Гарячий чай з лимонним соком і вільним від жиру молоком: як запобігти сичуванню?


7

Так що я знаю, що це може звучати трохи дивно, але мені подобається молочний чай з доданим лимонним соком. Я попав пакетик в кухоль, заповнити його приблизно 2/3 кип'яченою водою, дайте трохи просочити, видалити пакетик, додати свіжовичавлений лимон, потім повільно додати холодне знежирене молоко (і додати стевію для солодкості). Як я можу зробити собі кубок без молока?


2
Якщо це для смаку, спробуйте наповнювати родзинку лимона замість соку.
algiogia

Відповіді:


7

Я не думаю, що це практично можливо з лимонним соком, як молочний білок волі згортають у присутності кислоти (в даному випадку, лимонної кислоти в лимонному соку) - і процес відбувається набагато швидше при гарячих температурах, як у чаї.

Щіпка солі може уповільнити процес, але, ймовірно, буде неприємним.

Ви можете нейтралізувати кислоту порошком для випікання, але отримати правильний баланс буде важко, і знову ж таки, результат, швидше за все, буде неспокійним і неприємним.

Якщо це не кислотний баланс, що ви цінуєте у вашому чаї, а скоріше аромат Лимона, ви можете спробувати зробити простий сироп з лимонною цедрою, і використовувати, щоб підсолодити чай. Це дасть лимонний аромат, без кислотності, і так не викликає згортання.


Дякуємо за пропозицію сиропу - хоча мені подобається аромат лимона, я читаю десь добре, щоб розпочати день теплою водою і лимоном. Я не дуже люблю це, так подумане я можу тільки додати деякий лимонний сік до мого ранкового чаю. Я не впевнений, що сироп з лимонної цедри матиме ті ж переваги для здоров'я!
Ros

1
@Ros ви втрачаєте ті переваги вже шляхом змішування чай і молоко і, ймовірно, лимон.
MandoMando

@MandoMando Ви, мабуть, маєте рацію!
Ros

7

Я використовую лимонну цедру в моєму чаї в той час, як його намочують, тоді я напружую його через штраф ситечко. Дає вам всі переваги і ніякої сировини.


3

Ви можете шукати немолочні вершки, такі як кокосове молоко, сливки кави, рисові молочні вершки. До них додані стабілізатори, що запобігають коагуляцію в кислому каві, який, на мою думку, буде працювати у вашому лимонному чаї.

coconut coffee creamer

rice and flax coffee creamer


2

Чи намагалися ви додати пару квадратів білого шоколаду до лимонного чаю? Це дає їй, що молочний смак без curdling.


1

Я теж це роблю.

Я додаю лимон, плюс до води додаю мед, перш ніж наливати його по чаю. Іноді буває цукру. Цукор і мед допомагають відняти деяку кислотність, але він повинен бути у воді і змішаний.

Потім прокачайте чай.

Потім, після того, як чай приготований і засипаний, я додам трохи молока.

** Крім того, якщо ви помістіть багато лимона в нього, це не буде мати значення. Скільки лимона може вплинути на це. Як правило, мені не подобається те, як він смакує, якщо в ньому занадто багато, і занадто багато, як правило, згортає молоко.


Крім того, якщо чай занадто гарячий, він згорне молоко.
Tia

0

Спробуйте додати молоко спочатку тоді лимона. З якихось причин моє молоко не згортається, коли я роблю це в такому порядку ... Фактично намагаюся знайти причину, чому це відбувається.


0

Я виявив, що використання хороших, органічних ефірних масел у приготуванні їжі працює досить добре. Спробуйте додати краплю ефірної олії лимона до вашого молочного чаю. Ніякого згортання до страху. Лимон - дуже недорога олія.


-1

Добре зараз, закликайте мені barmy, але я фактично досить люблю молоко curds. Вони свіжі, це не так, якби молоко пішло гнити? Чи не так ви робите сир моцарелла?


1
Це насправді не відповідає на це питання? У будь-якому випадку, ласкаво просимо до Досвідченої поради.
Richard ten Brink
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.