Білі плями та посуд з нержавіючої сталі


6

Я знаю, що це питання було задано раніше в тій чи іншій формі, але я не можу знайти остаточну відповідь. Я дивився на SA, chowhound, martha stewart, about.com тощо, і відповіді, здається, різні. Відповіді, які я бачив, варіюються від використання оцту до миття спеціальними милами з нержавіючої сталі (які я не дуже прагну використовувати) до використання лише м’яких губок та гарячої води.

Я завжди роблю це мити свою нержавіючу сталь теплою мильною водою та м’якою губкою. Якщо на кухонному посуді застрягла їжа, я її зішкріб скребком для деревини (звичайно, злегка). І я завжди сушу м’якою тканиною відразу після прання. Та все ж у мене все-таки з’являються плями!

Я хотів би отримати загальний консенсус щодо того, як запобігти цим плямам білого і веселкового кольору, а також мінімізувати корозію.

Відповіді:


11

Це просто мінеральні (кальцієві) плями від вашого джерела води. Вони не вплинуть на нержавіючу сталь.

Найшвидший спосіб очищення нержавіючої сталі від вигорання на масляних, харчових продуктах та водяних плямах - це використання очищувальної колодки з поліпропілу / складного ефіру (наприклад, фірму 3M - фірму Scotch-Brite).

Використовуйте трохи рідкого мила для миття посуду, полірувальну накладку та щедру сервірувальну локоть. Це дешевше, ніж ходити в спортзал :-)

Нержавіюча сталь є витривалим матеріалом і не потребує делікатного поводження.


2
Я прочитав (з різних джерел) , що , що з допомогою губки з абразивним покриттям є одна річ , яку ви повинні НЕ робити для кухонного посуду з нержавіючої сталі.
МаркЕ

3
З якої причини? Нержавіюча сталь - дуже твердий матеріал. Я використовую їх на горщиках і сковорідках більше 40 років, не бачив жодних проблем?
TFD


1

Я використовував зубну пасту Colgate або будь-яку марку зубної пасти та ватяну кульку, а потім вичищав грубу сторону мильної губки BINGO, вона зробила трюк.


0

Я не знаю, як запобігти ці білі плями, але я взяв мої горщики з нержавіючої сталі через віджимач і харчову соду, крихітний шматочок мила для посуду та м'яка губка завжди отримують їх іскромененість.


0

Я не можу сказати набагато більше, ніж Лагостіна США в цьому питанні. Вони точно не згадують ефект веселки, який, на мою думку, викликаний більшими нагріваннями на сковороді. У мене є шейкер очищувача Lagostina SS і використовую його іноді для очищення каструль. Я не підозрюю, що мені доведеться це зробити так само зараз, коли я перейшов на використання індукційної варильної поверхні. (Одного разу я дізнаюся, які налаштування використовувати!)


0

Я навчився трюку від своєї матері багато-багато років тому, щоб очистити застряглий або спалений на їжі з нержавіючої сталі. По завершенні приготування або горіння відразу налийте в сковороду приблизно дві склянки гарячої, не холодної води, і дайте настоятися хвилину-дві. Лопаткою вишкребіть дно каструлі і їжа зійде. Деяка згоріла їжа може зайняти трохи більше часу, але відпускання води трохи довше, як правило, робить трюк, а потім чистіть, як зазвичай. Будьте обережні з парою, наливаючи воду в гарячу сковороду.


Ласкаво просимо Nicksmom - Ваш пост насправді не відповідає на початкове запитання. Ви можете додати щось, що стосується фарбування?
Деббі М.

0

Готувати за допомогою високоякісного шматка посуду з нержавіючої сталі може бути трохи ... нервуючим. На ринку також є продукти для зняття накипу (наприклад, http://www.thejuzz.com/Stainless-Steel-Cookware/ ), але ви хочете перевірити, щоб вони не пошкодили ваш посуд, перш ніж використовувати їх .

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.