Чи готуєте ви в духовці, перш ніж зневоднювати оленину ривкою, щоб вбити можливих бактерій?


9

Я отримую неодноразові поради щодо приготування оладки оладки в домашніх умовах. Деякі люди / сайти радять готувати оленину до 160 градусів у духовці до зневоднення, щоб знищити будь-які потенційні бактерії. Порадьте, будь ласка, хто робить / не готує до знежирення


2
Якщо ви були параноїком, перед тим, як почати робити тонку нарізку, ви могли обшукати всі зовнішні поверхні, потім обрізати їх (щоб використовувати щось інше), а потім тонко нарізати. Це допоможе пом'якшити поверхневе забруднення, але не обов'язково мати справу з усіма можливими видами забруднення.
Джо

Відповіді:


10

Джеркі не потрібно заздалегідь готувати, адже процес виготовлення ривків, ймовірно, передує винаходу готування.

Процес засолювання і сушіння (а також додаткове додавання цукру, кислоти та / або диму) по суті вбиває або гальмує ріст бактерій і цвілі. Поки ваше м’ясо нарізане тонким, рівномірно соленим і добре просушеним, його попередньо готувати не потрібно.

Оскільки м'ясо тоненьке, його заздалегідь приготування його призведе до простого, міцного м'яса. Якщо ви використовуєте духовку або дегідрататор їжі з нагрівальним елементом, м'ясо в кінцевому підсумку буде готовим.


1
дякую за відповідь ... використовували і конвекційну духовку, і дегідратор ... 1/2 і 1/2 ... обидва вийшли чудовими, крім, я думаю, я злегка
переварила,
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.