Які трави найкраще «сушать»?


8

Деякі свіжі трави, здається, зберігають свій аромат краще, ніж інші при сушінні; Наприклад, сушена петрушка має дуже мало аромату, але смак сушеного естрагону досить близький до свіжого естрагону.

Які ще трави можна успішно сушити, не втрачаючи занадто багато смаку?


Що ви маєте на увазі під «найкращим»?
Попс

1
Я б міг уявити, що він означає, що вони зберігають свій аромат.
ceejayoz

Дякую, CeeJayoz: Я маю на увазі зберегти їх аромат (сутність) !!
AttilaNYC

Відповіді:


7

Естрагон, базилік, орегано, чебрець, пікантний і шавлія - ​​це ті, що я найбільше схильний використовувати в їх висушеному вигляді. Як правило, чим більш смолисті та сильно запашні вони свіжі, тим краще вони будуть у сухому вигляді.

Розмарин збереже його аромат сухим, але якщо ви не збираєтеся подрібнювати сухий продукт, це як їсти соснові голки. Я віддаю перевагу натомість свіжий розмарин.


З мого досвіду, базилік - один із найгірших. Я вважаю за краще тримати його в морозилці або готувати як песто.
mouviciel

Подрібнення розмарину не така вже й велика справа, я просто наливаю трохи долоні однієї руки, а потім натираю іншою долонею.
Benjol

2

Лимонна трава - надзвичайно урожайна рослина, яка росте в достатку і не займає багато місця при сушінні. В основному рубайте на складі, обмотуйте мотузкою і підвісьте догори дном у вашому підвалі (доки він там висохне). Це сушене вживання переважно для бульйонів, якщо ви його не подрібнюєте.


1

Я мав успіх із сушінням шавлії, повісивши його, взявши зі стебла, повісивши догори дном на місяць або близько того в теплому сухому місці, а потім зібравши листя і поклавши в банку.

Здавалося, він добре висихає (без цвілі) і зберігає багато аромату при використанні.


0

Я вважаю за краще використовувати сушений орегано і лавровий лист, майже все інше приємніше свіжого.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.