Як включити чілі в рецепт шоколадного торта?


8

Одне з традиційних поєднань чилі і шоколаду - соус Моль або напій з гарячим шоколадом ацтеків, він також зробив появу на сучасній кондитерській сцені. Як я можу включити чилі до існуючого рецепту шоколадного торта?


Привіт, Дженель. Цей сайт не призначений для заміни рецептів. Тут запити на рецепти вважаються поза темою. Що стосується вашого питання про те, де шукати, у нас є дійсне питання щодо рецептів тут: cooking.stackexchange.com/questions/2500/…
hobodave

можливо спробуйте food.com. Я люблю цей сайт. Ви можете шукати будь-що, а потім фільтрувати результати за інгредієнтами (шоколадом та чилі) чи чимось іншим.
Кіра

1
Можливо, ви могли б перефразувати це як "Як я можу включити чілі в цей рецепт шоколадного торта?". Я припускаю, що у вас є рецепт шоколадного торта. Це було б цілком прийнятно.
hobodave

Запропонована зміна @ @ hobodave, яка, на мою думку, є хорошою. Давайте ще раз відкриємо це, щоб ми змогли дати йому гарну відповідь, яку вона заслуговує.
Майкл Наткін

Я насправді дуже хотів би дізнатися деякі додаткові способи, крім простого додавання спецій; особливо якщо це передбачає спеціальну підготовку свіжих перців. Я не знаю, чи не змінило б це питання (правда, майже заміна рецептів) занадто сильно, але різні методи дійсно могли б доповнити це питання.
mfg

Відповіді:


5

Найпростішим способом включити гострий удар у будь-який існуючий рецепт шоколадного торта, який використовує власне шоколад, буде замінити частину покликаного шоколаду (з відповідним типом шоколаду; тобто темним і темним, молоком і молоком), у якого вже є кайєнна або інший інгредієнт гострого перцю. Звичайно, вам потрібно буде експериментувати, щоб отримати правильний рівень тепла.

Додавання прямого кайєнового порошку під час плавлення шоколаду або подрібнення також буде ідеальним часом для забезпечення рівномірного розподілу спецій. Якщо ваш рецепт не використовує фактичну шоколадну основу, а щось, що повторює аромат, час додати кайєну буде, коли буде додано "ароматний пакет".


1
Я думаю про шоколадний торт з кайєном і слину тут. Тим більше какаєві шоколадні кекси.
justkt

Vegan Cayenne Fauxstess Cupcakes, ..... з гострою начинкою з лави
mfg

4

Ви намагалися безпосередньо використовувати гострий шоколад? У деяких рецептах я використовував ароматизований шоколад чилі, а також шоколад із чорного перцю з дуже хорошими результатами.


4

Мій підхід полягає в тому, щоб вибрати конкретний сорт перцю чилі, щоб надати йому більш локалізований смак, який добре поєднується з шоколадом і рештою десерту. Наприклад, хабанеро - фруктові, морити димчасті тощо. Два способи досягти цього:

  1. Подрібніть перець (або купіть його попередньо) і додайте до сухих інгредієнтів.
  2. У рідкі інгредієнти влийте сушений цілий або навпіл та насіння насіння перцю. Це буде найефективнішим, якщо буде здійснено такий етап плавлення, як плавлення шоколаду чи масла. Ви просто даєте йому сидіти в теплій рідині, періодично помішуючи, поки не знайдете потрібний ступінь тепла.

1

Я цього не робив, але я б спробував пюре з свіжого перцю, потім готував на невеликій антипригарній каструлі, щоб видалити зайву воду, поки не стане консистенція варення. Дайте охолонути і додайте в локть кілька ложок. Якщо додати 1/4 склянки вареного перцевого пюре, я б, мабуть, зменшив жирність в рецепті на 1 столову ложку, а рідину зменшив на 1 столову ложку.


0

Я б почав з рецепту шоколадного кексу, який закликає ганаш як начинку або глазур, або використовувати шоколадний торт, який має гланаш з ганашем або використовує ганаш між шарами. Тоді я б змайстрував шоколадний перець чилі , використовуючи перетертий сушений перець (анчоуси, наприклад) і, можливо, трохи кайенського перцю.

Очевидно, є й інші способи, але я думаю, це було б чудовим додатком.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.