Додайте спеції / трави рано чи пізно в чилі або тушкуйте в посудину з посудом?


3

Чи слід додавати спеції та зелень рано в чилі / тушковану крупу в посуді для приготування посуду, щоб максимізувати їх смак? Або спеції / трави готуються протягом тривалого часу, фактично зникаючи, і замість цього їх слід додавати пізно в процесі готування?

Або час залежить від конкретної трави / спеції? Я думаю про такі предмети, як лавровий лист, орегано, кориця, порошок чилі, гвоздика тощо.

Відповіді:


4

Як правило, вони повинні розпочатися рано з кількох причин:

Ароматизатори дійсно не готуються, вони розподіляються всередині страви. Таким чином, додавання спецій тощо на ранньому етапі дозволяє поєднати ароматизатори. Якби вони готували, ви могли б просто додати більше.

Відкриваючи повільну плиту під час приготування, можна виписати багато тепла, в кращому випадку продовжити час готування. Неодноразове відкривання його з самого початку кухаря (найгірший випадок) призведе до зниження температури занадто далеко. Таким чином, ви або додаєте речі на початку, або в кінці (коли їжа вже готується і досить гаряча на всьому протязі, вона залишатиметься при чутній температурі). Це дозволяє в кінцевому підсумку остаточно тонко коригувати, але, можливо, вам знадобиться бути вибагливим щодо форми, в якій ви додаєте тепло - деякі речі можуть бути важкими або гострими, якщо вони не приготувались. Свіжу зелень можна додавати безпосередньо перед подачею, оскільки їх не потрібно готувати і вони можуть втратити частину свіжих компонентів свого аромату.


6
Невелика зміна правила, яке я використовую: сушені трави йдуть рано, але свіжа зелень йде до кінця. Виразно "свіжі" компоненти, як правило, готуються.
Джошуа Енгель

2
@JoshuaEngel хороший момент принаймні в деяких випадках (наприклад, свіжий шавлія або розмарин, можливо, все-таки захочеться піти на початку)
Chris H
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.