Як готувати реберця китайського стилю?


8

Я люблю ребра в китайському стилі. Вони, схоже, мають солодкий смак / аромат сливи, і м'ясо, здається, карамелізоване. Я хотів би спробувати це в домашніх умовах, як їх готують і готують?


1
Можливо, слово, щоб зробити його менш суб'єктивним? "Кращий" передбачає думку.
Ребекка Чернофф

2
Кулінарний сайт без думки! Кулінарія - це думка ... думка ваших почуттів!
Кев

2
це правда, але в кулінарії також є багато фактів. Ми намагаємось використовувати менш суб’єктивні слова, щоб вказати на перевагу фактів та причин, що стоять за певними рішеннями.
Майк Шеров

Оскільки я не готую азіатських, я не знаю, як впоратися з цим закритим голосуванням. Чи дійсно існує обмежена кількість способів приготування ребер китайського стилю, чи це безмежне питання?
румчо

@rumtscho - Я думаю, що існує обмежена кількість способів зробити ребра в китайському стилі. Я думаю, що відповідь Бубу це підкреслює.
Кев

Відповіді:


12

Коли готують китайські ребра, їх зазвичай варять ... (Я кухар з Гонконгу) Ми зазвичай ріжемо кістки, прикріплені до кісток невеликими кубиками перед приготуванням, що зовсім не схоже на західний стиль приготування.

  1. обсмаження: зазвичай ми обсмажуємо ребро з соусом на вибір; чорна квасоля та чилі - це мій улюблений. Можна також використовувати кисло-солодке (іноді з ребрами, нарізаними кубиками з кісточками, обсмаженими борошном) і китайським консервованим оцтом (Це часто є невдалим смаком для більшості іноземців, які не знайомі з ним ІМХО)
  2. тушкування на пару: ребро можна замаринувати, з чорною квасолею чи чилі, а іноді і з сливовим соусом і трохи солі за смаком. Потім просто киньте його туди і пропаріть. Отримане м'ясо чудово робиться, і ми змішуємо соус з рисом, щоб зробити його чудовим смаком (така гарна ідея, коли мені не вистачає грошей і потрібно їсти більше рису, а менше м’яса ... Соус тоді досить хоч багатий свинячим жиром, нездоровий, пробач мене ...)
  3. тушкування: це часто робиться з п’ятьма спеціями, іноді червоним консервованим тофу (нам-ю, як ми його називаємо на кантонській).

або ви можете зробити власний домашній маринад, використовуючи різну кількість (1) соєвого соусу, (2) солі, (3) перцю (білого) і (4) цукру. Потім перемішайте його - обсмажте або посоліть, а потім за бажанням можете додати трохи крохмальної води, щоб «соус» згустився, і подайте.

Іноді ми використовуємо соус для устриць і для маринування їжі, але зауважте, що якість відрізняється, якщо ви хочете найкращого, я б запропонував для цієї мети найкращий преміум «лі-кам-ке», соус устриць старого стилю результат, додайте цукор.


5

В основному, вам захочеться маринувати ребра в комбінованому соусі з соусом / соєвим соусом. Ви можете знайти соус з олію в більшості магазинів США. Крім того, що це просто готування ребер так, як ви можете їх нормально готувати. Це карамелізація - це цукор із карамелізованого соусу з хмелю на «кірці» або зовнішньому шарі ребра. Щоб досягти цього, просто переконайтесь, що ребра закінчують готування деяким прямим нагріванням.

Якщо ви збираєтеся отримати яскраво-червоний вигляд, зазвичай це досягається простим червоним харчовим барвником.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.