Масло розширює помилку змішування


4

Під час приготування освітленого масла я помилково змішав масло та протиген у горщику з дерев'яною ложкою. Тому зараз у мене є емульсія. Я думав, що нафта і інше все одно розійдуться, але це не так, це просто емульсія.

Чи є спосіб, як досі розділити нафту і решту, щоб я міг схопити масло і освітлити масло?


7
Мені здається чарівне масло. Підігріваючи його, треба знову розбити, якщо ні ... У мене немає ідеї, що це ніколи не траплялося зі мною раніше.
Doug

6
Погоджено, це була емульсія, коли ви почали, і ви розірвали його нагріванням. Ви повторно емульгували, тому ви повертаєтеся туди, де ви почали. Якщо ви знову розтопіть його, це повинно бути добре.
SourDoh

після того, як вона стала емульсією, ви залишили каструлю на слабкому вогні, щоб відокремитися?
Nisha

Відповіді:-2

Два вищенаведені коментарі є правильними певним чином і неправильно по-іншому. Це сталося зі мною 2 ночі тому назад. Я зробив пустелю, яка потребувала 4 склянки освітленого масла для конкретної пустелі. Я забув, що я робив, і минулої ночі, коли я дістався до того, щоб зробити це, я перемішав його після зняття піни з вершини, потім побачив білу молочну частину і більше сміття. Я вирішив розігріти той та інший "на всякий випадок". Після танення, охолодження, і я думав, що все було готово, хлопчик був я помиляюся. До речі, мене навчили робити це на слабкому вогні не швидко і люто. Таким чином, після годин, той, який був переплутаний все ще зіпсувався і "новий" був ідеальним ", і я ставився як такий. Моя пустеля вийшла досконалою з цими 4 чашками освітленого масла. Отримав більше молочної речовини і більше піни, використовував її ще для однієї з моїх інших пустель, виявилася чудовою.ЯК ЯК ПРИМІТКА. МОЇ ЦІЛЬКА ЖИТТЯ НАЙБІЛЬШЕ З МАЙ СІМ'Ї ВИКОРИСТОВУВАЛА ЦЕ, АЛЕ ... НЕОБХІДНО БУТИ ДОБРО КАЧЕСТВО МАСЛА, СЛАБИЙ, НЕЗАМОВЛЕНИЙ МАСЛО.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.