Вибір квасолі за рецептом чилі


8

Я планую зробити новий чилі з використанням оленини на грилі, Великих озер Black Out Stout та смаженої кукурудзи (я зараз в Огайо, а солодка кукурудза набуває хорошого прямо зараз). Моя найменш улюблена частина виготовлення та вживання в їжу чилі - квасоля; Я ненавиджу їх вибирати і збирати навколо них у своїй мисці. (Я, мабуть, також буду використовувати мій перець чи адабо, серрано і смажене халапенос / тінь цин як мою перцеву трійцю.)

Єдині, які мені справді подобаються, - це чорна квасоля. Які Ваші рекомендації щодо хорошої квасолі, як за вибором, так і за підготовкою, щоб поєднатись із зазначеними вище компонентами? (Будь ласка, включіть до коментарів інші інгредієнти чи ароматизатори.) Я хочу, щоб це було темно та загадково; Зазвичай я спочатку називаю речі, а потім будую їх звідти, і цим я називаю Ден Чилі Ведмедя (сподіваюсь, що це буде замітка, щоб почати вас з).


я повинен додати коментар з самого початку для тих, хто не знайомий з олениною, це більш жорстке м'ясо, і тому воно СЕМЕ (я можу помилятися) квасоля повинна бути менш нав'язливою (тобто бути меншою, менш жувальною), щоб не пересипати текстура чилі.
mfg

Відповіді:


3

Я думала, що ненавиджу чилі, коли росте, тому що моя мама робила це з прямих бобів. Я був приємно здивований, що одружився на родині, де в сімейному рецепті чилі використовується квасоля чилі - квасоля в гострому соусі. Цей рецепт сімейства чилі переміг у приготуванні офісного чилі, і я думаю, що це значною мірою завдяки банці чилі. Я знаю, що це класика, але я думаю, що це буде добре працювати з вашим чилі.

Я б також запропонував кмин і велику кількість порошку чилі. Ваш чилі стане ще кращим, якщо порошок чилі буде домашній.


так, прянощі - це кермо. Вибачте, я не включив це, але я зробив це, щоб обмежити дискусію бобами. чи боби чилі ви маєте на увазі лише версію консервованої соусу, але все-таки за розміром і текстурою та різноманітністю звичайної квасолі?
mfg

@mfg - це ті. Консервація в соусі робить абсолютно величезну різницю смаку і рівномірності текстур. З мого досвіду, квасоля виділяється (і не так, як мені подобається), в той час як квасоля чилі поєднується.
саме

ДОБРЕ. Я закликаю це до відповіді @justkt, оскільки аромати будуть досить різними, як є. Я думаю, що дзвінок до традиційних бобів чилі може бути хорошим. Я трохи стурбований ароматом соусу з квасолі. Але замість того, щоб їхати з чорною квасолею (що, на мою думку, було б занадто грубим за розміром порівняно з тим, як я планую готувати оленину), я думаю, що це буде хорошим моментом, з якого слід відкалібрувати чилі для майбутніх ітерацій.
mfg

Слідом за всіма, хто використовує квасоля чилі: будьте уважні до аромату соусу, в якому квасоля консервована. Я знайшов аромат того, кого я вибрав, занадто відволікаючим на аромати, які я вже намагався збалансувати.
mfg

@mfg - облом! Я думаю, частина того, чому я їх так люблю, - це те, що вони ідеально поєднуються з кмином / чилі порошком / ароматом цибулі, який ми маємо для нашого улюбленого чилі. Можливо, наступного разу ви зможете зробити власні боби чилі з квасолі та хорошого соусу?
justkt

6

Ми робимо вегетаріанський чилі кожні кілька місяців і використовуємо комбінацію багатьох видів квасолі. Ви можете використовувати нирки, каннеліні (біла квасоля), пінто, маленький червоний, маленький білий, римський тощо. Нам подобаються боби Гойї . Якщо м'ясо жорстке, ви можете хотіти, щоб квасоля додала текстурну різницю, тому ви можете уникати чорних бобів або чорнобривців. (Якщо, звичайно, вони не улюблені!)


Cannelini звучить чудово, і веселий кольоровий контраст!
justkt

чи каннеліні ніжніше ніж нирка? я бачив їх раніше, просто ніколи не використовувався. і чи добре вони б поєднувалися зі смаженою кукурудзою та міцним пивом? ... дякую за нагадування про римлян, вони мають досить пікантний смак, тому вони можуть дуже добре поєднуватись у трійці
mfg

Цей вегетаріанський рецепт чилі з білого квасолі, виявлений багато років тому, чудовий. Досить швидкий і простий, що стосується чилі - з дуже неповторним ароматом.
zanlok

3

Один з моїх нових улюблених бобів, який можна вживати в чилі, - родич журавлинної квасолі, який називається Вогняними язиками. Злегка м'ясний боб, вони приголомшливі, але я бачив, як вони висушені на спеціалізованих бакалеях. Остерігайся! Вони, здається, потребують багато часу, щоб замочити перед використанням.

Я використовував і люблю пінто, нирки, чорну та великі північні та темно-сині боби у своєму чилі, не обов'язково все відразу.


Ви повністю очікували мого подальшого повідомлення, що стосується приборкання тепла перців до солодкого фрукта ... можливо, мені доведеться переглянути весь мій підхід. не обов’язково цього разу, але потрібно буде експериментувати дещо
mfg

3

Квасоля завжди є моєю улюбленою частиною чилі, і я зазвичай використовую кілька сортів. Мої фаворити - чорні, оскільки вони довше залишаються жувальними, маленькі червоні через гладку текстуру, не будучи великими, як нирка, і чорноокі горошки, тому що вони виглядають цікаво. Я не великий фанат пінто.

Ви можете спробувати пожовклий горох або половину чорношкірих і чорних бобів. Колір може відповідати вашій темі. Здається, ви не будете показувати їх так само, як я в своєму чилі, тому аромат квасолі не має значення, він не буде помітний. Це потрібна текстура та колір.


як тушкують почорнілі сорти? я їв їх прямо, і вони не погані боби. мені цікаво, хоча текстура оленини дуже жувальна, а кукурудза буде дуже даючим елементом; тому я думаю, що менш жувальний квасоля була б ідеальною, щоб помістити туди.
mfg

визначений +1 для чорнобривців. не тільки для півдня. вони не надто жувальні, хоча я не маю досвіду готувати їх дуже довго, лише близько півгодини
Ocaasi

Для цього чилі ще немає горошків, але пропонуємо додавати їх пізніше в процесі варіння, щоб вони не перетворилися на кашку. Можна також використовувати квасоля майокоба; вони також ніжні, і їх потрібно буде додати пізніше, ніж сердечний боб.
гоблінбокс
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.