Як мені отримати качину грудку з паперової шкіри?


3

Я хочу зробити смажену качку в кантонському стилі, але ціла качка - це занадто багато для мене, і у мене є лише маленька духовка, тому я хочу спробувати лише стегно або груди.

Моя проблема полягає в тому, що я не можу змусити шар жиру під шкірою розтанути. З рецептом цілої качки ви смажите качку на середній і високій температурі протягом 2-4 годин, але тому, що я використовую лише частину качки, якщо це зробити, то м'ясна сторона висохне.

Ось що я спробував:

  1. За допомогою пальців, окремої шкіри та м’яса (досі недоторканою кінцевою частиною) накресліть ромбовидний візерунок

  2. Частина розсоленої качки протягом 1-2 годин (з сіллю, цукром, водою, соєвим соусом, імбиром, часником)

  3. Закип’ятити воду з дистильованим оцтом, медом, червоним забарвленням, потім залити шкірою, шкіру підтягнути

  4. Натерти розпушувачем, розкрити в холодильнику, щоб висушити шкіру

  5. Я спробував цей крок двома способами:

    • Перший раз я смажила конвекційну піч 140 c, як і раніше жирна шкіра

    • по-друге, використану алюмінієву фольгу, загорнуту на всю частину м'яса, розкрийте частину шкіри в холодильнику 48 годин, обсмажену, не краще першої, шкіра ще щільна, але тріщинна (шкіра занадто суха?)

Як я можу змусити шкіру бути тонкою, а жир розтанути?


Чи у вашій духовці встановлено лише теплове нагрівання? Це може бути названо «бріль» або «гриль». Зазвичай ви їх використовуєте на сильному вогні, але часто також можете встановити нижчу температуру. Моя інша думка - поставити щось із цим, щоб допомогти ізолювати дно або іншим чином регулювати температуру (наприклад, встановити його в каструлю з трохи рідини в ній ... але ви захочете поставити щось так, щоб це було насправді не сидить на дні сковороди ... кілька морквин взагалі працює).
Джо

Якщо ви можете отримати жир для розплавлення, м'ясо не повинно пересихати. Я готував качку під грилем на решітці гриль-каструлі з новою картоплею, яка внизу смажилася в качиному жирі. Це не зайняло все так довго. Можливо, вам доведеться трохи уповільнити це від того, що я зробив.
Кріс Х

У мене є 2 конвекції духовки, одна тільки тепла, а інша може робити тільки верхнє і верхнє нижнє нагрівання. Тож із пропозицій вище я повинен помістити морквину або картоплю в невеликий лоток або стелаж? (який з таких жирів може витікати?) і розмістити розсолену качину грудку на моркві / картоплі безпосередньо?
Miii

Відповіді:


1

Секрет у тому, що змінюється температура. Закидайте шматочки в пекарський порошок або кукурудзяний крохмаль і дрібну сіль, з іншими сухими приправами або без них. У духовці без конвекції запікайте спочатку при 120 ° C / 250 ° F протягом 30 хвилин, щоб розплавити жир і розріджувати шкірний шар, потім при 220 ° C / 425 ° F протягом 40 - 45 хвилин, щоб "хрусткий хруст. "

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.