Як відвантажувати хліб або хлібне тісто?


7

Я думав над тим, щоб розпочати бізнес із замовленням вечері з бутіком.

Тісто Хоча я дуже хотів би відправляти тісто і дозволяти клієнтам випікати (на рулет) у своє дозвілля, я починаю вважати, що це надумана мета. Сухий лід? Це просто здається ризикованим. Однак раніше я купував живих омарів поштовим замовленням без проблем. Може, це спрацює? Напевно, вони повинні були бути дорогими рулонами, щоб зробити це вигідним починанням.

Запечене, що змусило мене задуматися про способи безпечної доставки приготовлених булочок. Я маю багато досвіду упаковки та доставки коробки, але не коробки з їжею . Чи потрібно вжити будь-яких спеціальних запобіжних заходів для захисту рулонів під час транзиту, окрім ретельної (харчової) упаковки?

Деякий гуглінг підвів мене до ідеї парної випічки, але я відчуваю, що це негативно вплине на якість їжі.

Хтось має досвід роботи в цій галузі, або ви можете вказати мені на будь-які відповідні ресурси з цієї теми?


2
Я раніше не розглядав парі до випічки для булочок, але, здається, таким чином загадка дехто з великих дітей вирішує цю загадку.
Престон

Ласкаво просимо на сайт! Якщо у вас є інформація, яку ви хочете додати до питання, найкраще зробити це лише відредагувати її. Якщо ви вважаєте, що маєте повну відповідь на своє запитання, можете також відповісти на нього самостійно.
Каскабель

Добре. Дякую за пораду @Jefromi. Я додам це до початкового питання.
Престон

1
Я замовив повністю випечений хліб із пекарні у Франції, і хліб відвантажували у звичайних ящиках без спеціальної упаковки чи консервантів.
Роб

1
Тісто можна заморозити, а потім відвантажити. Beef House в Індіані зробив це, але я не знаю, що саме входить в їх закваску.
grumpasaurus

Відповіді:


3

Я думаю, що ви отримаєте "найкращий результат" від "нарізки" ваших булочок. Я це зробив сам, хоча не для доставки. Зробити велику партію просто простіше, а потім зберігати їх для використання за потребою. Рулети IMHO найкраще подавати гарячими та свіжими, і при повторному нагріванні повністю запечених булочок можна повернути частину слави, що є свіжий запечений хліб, дозволяючи вашим клієнтам закінчити випікати частково запечений продукт, надасть їм зручності справді свіжих булочок на вимогу . Техніку (і рецепт, зі свого боку) я підхопив у Елтона Брауна в епізоді «Добре їсть: перекличка» . Рецепт Алтона для булочок "Паркер Хаус" включає варіант випічки:

Для параметра "Коричневий і подавати":

Зберіть рулети, як зазначено вище, але випікайте так.

Розігрійте духовку до 275 градусів.

Випікайте до тих пір, поки зовнішня частина рулетів просто не почне встановлюватися, але не підрум’яниться, а внутрішня температура - 185 градусів , приблизно 30 хвилин. Вийміть і остудіть на сковороді протягом 10 хвилин . Через 10 хвилин вийміть булочки з каструлі і поставте на холодильну стійку, поки вони не будуть кімнатної температури , 30-40 хвилин. Помістіть булочки в мішки і заморожте до 3 місяців.

Закінчувати:

Розігрійте духовку до 400 градусів. Розморожуйте булочки протягом 60 - 90 хвилин.

Розпиліть листову сковороду протипригарним спреєм. Покладіть рулетики на підготовлену листкову сковороду і запікайте до тих пір, поки рулети не досягнуть внутрішньої температури 200 градусів F. Поверніть каструлю наполовину через випічку, 10 - 12 хвилин. Вийміть каструлю до охолоджуючої стійки і охолодіть протягом 2 - 3 хвилин до подачі.

Ключовими "захопленнями", які ви хочете застосувати, є:

  • Випікайте до внутрішньої температури 185 ° F
  • Температура в кімнаті
  • Заморожуйте до 3 місяців

Ой оснащення. Я впевнений, що у мене є кулінарна книга Good Eats, яка включає ці епізоди. Дурний мене. Дякую за це. Я повністю згоден щодо: "гарячої та свіжої слави".
Престон
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.