Як менше борошна вплине на розплавлені коржі з лави?


8

Я зробив кілька розплавлених тортів днями, використовуючи цей рецепт від Бетті Крокер . Однак це дуже «кеке». Розплавлені тістечка, які я мав раніше в ресторанах, мали більше консистенції "трюфеля". Набагато щільніше і більш гладка в консистенції (я не впевнений, що саме це означає "вигляд подобається" чи ні). Розплавлена ​​частина ресторанного торта також здається густішою. Я припускаю, що це пов'язано з відносною щільністю коржів.

Це простий приклад просто потрібно зменшити борошно? Або є більше до цього?

Ось список інгредієнтів, до яких закликає рецепт:

 • Несолодкий випічка какао
 • Напівсолодкий шоколад для випічки 6 унцій, подрібнений
 • 1/2 склянки плюс 2 столові ложки вершкового масла або маргарину
 • 3 цілих яйця
 • 3 жовтки
 • 1 1/2 склянки цукрової пудри
 • 1/2 склянки борошна універсального виробництва Medal® * Додатковий цукровий порошок, за бажанням Цукрові кумквати, за бажанням

Ось зображення бажаного розплавленого пирога: бажаний розплавлений пиріг

проти Бетті Крокер:

введіть тут опис зображення


Це скоріше проблема переохолодження. A) час та температура кашки вимагає рецепту та B) наскільки точний циферблат вашої духовки?
ElendilTheTall

450 F протягом 12-14 хвилин. Не впевнений, наскільки точна моя піч. проте результат виглядав як їхній приклад правильного пирога, і саме тому я задумався, чи це рецепт.
Ехмунт

Можливо, зовні це виглядало правильно, але якби всередині було більше кексу, його можна було переварити і таким чином висушити.
ElendilTheTall

1
чому я зараз так голодний ...
dnozay

Відповіді:


2

Тому що розплавлений торт з лави, який ви зобразили в будь-якому ресторані, не складається з торта. Це дійсно БРОНИ! Ось чому різна щільність і різниця багатства. Я знаю. Я роблю їх у ресторані високого класу у Вісконсині.


2
Це дуже корисна інформація. Щоб він краще підходив до сайту, його можна було б покращити, трохи змінивши формулювання, щоб безпосередньо відповісти на питання. Такі зміни найкраще виконувати за оригінальним плакатом. Ласкаво просимо у досвідчені поради! Я сподіваюся, що ти триматимешся.
Jolenealaska

2

Якщо ви не отримуєте точних результатів, які хочете, я пропоную вам експериментувати з кількома речами та очікувати декількох досвіду навчання на цьому шляху. Подивіться на три-чотири інші рецепти і шукайте ідеї того, що можна спробувати.

Як зазначено в коментарях, ви можете налаштувати час приготування та / або температуру. Якщо у вас духовка занадто крута, ви, можливо, приготували всередині більше, щоб отримати такий же зовнішній вигляд, ніж якби це було при повній температурі. Тому спробуйте більше тепла чи менше часу. Якщо ви думаєте, що всередині було занадто м'яко, зробіть зворотний бік.

Однак, це здається, що вам не дуже подобаються заплановані результати з рецепту, тому, ймовірно, ви захочете зробити інші варіанти.

Залежно від того, як поєднуються речі в процесі підготовки, ви можете спробувати експериментувати з рівнем борошна та жиру. Пам’ятайте, що якщо вам сподобалися зовнішні шари, коригування борошна вплине і на них. Деякі рецепти включають шматочки шоколаду, що не виплавляються, кладуть у торт, коли ви вливати його в блюдо. Це дасть вам більше текстури, яку ви бачите на першому малюнку (важчий шоколад знизиться до слабких структур під ним). Ви також можете спробувати коригувати загальну кількість шоколаду та кількість вершкового масла, яке ви розплавите в ньому.


2

кілька ключових елементів:

 • форма форми змінює площу поверхні, більша площа = більше приготованого пирога.
 • ці два шоколадні цукерки були різними.
  • цукор зробить шоколад більш липким (змінює в'язкість)
  • жир зробить шоколад більш насиченим (і тримається краще)

кілька порад:

 • можна заморозити шоколадну частину «трюфеля», щоб вона не випікала так швидко.
 • ви також можете спробувати замінити фактичним трюфелем.
 • ви можете зробити центральну частину більшою, змінивши пропорції, це дуже схоже на вашу ідею зменшення борошна.

У цьому рецепті немає окремої "частини трюфелів". Як і більшість рецептів розтопленого пирога, це єдине однорідне тісто.
SAJ14SAJ

2
Я бачу, мій друг використовує заморожений шоколадний квадрат посередині.
dnozay
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.