Чи можна домашню моцарелу виготовляти невеликими партіями (кварт молока замість галона)?


8

Я помітив пару статей ( http://www.thekitchn.com/how-to-make-homemade-mozzarella-cooking-lessons-from-the-kitchn-174355 , http://www.simplebites.net / найкращий трюк-партія-коли-небудь, як зробити тридцять хвилин моцарелла / ) про те, щоб зробити моцареллу вдома за 30 хвилин або близько того, використовуючи молоко та деякі інгредієнти, які легко замовити в Інтернеті. Це звучить як весело, і я хотів би спробувати це, але галон молока? І, безсумнівно, пів галона сироватки, щоб прокрастись у випадкові страви протягом наступних кількох днів? Це здається великим зобов'язанням.

Чи можливо просто розділити все на 4? Як точно вам це потрібно зробити, тому що 1/16 склянки води для розчинення речі здається проблемою, як і 1/8 таблетки сичужної сировини. Або це нормально, якщо ви використовуєте вдвічі більше сичужної їжі, ніж слід, і ви просто витрачаєте трохи розпушувача? Як ви регулюєте час мікрохвильовки? Чи варто я просто визнати, що є причина, що всі інтернет-рецепти містять літр молока?

Відповіді:


9

Я зробив це, і це спрацює, але ваш урожай буде невеликим. При галоні якісного молока, моя врожайність становить приблизно один фунт моцу. Розділіть це на чотири, і в кінцевому підсумку це приблизно 4 унції.

Використовуйте горщик відповідного розміру та ємність для мікрохвильовки ... І використовуйте термометр.

Я використовував лише рідкий розпушувач, і я не думаю, що в розчиненні вкладок велика різниця.

Я також виявив, що процес дещо прощає близькі, але не точні вимірювання інгредієнтів при використанні цільного молока хорошої якості (не UHT - НЕ ультра високотемпературного пастеризованого). Інше молоко, яке не так прощає, і молоко UHT просто закінчилися як рикотта.

Процес мікрохвильовки нагріває сирну масу, щоб витягти з неї якомога більше води, потім вони стають м’якими і еластичними і їх можна витягнути і замісити, як тісто. Нагріти, витягнути, витягнути, замісити, повторити.

Не відволікайтесь, якщо перша партія не зовсім ідеальна. Це займе більше 30 хв. ваш перший раз - ви будете постійно цікавитись, чи правильно ви виконуєте весь процес мікрохвильової печі чи чи досить гаряче.

Чудовий сайт для запитань та інструкцій - http://www.cheesemaking.com .

Їх поширені запитання стосуються зменшення кількості вдвічі (№5), а також розчинення та зменшення вкладки сирени - http://www.cheesemaking.com/store/pg/242-FAQ-Mozzarella.html .

Їх 30-хвилинні мозові інструкції із зображеннями, щоб побачити, як все виглядає по дорозі http://cheesemakinghelp.blogspot.com/2010/12/making-mozzarella-with-anya-age-10.html


7

Вам потрібно бути досить точним з пропорціями, якщо ви намагалися це в менших кількостях; розпушувач і кислота взаємодіють, викликаючи згортання молока і отримання остаточної текстури. Якщо ви скинете цей баланс, ваші результати можуть відрізнятися непередбачуваними та, можливо, неприємними способами. Часи також потрібно буде коригувати, тому що все буде рухатися швидше, але у вас не повинно виникнути проблем, якщо ви використовуєте температуру в якості керівництва.

Можливо, розділити рецепт можливо, але причиною вживання цієї кількості є те, що сир легше натискати та витягувати з критичною масою, ніж з крихітною маленькою кулькою. Плюс до цього, техніка порівняно проста, але все ж включає кілька кроків і вимагає певних зусиль. Це досить пройти процес, щоб закінчитися порівняно невеликою кількістю сиру. Якщо ви не думаєте, що зможете використати всю партію, попросіть друзів і відправити їх додому за допомогою моцареллової кульки, це велика прихильність вечірки.


2

Згідно з моїм досвідом, я не думаю, що варто було б робити менше, ніж галон молока - вихід буде занадто малим. Додайте до цього хитру конверсію пропорцій інших інгредієнтів, і це, здається, не варто.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.