Як я імітую (темний) шоколадний еспресо з квасолею торговця Джо?


8

Я намагаюся імітувати товсті, насичені темним шоколадом покриті еспресо боби, зроблені Trader Joes. Ці солодкі морси мають густе шоколадне покриття, яке легко піддається при покусуванні. Квасоля всередині розбивається в шоколад при будь-якому тиску і не має вражаючого смаку. В моїх власних тестах боби еспресо мали надто помітний гіркий смак, і шоколад не вчепився в квасоля.

Я бачу необхідність зменшити гіркоту квасолі та посилити зграбність шоколаду.


Чи були ваші боби повністю сухими, коли ви покривали їх шоколадом?
Мінь

Відповіді:


8

Деякі спостереження, які можуть допомогти:

  • Не існує такого поняття, як квасоля еспресо. Є лише кава, яка є в багатьох різних сортах і смажених. Ви хочете поекспериментувати, щоб знайти той, який вам подобається як центр вашої цукерки, виходячи з його аромату.

    Для цукерок вам точно захочеться арабіка, я думаю, не сорт Робуста. Крім того, ви хочете, щоб один сорт кави, а не суміш, щоб мати по суті однаковий аромат для кожного шматка. Якщо ви ще не знаєте якісної обсмажувальної машини, в Інтернеті є багато хто доставить.

  • Вся правильно смажена кава повинна бути досить крихкою і тендітною, і подрібнюватися при укусі.

  • Ви можете подвоїти або навіть потроїти квасолю, щоб отримати товщину покриття, яке вам подобається. Я не можу сказати, чому шоколад може не «чіплятися» без додаткової інформації, - але переконайтеся, що ви використовуєте (і, можливо, загартовуючи, що є цілою дискусією самостійно) справжній, якісний шоколад або прикриття.


3

За даними цього джерела , професійні виробники цукерок використовують обертовий барабан, як цементний змішувач, у процесі, який називається паніруванням, щоб покрити кавові зерна шоколадом. Додаються об'єкти, які потрібно покрити, а потім невелика кількість розтопленого шоколаду. Після того, як предмети покриті, вибух холодного повітря твердне шоколад і процес повторюється. Для такого маленького, асиметричного предмета, як кавове зерно, може знадобитися багато покриттів, щоб отримати гарний круглий вигляд, який мали б комерційні боби. Останній шар їстівного затвердженого FDA шелаку (не у місцевому магазині фарб) в машині забезпечить блискучу обробку.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.