Мінімальна процедура стерилізації мурованих банок для консервування


8

Ми з дружиною збираємось завтра зробити консервацію з помідорів. У нас є купа банок для мулярів, які ми не встигли стерилізувати. Вона вважає, що достатньо просто промити їх у гарячій воді. Після пошуку навколо всіх інструкцій потрібно закипати.

Який необхідний мінімум необхідний?

Відповіді:


9

Перед тим, як заповнити банки, слід зробити наступне:

  • Поставте банки (правою стороною вгору) на стійку всередині киплячої води
  • Наповніть консерви та банки водою на один сантиметр вище банок
  • Кип’ятіть 10 хв (або більше для більш високих висот)
  • Вийміть і злийте банки по одній

Я також підкидаю кришки та кільця, бо кришки найкраще ущільнюються, коли гумовий матеріал спочатку пом’якшиться.

Я читав, що деякі люди замість цього використовують цикл "очищення" посудомийної машини, але слід звернутися до виробника (або ознайомитися з посібником користувача), щоб побачити, чи дійсно нагрівається. Я мало знаю про використання посудомийної машини для цієї мети; можливо, хтось ще може розробити.

Якщо ви шукаєте чудові інструкції щодо консервування, перегляньте Національний центр збереження домашньої їжі . Вони пояснять, як можна безпечно, ботулізм і смерть.


9

Мити їх у гарячій воді, звичайно, недостатньо . Стерилізація шляхом кип'ятіння під тиском гарантовано знищить будь-який шкідливий збудник, зокрема Clostridium botulinum - звірятко, відповідальне за ботулізм. «Гарячої» води з вашого крана недостатньо, щоб вбити спори. Спори ботуліну C повинні нагріватися до 250 F протягом принаймні трьох хвилин, щоб гарантувати їх загибель.

Будь ласка, не йдіть на компроміс ні за яких обставин. Консервування вимагає стерилізації , а не санітарії. Ботулізм може паралізувати і вбити вас.


А як щодо кипіння банок після того, як ми запечатали їх вмістом? Чи то вже пізно?
milesmeow

1
@hobodave Я думаю, що @milesmeow говорив про те, як стерилізувати банки перед тим, як їх заповнити, і в цьому випадку вам не потрібно піддавати їх тиску, але вам доведеться їх варити. @milesmeow Ні, варити їх недостатньо лише після герметизації. Перевірте сайт Ball (freshpreserving.com) або Nat'l Ctr для домашньої їжі Pres. для отримання додаткової інформації
JustRightMenus

у моєму підручнику згадуються такі «тяжкі наслідки, як смерть». ЛМАО.
BaffledCook

1
@Sean Після миття з милом два простих способи, які приходять вам на думку, - це використання духовки (на 30 хвилин) та вашої посудомийної машини (якщо вона має санітарну настройку, яка досягає 250 протягом тривалого періоду часу). Я не користувався ними, але у мене є сусід, який клявся першим, поки вона не виявила останню: я можу помилитися
mfg

1
Піч - це сухе тепло, будьте обережні, що для сухого тепла зазвичай потрібні набагато вищі температури, ніж вологе тепло, щоб убити речі.
дероберт

3

НЕ потрібно стерилізувати банки, які будуть оброблятися в балончику під тиском або оброблятися на киплячій водяній бані більше 10 хвилин. (Банки, які ви будете обробляти на киплячій водяній бані менше 10 хвилин DO, потрібно стерилізувати, кип'ятіть їх протягом 10 хвилин, перш ніж заповнити їх продуктом.)

У будь-якому випадку перед миттю потрібно помити банки, кришки та кільця в гарячій мильній воді - і обов'язково їх добре промити, щоб не залишилося залишку мила.


2

Це лише моя думка, але якщо ви збираєтеся в першу чергу перейнятися консервуванням, здається, варто правильно стерилізувати банки, щоб їжа, яку ви кладете, тривала. Крок кипіння - це найпростіша частина консервування, і справді це не завадить. Було б страшно провести післяобідню консервацію, пропустити стерилізуючу частину, а потім змусити всю свою роботу, якщо речі пізніше швидко піде на шкоду.


0

http://missvickie.com/canning/jars.htm

Тут сказано, що престерилізація томатам не потрібна .... Ніколи не сумнівайтеся в дружині; D


1
Це дійсно залежить від часу, який банки витрачають на обробку. І це посилання, по-перше, вже не працює, а по-друге, йдеться про консервування під тиском, що сильно відрізняється від консервування гарячою водою.
lemontwist

-2

Я завжди використовую свіжоочищені банки, занурюю їх у киплячу воду на 1 хвилину, потім можу на водяній бані 10 хвилин +. Я не хочу ризикувати, і це займає лише хвилину. Я серйозно сумніваюся, якщо мої банки будуть добре очищені, зберігаються сухими протягом року, що там буде багато бактерій. Я не живу в країні третього світу ...


1
По-перше, неважливо, живете ви в країні третього світу, бактерії є скрізь. Харчові ланцюги перших світових країн можуть бути ще більше забруднені через масове тваринництво. По-друге, ви описуєте те, як ви особисто любите це робити, але ви не даєте жодної причини, чому ця процедура стерилізації є достатньою або мінімальною.
румчо
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.