Шоколадний мус без яєць


8

У мене є друг, який страждає алергією на білок яйця, і моя дружина ненавмисно захопилася моїм шоколадним мусом, що спричинило незручності, пов'язані з їжею, які я хотів би стерти з мусом із блудниці.

Хоча я кілька експериментував, і результатами я не задоволений. Чи може хтось подумати про заміну, яка б затримувала повітря і забезпечувала легку мус-у текстуру, але не була яєчним? Не може бути також на основі кукурудзи через додаткову алергію на кукурудзу.

Відповіді:


4

У минулому я був задоволений цим рецептом Good Eats, в якому використовуються збиті вершки плюс желатин; Ви це ще пробували?


Саме те, що я збирався запропонувати. Збиті вершки для легкості, желатин для стійкості.

9

Спробуйте шоколад Hervé This's Chatilly . Вода плюс шоколад. Досить приголомшливий.


Це дивовижно і швидко зробити. Порції повинні бути трохи меншими, оскільки вони багаті. Іноді я розбавляю цю «Шантілі» збитими вершками.
папін

Закінчила версія "Good Eats", яку розмістив Денніс, але я доповнив її деякими з запропонованих вам Chantilly. Першокласний.
Satanicpuppy

2

Яйце - це така дивовижна дрібниця, що він насправді не має прямих замінників. Щоб отримати найлегшу мишу без голівки, вам доведеться дотримуватися важких вершків, цукру та шоколаду.

Акуратно розплавіть 3,5 унції. темного шоколаду на повільному вогні. Поки це плавиться, збийте разом 5 унцій. важких вершків і 1 унція. цукру, поки не піниться. Коли шоколад буде готовий, акуратно складіть його в збиті вершки. Налийте його у свій посуд (подається 4-6) і поставте в холодильник не менше години, поки охолоне.

Це не буде настільки багатим або легким, як мус з яєць, але все-таки добре!


0

Рецепти муссів з шовкового тофу не могли бути простішими. Так, можна отримати це досить легко. Можливо, не так газовано, як з яйцем або желатином, але без відтінків жодного з них


0

Це буде звучати досить неортодоксально, але збиття охолодженого пудингу з розчину шоколаду зробить приємний замінник мусу. Я не можу назвати це мусом справді, але ви, чесно кажучи, не можете сказати різницю, якщо ви не будете тестувати смак поряд з одним із свіжого поголеного шоколаду. Очевидно, справжній мус буде набагато багатшим, коли його покуштувати пліч-о-пліч, але ця хитрість працює як дешева, швидка і дуже проста заміна.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.