Чи булькання консервованих лимонів є ознакою псування?


8

Нещодавно я робив консервовані лимони за рецептом з Єрусалиму: The Cookbook . Оглянувши різноманітні рецепти в Інтернеті, це майже те саме, що і все інше: багато солі, вичавити сік, наповнити ємність ще свіжим соком, додати трохи розмарину та червоного перцю. Зверху вилити трохи олії. Дайте сидіти в прохолодному темному місці 30 днів.

Я відкрив лимони минулої ночі, і значна кількість газу витекла з лимонного соку, який кипляв приблизно 2-3 хвилини, перш ніж заспокоїтися. Кришка на банці не була розпущена, і суміш ні в якому разі не була пахучою. Мій інстинкт полягає в тому, щоб сказати: "Це погано; відкиньте це", але я раніше нічого не консервував, тому я не впевнений, що чекати. Що мало інформації, яку я можу знайти в Google, є суперечливою чи язиковою щокою, і це наводить на думку про ферментацію.

Що з моїми лимонами? Чи впевнені, що газові бульбашки із суміші є надійною ознакою псування?

EDIT: Через тиждень я все ще не впевнений, яку відповідь прийняти, оскільки ця також містить суперечливу інформацію ... Я думаю, час і голоси покажуть.

Відповіді:


11

Це абсолютно не проблема.

Цей стиль збереження лимона спирається на бродіння. Сіль не призначена для зупинки всього бродіння - вона обмежує її лише до смачного виду. Заквашені соління є поширеним і традиційним способом збереження їжі, оскільки сіль та кислота та процвітаючі смачні бактерії створюють дуже негостинне середовище для поганих клопів.

Видобуток газу - лише симптом бродіння, а не проблема. Я регулярно роблю індійський солоний лимон , який звучить як подібний рецепт, і він виробляє деяку кількість газу. Рецепти, як правило, вимагають акуратно закрити кришку, щоб частина газу витекла - просто щоб запобігти вибуху пляшки.

Це не ваш типовий консерв. У типовому консервуванні застосовується кислота або високі темпи для зупинки росту бактерій. У такому вигляді виробництво консервного газу було б дуже поганим знаком, і вам доведеться його викинути.


2

Це, мабуть, бродіння, і тому, що вимагає активності мікробів, це знак, що ваша їжа не збереглася. Якщо рецепт конкретно не каже, що цього очікують і бажають, я б його не їв.


1

Описаний вами рецепт - це "дика ферментація".

Отже, як сказала @Sobachatina, бульбашки - це хороший знак, а не поганий знак.

Стратегія з "диким бродінням" полягає у створенні середовища, яке дає "хорошим мікробам" перевагу перед "поганими", таким чином, що їх перевага продовжує зростати з часом. Сіль дає хорошим початкові переваги - більшість поганих мікробів є галофобними. Крім того, більшість добрих мікробів перетравлюють вуглеводи і виробляють СО2 плюс кислоти та / або спирти, а більшість хороших мікробів переносять кисле середовище і до помірної кількості алкоголю краще, ніж погані мікроби. У якийсь момент у злих людей є нульовий шанс досягти будь-якого прогресу.

Консервування - це зовсім інша стратегія: створити герметичну печатку, потім вбити їх усім, добрим і поганим, теплом. Завдання полягає в тому, що якщо вам не вдасться запечатати це, або якщо ви не зможете їх усіх знищити, то у вас є табла-раса для будь-яких мікробів. А деякі мікроби, які користуються анаеробним середовищем з високим рівнем вологості середнього рН, можуть спричинити серйозні проблеми, як-от ботулізм!

Так що для ферментованих продуктів, бульбашкових = добре. Для консервів, бульбашкових = погано.

PS Я б заважав тобі не класти поплавок нафти поверх будь-якого ферменту. Невеликі шматочки речовини, зваженої в олії, можуть створити саме таку середу, якою подобаються мікроби ботулізму. Лимони досить кислі, що може не бути проблемою в цьому випадку, але це погана практика.


1

Ви і цього разу нічого "не могли". Ви зробили "SaeurLemon" (сольовий закваска ", як квашена капуста, тільки з лимонами, а не капустою) - Газ ідеально нормальний.

Якби Ви його "консервували", бульбашки були б поганими. Там ви стерилізуєте (або намагаєтесь) їжу з високим нагріванням та вакуумом. Він повинен залишатися майже як консервований, і до відкриття баночки повинно бути вакуумне ущільнення. Все, що роблять газ у «консервах», є дуже підозрілим. Це не те, що ти робив ...


0

Це звучить для мене як дике бродіння. Дріжджі із задоволенням споживають цукри у вашій банці та створюватимуть вуглекислий газ (газ, який ви відзначили) та, можливо, трохи етанолу та різні ефіри смаку. Це само по собі не обов'язково є проблемою, але там, де дріжджі можуть процвітати, може розвиватися і багато інших організмів. Головне, щоб уникнути цього в майбутньому - переконатися в тому, що все, що стосується інгредієнтів, буде дезінфіковано (баночка, ложки, соковижималка тощо). Те, що у вас багато, не буде занадто поганим (залежить від того, що ще росте там), але, ймовірно, теж не буде добре. Я б кинув його і спробував ще раз.


3
Проблема дикої ферментації полягає в тому, що ви не знаєте, що це зробило. Це можуть бути зовсім не дріжджі, але якийсь інший псуючий організм, який може зробити вас дуже сильно хворим.
Ескос

4
Насправді дика ферментація неймовірно безпечна. Це один із найдавніших методів збереження у нас. Упакувавши цю банку з сіллю та лимонним соком, він створив вибіркове середовище, що запобігає поганим бактеріям. Кисень не контактує з лимонами, і вони знаходяться в розчині з низьким рівнем солоності з низьким pH. Найбільше турбує цвіль, що росте на поверхні, де кисень контактує з розчином. Ми можемо не знати, які дріжджі викликали бульбашки, але ми можемо припустити, що це хороший. C. Ботулін також не викликає занепокоєння. Хоча він термостійкий, він вразливий до низького рН.
Джо Флінн
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.