Чи можна використовувати оливкову олію додаткової діви для приготування стейка?


8

Відповідно до цього: яку олію або жир використовувати для різних цілей?

For general pan cooking: olive oil (any kind), butter..

Я бачу відео з youtube, наприклад, як варити стейк Джеймі Олівера , він також використовував оливкову олію на сковороді, але я не впевнений, чи використовуються додаткові діви.

Оскільки для варіння стейків температура повинна бути високою, чи слід використовувати замість неї легку оливкову олію?

Відповіді:


10

Ні. Стейк потрібно обсмажувати при високій високій температурі. Мало того, що оливкова олія зайвої діви втратить все, що робить її особливою при такій високій температурі (так що не варто витрачати кошти в будь-якому випадку), вона також згорить. Точка задимленості EVOO становить 350F, 180C (дайте або візьміть). Це просто занадто низько для випікання стейка.

Немає такої речі, як олія для приготування їжі, яка є досить гарячою, щоб нагрітись до того, що я вважав би ідеальною температурою випічки стейк.

гаряча паличка:

(Я просто використав цю картину в іншій відповіді, це, до речі, Цельсій)

Жодне кулінарне масло не витримує такої спеки. То як же можна з цим піти? Ну, коли я це роблю, спочатку знімаю батареї з кожного детектора диму у своїй квартирі та відкриваю вікна кухні. По-друге, я вибираю дуже рафіновану (читайте, що несмачну) олію з високою температурою диму. Використовуючи рафіновану несмачну олію, насправді нічого не залишається після того, як воно згорить на смак неприємно; це просто на смак, як чару, чогось я хочу все одно. По-третє, я не кладу олію в сковороду, я лише злегка змащую стейк. Метод чудово працює, але для цього потрібна чавунна сковорода і висока точка диму, нейтральне масло.

Я не божевільний за методом Джеймі Олівера, тому що мені подобається серйозна чара. Ви можете сказати, що він не використовує сильну спеку, оскільки він використовує антипригарну сковороду. Я припускаю, що він не викидає каструлю з кожним стейком. Навіть при його методі EVOO був би поганим вибором масла. Точка, в якій оливкова олія зайвої діви стає неприємною, значно нижча за температуру, яка зруйнує антипригарний сковороду 400F + (200C +), і значно нижча за температуру, необхідну для отримання гідного чару на стейку. Рафінована (чиста або надмірна легка) оливкова олія була б гарним вибором, як і ріпак, сафлор, рафінований авокадо, виноградне вино або соя.


2
Не всім подобається, що їх стейки, запечені на сильному вогні, це лише один із способів?
TFD

1
Деякі люди їдять свій стейк в основному сирим, на цьому світі є всілякі!
TFD

1
@TFD Мені це подобається майже сирим. Звідси необхідність надвисокого тепла! Тільки при надто високому нагріванні ви можете отримати пошук, і все ще мати майже сире м'ясо. Тартаре - інша справа.
Jolenealaska

3
Ідея потрапляти десь поблизу каструлі, яка має ту саму температуру середньої духовки, що самоочищається, мене лякає.
Kogitsune

1
Чому б не sous відео, а потім зарядити його бутановим пальником? Ти збираєшся на реакції на пошту, так?
RoboKaren

4

Отже ... як я був тим, хто це сказав, кілька уточнень:

  • Нагрівання оливкової олії екстра-діви розбиває її, втрачаючи фруктові якості, які, як правило, є причиною того, що ви вибираєте її перед іншими видами оливкової олії. Хоча це буде працювати для приготування їжі, це не ідеально, незалежно від того, у що б ви не повірили Рейчел Рей. (Я зазвичай використовую незайману оливкову олію для приготування їжі).
  • Я не думав кваліфікувати «загальну каструлю» за максимальною температурою; Я припускав, що це буде готування з меншим теплом, інший жир, про який я згадував (масло), спалиться при використанні у приготуванні на високому вогні, якщо ви не уточнили його спочатку.
  • "оливкова олія екстра-діви" в США часто не відповідає стандартам якості та має високі шанси нарізати іншими маслами (що може зробити її менш проблематичною для приготування)

... але все це сказане ... Я не знаю, що було зроблено на відео, але ти, як правило, не хочеш наливати олію в сковороду, коли вариш стейки. якщо ви хочете використовувати масло, вам краще змастити м'ясо, а потім помістити його в сковороду. Високий нагрівання сковороди для правильного пошуку (вище, ніж для смаження), призведе до того, що масло буде диміти і полімеризуватися, якщо ви покладете його прямо в сковороду, і воно не одразу накриється чимось приготуванням.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.