після цієї дати борошно стане смачнішим, і його глютен також не працюватиме. Щоб затримати прогорнулу дегустацію, ви можете спробувати охолодити борошно (IE: покладіть його в холодильник), але 25 кг занадто багато для холодильника. Якщо ви зовсім не помічаєте смаку, з'їсти його немає жодної проблеми. Глютен не буде працювати так добре, як борошно було «молодим» через надлишок ферментативної активності. Ви помітите цей ефект, оскільки хлібці теж не піднімуться, а крихта буде щільнішою та журчішою. Це можна вирішити, додавши дуже сильну борошно або пшеничну життєво важливу клейковину (або просто насолоджуючись більш щільним хлібом).

Ще одна проблема, яку ви можете отримати при тривалому зберіганні, - це деякі помилки, що з’являються у вашій муці. Не можна запобігти їм: їх яйця знаходяться в муці, коли ти її отримаєш. Але вони зазвичай з’являються лише тоді, коли спекотно, тому ви, ймовірно, не отримаєте їх наступні місяці (якщо ви живете в північній півкулі). Влітку це одна з причин переконати мою пару зберігати моє борошно в холодильнику. "Старий, мудрий трюк", який мені сказали, клав лист лавра в борошно, щоб уникнути їх. Це ніколи не працювало для мене.


4
Ми зберігаємо звичайне біле борошно більше року в герметичних пластикових барабанах. Смак і чудово працює
TFD

1
@TFD: Я підозрюю, що три місяці припадають на "цільну пшеницю" чотири - білої борошна, якщо висівки були видалені, тому немає однакових проблем з маслом / прогірками. (Я також зберігав біле борошно більше року без проблем, і не завжди в тісних пластикових контейнерах весь час).
Джо

2
Я вважаю, ви маєте на увазі " фокус старої дружини ", а не мудрий :)
ElendilTheTall

1
@Benjol: Дякую за Ваш коментар. Це змусило мене помітити, що моя відповідь була не зовсім правильною. Я помітив, що старі борошняні тіста ростуть менше, і я припускав, що це бракує ферментів. Трохи задумавшись (і виявив це на старому борошні ), я помітив свою помилку: стара мука деградувала клейковину; тому його тісто також не буде "працювати".
JAIL

1
@AnishaKaul Принаймні тут, це написано на упаковці. Наприклад, упаковка буде позначена "відбіленою" або "небіленою".
дероберт

3

Ця відповідь виходить виключно з мого власного досвіду: я заморожую надлишки борошна в оригінальному паперовому пакеті, який потім поміщаю в пластиковий морозильний пакет. Я використовував борошно, яке перебувало в морозилці вже пару років без помітного руйнування на смак або продуктивність. Сюди входять цільнозернові, білі та житнє борошно.

Я тримаю до 10 фунтів. борошна у великій (пластиковій) кришці з кришкою для більш негайного використання і рідко стикаються з проблемами зі смаком або навіть помилками.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.