Як правильно використовувати термометр для м’яса?


9

У мене є два термометри для м’яса. Я купив другий, бо думав, що перший приводить до перевареного м’яса, проте новий робить те саме! Вони обидва стандартних металевих зубців "аналогового стилю" з голкою.

Приклад - приготування курячих грудок. Термометр говорить, що температура повинна досягати 77 градусів Цельсія. Я готував її недовго на сковороді, а потім поставив сковороду в духовку. Температура висіла близько 71 градуса, і коли вона, здавалося, не стала вищою, і я відчув, що перепекло, я витягнув її. Впевнений, перепечений!

Як я можу використовувати м'ясний термометр для правильного приготування м'яса?


Ви не залишаєте термометр у процесі готування? Тому що це, безумовно, зіпсує ваше читання.
sarge_smith

2
Звичайно, воно було перепечене. Приготування страв - це фантазійний термін для простого правила приготування: тепло має інерцію. Коли ви виймете щось з каструлі або духовки, воно продовжить нагріватися. Як правило, м'ясо слід вийняти з духовки на десять-п’ятнадцять градусів (F, трохи менше для C) до того, як вони будуть «готові», а потім дати їм відпочивати. Перенесення підвищить температуру там, де вам це потрібно.

1
Тепло не має інерції. Є більш гарячі та більш прохолодні частини. Усі ці місця розташування вашої їжі вирівнюють їх температуру між собою та будь-чим іншим, що піддається впливу їжі (сковорода, повітря тощо).
Дуглас відбувся

Відповіді:


9

Тонкими нарізками м’яса (як куряча грудка або біфштекс) ви хочете переконатись, що помістите термометр на тонку сторону м'яса, щоб весь термометр потрапляв до м'яса, а не вводив його через " вгорі ", щоб лише трохи термометра було в м'ясі. Якщо ви ставите його вгорі, ви можете отримати дико неточні температури. Також переконайтесь, що термометр не торкається каструлі, не потрапляє на повітря або не торкається кістки. Будь-який із них може мати негативний ефект. Правильний спосіб зробити це

Також вам потрібно лише приготувати курку до 74C / 165F. Це може бути частиною проблеми у вашому випадку.

Ви також можете перевірити, чи ваш термометр точний. Ви можете вставити його у киплячу воду, щоб перевірити, чи є вона 100C / 212F (якщо, звичайно, вона піднімається на висоту).

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.