Який пристрій я повинен використовувати для пресування / бродіння


3

Я регулярно готую японський гарнір із збродженої капусти, який просто натискають на день і солять. Я просто присяжних щось сфальсифікував, але це нарешті зламалось, тому зараз я дивлюсь, чи є дійсний пристрій, який я можу купити. Я також хотів би уникати пластику.

Пристрій повинен чинити велику кількість тиску, і я хотів би зробити пресовану капусту у великих кількостях, але вона не повинна бути величезною (скажімо, достатньо для однієї капусти).


1
Я не знаю про закваску японського стилю ... але для квасолі з капустою можна отримати ваги для більшості основних марок зброджувальних черепок. (ви хочете відповідати брендам або переконайтесь, що зовнішній діаметр ваг трохи менше внутрішнього діаметра вашої черепки)
Джо

Ви випадково зможете показати мені, де придбати ці онлайн? Просто дивлячись на них, я, певно, міг сказати, чи спрацюють вони.
jhawes


1
Чи є сенс зберігати сік, який вичавлюється, або викидати його, як тільки капуста почне плакати?
Дерпі

Сік, який вичавлюють, весь викидається ... капусту також промивають (якщо це взагалі має значення).
jhawes

Відповіді:


1

В азіатському стилі бродіння, де викидаються соки, можна повністю опустити ваги. Мій процес кімчі виглядає приблизно так:

  • Сіль і масажна капуста в мисці. Нехай сидить годину.
  • Знову масажуйте і дайте сидіти протягом години або довше.
  • У цей момент капуста майже відмовилася від усіх своїх соків і готова до зливу та промивання.
  • Капусту розтирайте разом зі своїми приправами і фаршируйте в герметичні банки.

Герметична така банка, як ця в поєднанні з вищезазначеними етапами, забезпечує стабільне і здорове бродіння без витрат на німецькі речі. http://www.amazon.com/Pieces-Italian-Hermetic-Recycled-Canning/dp/B001QYMMSW

Ваги виконують цілий ряд цілей, багато з яких заперечуються під час використання герметичного ферментера або заквашеного повітря та попереднього потовиділення овочів.


Також варто відзначити, що верхні баночки з гойдалками хороші, але деякі старовинні речі, які ви знайдете на ebay, як Fidenza Vetraria, мають незрівнянну якість.
Дерпі

1

Я використовую квадратний контейнер з камбро, наповнений продуктом. Потім вставте іншу ємність з камбро, зверху наповнену водою або іншими вагами. Це допомагає вашому продукту зануритися в розсіл або зважити.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.