Голландська піч замість духовки?


8

Я переїжджаю до маленької квартири без духовки. Раніше у мене був камінь у духовці 16 дюймів, щоб спекти хліб, і я шукаю щось, щоб продовжувати випічку.

Духовна піч над газовою кухнею спрацювала? Я не можу використовувати вугілля (у мене немає тераси чи заднього двору).

Чи є якісь пропозиції вижити без духовки?

Відповіді:


10

Я б рекомендував комбіновану тостер і конвекційну піч. Хоча я маю звичайну піч у своїй маленькій квартирі, я рідко використовую її на користь економії енергії (та грошей на мою рахунок на енергію), використовуючи тостер / конвекційну піч. Я придбав оладки для кексів розміром з тостер (всього 6 бляшанок для кексів) і стелаж для обсмажування в духовці, що відповідає двом розмірам м'яса. У мою духовку прийшла смажена сковорода. Особливості конвекції зробили чудові речі для моїх пирогів. Ви можете отримати їх досить великі для приготування піци. Поки ви не готуєте для натовпу, це буде творити чудеса. Те, що я успішно запекло там, включає:

 • Булочки
 • Торт (доводилося робити це один торт одночасно для шару торта)
 • Пиріг (функція конвекції ідеально підходить для пирога!)
 • Хліб
 • Кекси
 • Пітас
 • Стейк (ну це був рецепт смаженого стейка - найкраще, що я можу зробити без грилю)
 • Курячі грудки

У мене був друг, який орендував місце, яке на мікрохвильовій піч встановило конвекцію для приготування їжі. Ми успішно використовували його для виготовлення кексів один раз, але я не пробував його далі.


Що, ні піци? Я думав, що саме для цього тостери були зроблені.
Джо

@Joe - наша піч з конвекцією / тостером працює лише на 500. Ми робимо піцу настільки високо, наскільки ми можемо піти, а оскільки велика піч іде до 550, ми робимо це там. Плюс у нас 9 "х 13" - важко помістити камінь 12 ".
якраз

1
о, правильно, намагаючись приготувати скоринку. Ви повинні піти з черговими скоринками для піци з тостерною пічкою - англійські кекси, багет, бублик (хоча, ви повинні заповнити отвір без чого, щоб уникнути капання), наан, тортилья (для тих, хто любить худих і хрустких) і т. д. Більшість будь-яких хлібних виробів будуть робити.
Джо

@Joe - ми знайшли духовки, які поставлялися з камінням для 12-дюймових піц. Оскільки у нас є звичайна піч, ми не хотіли, щоб вона займала стільки нашого обмеженого лічильника. Все, що сказати, це можна зробити.
justkt

4

Духовка на піч / тостер може, можливо, покрити багато ваших потреб.

Ви можете отримати ті, які вдарять звичайні 500 F духовки.

Ось список прикладів, доступних для Bed Bed & Beyond


3
 • Як важко, можливо, голландська піч все ще варить знизу вгору і не схожа на звичайну духовку, тепло якої надходить з усіх куточків
 • Ви можете придбати піч на стільниці, і я не маю на увазі тостер; швидше ви можете отримати міні-духовку з двома стелажами.
 • Все також залежить від вашого бюджету. Ви можете придбати звичайну духовку, якщо ви перебуваєте в Північній Америці, ви можете отримати піч на 110 вольт, а не на 220 В, за умови, що ваш електричний ланцюг може це впоратися (проконсультуйтеся з власником або сертифікованим електриком)

3

Якщо ви все ще хочете зробити власний хліб, ви можете придбати хлібопічку. Або ви можете зробити власні варені бублики. За останній крок я чув, що ви можете панірувати їх замість того, щоб запікати.


3

Моя тітка Морі використовувала плиту на плиті, зверху на одній із печей її печі з гасом. Вона робила з нього абсолютно казкові торти та інші хлібобулочні вироби!

Сучасний варіант тієї ж речі виготовлений Coleman. (Amazon продає його приблизно за 30 доларів. ) Це зроблено для роботи над їх плитами з пропаном, але я не бачу жодної причини, чому це не спрацювало б так само над плитою на газовій конфорці. введіть тут опис зображення


1

Звуки неможливо вижити без печі. Краще взяти будь-яку піч-плиту.

Але якщо у вас є бюджет, то перевагу віддають перевагу розумним і невеликим за розміром духовці духових плит порівняно з голландськими духовками. Хоча духовки в Голландії недорогі, але не можуть перемогти послуги, які може запропонувати вам будь-яка піч на стільниці. Навіть за допомогою певних налаштувань ви можете з великою легкістю спекти торти, хлібці та кекси. Однак обсмажувати курку та виконувати інші заходи, пов'язані з м'ясом, у духовці тостеру легко. Тут ви можете відвідати зручні тостерні печі, якщо ви вирішите отримати її.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.