Чи можна безпечно розморожувати та заморожувати сорбет?


4

Місяць тому я зробив сорб з манго / лайма / кінзи, який дуже смачний. Проблема полягає в тому, що я кладу сорбет у контейнер розміром з квартом і він застиг твердий (я тримаю морозильну камеру дуже холодною). Чи можу я безпечно розморозити (або частково розморозити) сорбет і покласти його у форми з ескімо, а потім заново заморозити ескіпи? Інгредієнти - манго, сік лайма, кінза, цукор і, можливо, трохи води (я не пам'ятаю).

Я використовував рецепт з http://low-choterol.food.com/recipe/very-basic-mango-lime-sorbet-224706 . Єдине, що я змінив - я додав одну кучу кінзи, подрібненої в кухонному комбайні з манго. І я використовував свій морозильник.

Інгредієнти

Манго на 2 фунти, подрібнене (заморожене добре)

1⁄2 склянки соку лайма (найкраще свіжий)

2⁄3 склянки цукру (рекомендується надтонка)

1 склянка води

Напрямки

Зробіть простий сироп: додайте цукор у воду в невеликій каструлі. Перемішуйте на середньому вогні до повного розчинення цукру. Підніміть тепло і доведіть сироп до кипіння; кип'ятити одну хвилину, потім зняти з вогню і дати повністю охолонути.

Пюре розморожене манго і липовий сік в кухонному комбайні.

Простий сироп розмішайте в пюре манго. Холодити кілька годин, щоб певне пюре було крутим.

Дотримуйтесь інструкцій виробника для виробника морозива в цей момент. Якщо у вас немає, налийте в каструлю і поставте в морозилку; витягувати щогодини і перемішувати (протягом 3-4 годин).


Який метод ви використовували для виготовлення свого оригінального сорбету? У вас була машина для морозива для відбивання суміші або був використаний інший метод. А ви пам’ятаєте концентрацію цукру, яку ви використовували?
Джей

@Jay, я відредагував свій пост, щоб показати рецепт, додавання, яке я зробив (кінза) та метод (виробник морозива).
Брук

Відповіді:


6

Сорбет, як правило, кислий (з фруктових соків) і містить цукор. Обидва вони діють як консерванти, крім надзвичайно холодних температур, при яких тримають сорбети. Тож цілком нормально розтопити ваш крижаний блок сорбету. Однак, коли ви розплавите блок сорбету, вам захочеться робити це повільно. Фруктові / трав'яні аромати дуже мінливі, тому якщо суміш буде нагріта, ароматизатор порушиться, а смак погіршиться.

Під час заморожування суміші ви можете подумати про додавання в суміш трохи більше цукру, щоб у майбутньому не замерзнути так сильно. Цукор сорбету за концентрацією зазвичай становить близько 20-30%. Якщо ваш сорбет досить солодкий, ви можете також додати трохи несмачного алкоголю, як горілка, щоб запобігти занадто сильному замерзанню сорбету.


Але якщо ОП замерзає як ескімо, вони захочуть, щоб вони були жорсткішими, правда?
Catija

@Catija це правда. Я думаю, це насправді залежить від того, наскільки ОП бажає соску. Я, звичайно, просто припустив, що вони хочуть більш м'яку / схожу на сорбет текстуру для свого ескіза.
Джей

Мені не обов’язково хочеться ескімо, але я подумав, що їх буде легше їсти, і не забирати жорсткий сорбет! Більш м'яка текстура сорбету була б приємною, але я тримаю морозильну камеру дуже холодною, тому я не впевнений, що додавання більше цукру навіть допоможе. Ідея горілки може, але я не впевнений, що хочу піти цим шляхом.
Брук

0

Я залишив контейнер зверху в морозилці приблизно на дві-три години, він був м'яким, але все-таки виглядав і смак. Я повернув його назад у морозильну камеру, і тепер він повернувся до початкової консистенції, Але внизу є шар більш темного кольору, я думаю, що це може бути цукор, тому я збираюся використовувати тільки верхній шматочок.

Шахта була лимонним сорбетом не домашнього виробництва, а магазином, купленим.


-2

Так, один раз відтавання сорбету - не поганий варіант. Сорбет може залишатися безпечним для відтавання двічі, якщо зберігати до двох місяців. Я пробував сорбет 2 з половиною місяці, розморожуючи. Після цього вони отримують пошкодження / незахищеність. Ви можете тримати контейнер на теплій воді для відтавання, а не миттєво змінювати температуру, як у мікрохвильовій печі або коливатися на сильному вогні. Зазвичай я дотримуюсь трохи повільного методу прогрівання.

Сподіваюсь, це допомагає.


1
Чи можу я запитати, звідки беруться ваші номери? Це з особистого досвіду чи у вас є якесь джерело? НЕ образити, але мені це здається чимось випадковим.
Джей

Я піду на крок далі, ніж Джей: загалом у морозильній камері речі безпечні нескінченно, і сорбет не є винятком. З часом може виникнути втрата якості, особливо якщо вона не є герметично закритою, але вона все ще є абсолютно безпечною і такою ж здоровою, як і в день, коли ви її помістили.
Cascabel
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.