Як зробити гарний вигляд тортів?


4

Я кілька разів намагався зробити торти, але вони ніколи не виходили настільки красивими та охайними, як фотографії, які я знайшов в Інтернеті. Мені б хотілося все більше намагатися досягти мети, але я думаю, що я повинен знати деякі правила чи що робити, щоб досягти успіху. Тож будь ласка, будь-хто, хто має досвід, поділиться важливими моментами, я дуже ціную це. Зверніть увагу, що для мене смак так само важливий, як і зовнішній вигляд.

Наступні питання - це те, що я хотів би знати:

  • Чи не має значення, який торт ви використовуєте, жирний або бісквіт чи щось інше?
  • Що з глазур'ю? Тут питання полягає в тому, чи потрібно мені додавати менше цукру в тісто для пирога, щоб зробити його менш солодким, щоб я міг без проблем використовувати будь-яку глазур?
  • Чи має велике значення, що таке паличка-льодяник?

Я спробував погуглити тему "як зробити торт-попс" і прочитав декілька результатів пошуку, але більшість з них використовували спеціальні марки для різних цілей (наприклад, цукерки-розплави), які недоступні в моїй країні.

Ось приклад декількох дивовижних торт-попсів:

введіть тут опис зображення


Привіт Гігілі, питання типу "все про" X "занадто широке. Але з вашим питанням питання нормально, тому я змінив назву, а не закривати.
rumtscho

@rumtscho: Дякую Існує ще крихітна проблема, як я вже говорив в тілі запитань, справа не лише в тому, щоб виглядати, як на мене, смак має значення.
Gigili

Відповіді:


3

Є два способи отримати форму. Один із способів - запекти їх кулястим, другий - розім’яти пиріг і закатати крихти глазур'ю.

Щоб запекти їх кулястими, вам потрібна форма, яка йде в духовку, або прилад для виконання завдання.

1 2

Ваші основні рецепти тортів - це те, що ви хочете тут, нічого фантазійного. Білий торт, жовтий торт або шоколадний торт, немає ніяких причин ускладнювати його, вважаючи, що ваша презентація все одно буде новою.

Просте заморожування вершкового масла буде чудовим для розкачування кульок (якщо саме так ви вирішите піти), але вам захочеться більше цукеркової оболонки зовні. Звичайно, цукерки тарілок марки фірми Wilton - це варіант, але ви можете знайти простіше кора мигдалю. Це в шоколадно-білому кольорі і стане більше схожим на танення цукерок, менш м'яким і плавким, ніж справжній шоколад. Білу кору можна забарвити як завгодно (використовуйте гелеве забарвлення, не рідке). Ось стаття, яка вам може стати корисною щодо кращого вибору, ніж справжній шоколад для такого типу мушлі: Любов з духовки

Солодкість вашого торта та глазурі повністю залежить від вас. Одне, що слід враховувати замість зниження цукру, - це можливо додати гіркий елемент, як цедра лимона.

Найкраще, що ви можете використовувати для паличок, якщо зможете їх знайти. були звичайні паперові:

3


Га, я подумав, що ці отвори були для прокатки, але мені було цікаво, чому вони такі чортово малі.
Дуг

1
@Doug Спочатку я подумав про випуск пари :) Додаю картинку з Amazon, на якій показані дірки, які використовуються
Jolenealaska

Але якщо немає виходу пари, як він стає круглим? Ви ризикуєте отримати повітряну кишеню, де пиріг не зміг би розширитися (або цвіль відкривається від тиску) Єдиною перевагою може бути те, наскільки добре пиріг прилипає до палички, випікаючи його. (І я би припустив, що ви випікаєте нижче 425 ° F, тому ви не збираєтеся стикатися з проблемами, пов'язаними з автоматичним примиканням паперових паличок. )
Джо

1
Якщо ви вставляєте палички згодом, отвори просто здадуться більшими - вам доведеться потім просунути палички через отвір, якщо тільки вам не вдалося знайти таких, які були досить маленькими, щоб легко прослизнути всередину отвору - але шанси встановити їх усі ідеально по центру та паралельно один одному, щоб чисто знімати цвіль, здається мені зовсім неправдоподібними.
Джо

1
Щоб вирішити загадку про крихітні дірки: вони також є там, щоб перевірити на готовність, не відкриваючи цвіль - принаймні, так стверджує реклама, яку я читаю сьогодні.
Stephie

2

Це величезна кількість роботи, але я зробив партію кілька років тому на весілля дочки друга, змішавши торт і обморозивши і натиснувши його на два маленьких печива (один круглий і трохи менший флейтер), а потім штовхнув їх вийшов, склав їх для формування форми весільного торта, додав паличку, а потім занурив їх у розплавлений цукерки і прикрасив їх. Єдина проблема, яка була в мене, полягала в тому, що цукерковий розплав має тенденцію бути не таким густим по краях, і часто би тріскається, як затвердіє, тому мені довелося втопити багато з них вдруге. Мабуть, це не проблема зі сферичними спливами. Все-таки вони були великим хітом.

Весільний торт СОЗ

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.