Яка «ідея» за розморожуванням м’яса?


8

Чи є дещо, як краще відморожувати м’ясо в холодильнику, а не на прилавку, проти гарячої води над ним у мікрохвильовій печі? Чим довше часу м'ясо відтає, тим більше зберігається смак? Якщо я натискаю на час, чи можна використовувати комбінації: наприклад, залишити м'ясо на прилавці на 1 годину, а потім мікрохвильовувати до повного розморожування?


Ви запитуєте лише в контексті аромату порівняно зі швидкістю / зручністю чи зважуючи фактори швидкості / зручності на смак та на безпеку харчових продуктів?
MargeGunderson

Все, я не маю поняття, чому або якщо краще відтавати м'ясо в холодильнику проти мікрохвильової печі (очевидно, що мікрохвильова піч швидше, але це здоровіше, смачніше чи щось інше при користуванні холодильником).
Celeritas

Ми всі ненавидимо зустрічі, але я думаю, що ви в першому реченні мали на увазі "відтавання м'яса", а не "відтавання зустрічі". :)
JYelton

Відповіді:


7

Я думаю, що USDA помиляється на стороні консерваторів, коли мова йде про безпеку, особливо, не маючи фінансових інтересів в рівнянні

http://www.fsis.usda.gov/Fact_Sheets/Big_Thaw/

Продукти, що швидко псуються, ніколи не слід розморожувати на прилавку або в гарячій воді, і не слід залишати їх при кімнатній температурі більше двох годин.

Навіть незважаючи на те, що центр упаковки все-таки може бути замороженим, коли він відтає на прилавку, зовнішній шар їжі може знаходитися в "зоні небезпеки" між 40 і 140 ° F - температура, коли бактерії швидко розмножуються.

Під час розморожування замороженої їжі найкраще планувати заздалегідь і розморожувати її в холодильнику, де вона буде залишатися при безпечній постійній температурі - 40 ° F або нижче.

Існує три безпечні способи розморожування їжі: в холодильнику, в холодній воді та в мікрохвильовій печі.

Усі вони висвітлені у вищенаведеному посиланні, але ось найшвидший, оскільки він найкраще відповідає вашим вимогам досить швидких результатів:

Мікрохвильова розморожування
При розморожуванні їжі в мікрохвильовій печі плануйте готувати її відразу після відтавання, оскільки деякі ділянки їжі можуть нагрітися і почати готувати під час процесу відтавання (доведення їжі до температури «зони небезпеки»). Тримати частково приготовлену їжу не рекомендується, оскільки будь-які присутні бактерії не були б знищені, і дійсно, їжа може досягти оптимальної температури для росту бактерій.

Після відтавання в мікрохвильовій печі завжди готуйте відразу після того, як готувати в мікрохвильовій печі, у звичайній духовці або на грилі .

Продукти, розморожені в мікрохвильовій печі, слід готувати перед замерзанням.

А коли все інше не вдається:

Приготування їжі без відтавання
Коли не вистачає часу на розморожування заморожених продуктів або ви просто поспішаєте, просто пам’ятайте: безпечно готувати продукти з замороженого стану. Для повністю розмороженого або свіжого м'яса та птиці приготування зайнять приблизно 50% більше, ніж рекомендований час.

З особистого досвіду я віддаю перевагу методу холодної води в мікрохвильовій печі для швидкого відтавання, але я рідко, якщо коли-небудь використовую мікрохвильову піч, так що інші тут можуть мати методи, що мінімізують її смак / якість.

Факторами, які роблять метод НВЧ менш безпечним, є також те, що також знижує якість, смак та текстуру їжі - нерівномірно розморожені частини, надмірна варіння частини під час готування інших ділянок тощо.


3
Я погоджуюся повністю, але зазначу ще дві речі: відтавання у воді час від часу втрачає аромат, якщо їжа не була упакована у водонепроникну ємність, або ємність була пошкоджена, тому я віддаю перевагу відтаванню холодильника. якщо дозволяє час, і приготування їжі із заморожених зазвичай потрібно робити при значно нижчій температурі, оскільки в іншому випадку внутрішня частина буде підготовлена ​​під час приготування зовнішньої сторони (або, в деяких випадках, може навіть залишитися замороженою).
Теодор Мердок

@TheodoreMurdock: Відмінні бали, дякую за додавання! Я також віддаю перевагу довгому шляху, просто швидко виставляючи ОП і будь-хто інший, змушений час від часу змушувати компрометувати смак. Вкрай рідкісні випадки, коли я навіть заморожую м'ясо, воно вже загорнуте майже достатньо, щоб пережити ядерну атаку, але я мав би уточнити важливість ретельного загортання при впливі надмірної кількості води.
MargeGunderson

Хороша річ і при відтаванні в холодильнику - це те, що якщо ви передумали з приводу приготування цього предмета, ви можете його заморозити, тоді як цього не можна робити, якщо використовували мікрохвильову піч.
Стефано

@Stefano: схоже, це негативно вплине на смак / почуття рота, як не на безпеку. Можливо, хтось зважить, хто пробував це з різними видами м’яса?
MargeGunderson

Заморожування в цілому негативно вплине на якість м'яса, але якщо вибір буде злегка погіршеним текстурою, викликаним заморожуванням, або харчовими відходами, спричиненими викиданням ідеально хорошого м'яса, то насправді є лише один вибір.
Стефано
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.