Що можна замінити оцтом у суші-рисі?


8

Якщо ви не можете вживати рисовий оцет (можливо, з приводу харчової алергії), що б ви могли використати замість рису з суші?


1
Нічого собі, майже всі мої улюблені страви знаходяться у "забороненому" списку. Повинно бути дуже серйозною алергією, щоб піти на такі
терміни

На пов'язаній сторінці міститься стільки чуток, напівправди і відвертої брехні, що це питання сумнівне. Щоб відчути, наскільки хитромудро пов'язаний людський організм з бактеріями та грибами, дивіться en.wikipedia.org/wiki/Human_flora
ThinkingCook

1
Оцет часто використовується для вбивства цвілі і уповільнення росту таких речей, як бактерії. Ось чому його використовують як консервант; наприклад, в маринування. Я сумніваюся, що оцет є причиною вашої алергії.
GeneQ

1
@Aaronut - вибачте, я, мабуть, неправильно зрозумів цей рядок у FAQ, будь ласка, зауважте, що такі теми тут вважаються поза темою: * Загальні проблеми зі здоров’ям та дієтою
ThinkingCook

8
@ThinkingCook: Ключове слово в цій точці кулі є загальним . Це не питання здоров’я. Це кулінарне питання щодо заміни інгредієнтів; фон алергії просто звужує список можливих відповідей (це добре). Ми не намагаємось заборонити всі питання, що стосуються проблем зі здоров’ям, просто ті, які стосуються лише здоров'я / дієти, а не кулінарії чи кулінарних прийомів.
Ааронут

Відповіді:


10

Я, мабуть, використовував би розведений сік білого журавлини, як аромат, найближчий до рисового винного оцту. Я не впевнений, чи достатня була б кислотність; може знадобитися додати лимонний сік. Замінник сої ви не легко знайдете, оскільки розвиток цих сортів ароматизаторів вимагає бродіння.


Я спробую це спробувати!
Росс М Карчнер

1
Рідкі аміноки Брегга не зброджуються (але все ж виготовляються з сої, якщо це проблема). Це звичайна заміна сої, але я мав це лише в речах, а не прямо для порівняння.
Джо

6

Суші за визначенням є їжею, що включає оцет, тож у цьому випадку заміна дасть іншу їжу. Існує кілька варіантів написання слова суші японською мовою, і один із варіантів - 酸 し. Форма суші, що відповідає її історії та походженням, але не передбачає застосування оцту безпосередньо, передбачала б бродіння рису та риби разом та дозволяла кислотам утворюватись природним шляхом (як нарізуші чи ошізуші). Ці кислоти з бродіння, швидше за все, здебільшого оцтової кислоти, так само, як ви б виробляли в заквасці закваски, тому відмінність майже суперечлива.

Але слова є дещо гнучкими утвореннями, і ви могли б справедливо зробити так, що お 酢 посилається на кислоту абстрактно, навіть з мовної точки зору. Насправді сік юзу з деяких причин продається під назвою ゆ ず 酢, хоча власне продукт є прямим пресованим соком, а не оцтом юзу. Є також оцти юзу, але, принаймні, ідіоматично, в деяких регіонах всередині сфери уяви розглядати альтернативи, хоч і малоймовірні. Примітно, наскільки мені відомо, Токіо не знаходиться в одному з регіонів, де вживається слово "юзу-су", а Токіо є історичним центром сучасних суші (наприклад, неферментованого типу), як ми це знаємо.

Якби ви вибрали абстрактне уявлення про кислоту, інші види стануть вашою заміною оцтом. Верджуче, сік юзу, можливий сік судачі, сімейство дайдай (схожий на апельсин Севільї), все в розведених формах, можливо, варто експериментувати з цим, але я не захочу називати результат суші.

Що стосується соєвого соусу, то в Японії існує замінник соєвого соусу на основі кунжуту, призначений для вузького ринку страждаючих алергією на сою в Японії, але ви, по суті, не зможете їсти нікуди в країні, якби ви залежали від нього. .


3

Я не можу легко знайти рисовий оцет у своїй країні. Я виявив, що рисовий оцет трохи легший, ніж інші оцти,

Враховуючи, що я вживаю приблизно 2 частини сидру та 1 частину води. Але якщо вживання будь-якого виду оцту є проблемою, я вважаю, що розбавлені кислі речовини (наприклад, сік лимона + вода) повинні відтворювати смак (ви можете робити свої експерименти).


2

А як лимонний сік і васабі?

(Я не маю жодного досвіду з алергією на цьому, але деякі швидкі пошуки показують, що це було б нормально щодо алергії.)


Як щодо забуття про суші та просто насолоджуватися сашимі; скибочки сирих морепродуктів з, можливо, вичавкою лимона та васабі. Суші ніколи не прийдуть на смак без двох необхідних інгредієнтів; врешті-решт без суші-зу (суши-оцет) та соєвого соусу ... ну це технічно не суші-нігірі (шматочки сирого морепродукту зверху рису).
GeneQ

3
Сашімі - не суші. У всякому разі, я не оскаржую вашу відповідь. Я це підтримую. Я лише додаю, що, можливо, наш друг повинен взагалі позбутися рису. Неприємний смак буде без сої та оцту. +1 для вас.
GeneQ

4
Багато не японців поєднують сашімі та суші, але обидва страви насправді виразні та відокремлені. Якщо ми використовуємо точні терміни для західної кулінарії; справедливо робити те саме для східної кулінарії. ІМХО. ;-)
GeneQ

1
@rchern Ми всі тут, що прагнемо до чудової кулінарії. Кожен з нас приносить цій громаді різні сильні сторони. Моя мета - не розщеплювати волоски або вичісувати; але як хтось, хто жив у цій країні та навчився готувати їжу; Мені просто не природно використовувати термін "суші" таким чином. І я просто ділюсь тим, що дізнався.
GeneQ

1
"Суши, здається, звикають аналогічно, як хтось може сказати кокс, але мається на увазі доктор перець". ти маєш на увазі ... неправильно? Зокрема, на такому веб-сайті важливо використовувати правильні, точні умови.

1

Я не в змозі використовувати соєвий соус, а вживання оцту обмежене через алергію на дикі дріжджі. Недавній продукт на ринку - Vege Spread, він потребує тестування на кількість продукту, що вводиться в готовий продукт, але може виявитися корисним для запланованого вами рецепту. Продукт виробляється Freedom Foods. Вибачте, якщо торгові марки не дозволені.


1

Ви також можете використати Мірин та сухе біле вино під час поштовху. Вони обидва слабокислі і добре поєднуються з рисом.


1

Я згоден з плакатом вище. Вам дійсно навіть рисовий оцет не потрібен. Я люблю суші з оцтом або без нього. Смак приблизно однаковий для мене. Тільки час, коли рис суші поганий на смак, це коли вони додають занадто багато оцту або його неправильно приготованого. Мені подобається трохи цукру, змішаного з водою в пароварці. Не думаю, що я ніколи не пропущу оцту, хоча і досі вживаю трохи цього.


Чи додається оцет тільки для смаку? Це не робить ніякого впливу на IE пом'якшення рису?
JAIL

1

У мене непереносимість дріжджів, тому оцет для мене не вистачає. Я люблю суші, але не можу використовувати оцет для рису, тому що це заподіює мені біль у суглобах.

Я вживаю сіль, цукор і трохи васабі, змішані з трьома столовими ложками води ... додаючи дуже смачну начинку, таку як крабова паличка, огірок, авокадо і розсип вершкового сиру. Дуже здоровий і смачний. Лосось і тунець також хороші з червоним перцем, чилі, огірком і т.д.


1

Якщо причиною є непереносимість дріжджів або алкоголю в слідах, «не заварену приправу» можна використовувати як замінник оцту (вважається нижчою якістю). Це врешті синтетичний оцет.


0

Просто пропустіть рисовий оцет або використовуйте будь-який оцет, який у вас є. Єдина потреба в оцті - це нанести кілька крапель на рис, щоб отримати кислотний смак.


0

А як щодо простого соусу Вустершир? Це розведений білий оцет, сугер і сіль ... може спрацювати?


1
Нвм, патока була жахливою. Я закінчив з використанням яблучного оцту, води і змішуючи його з 2 ч.л. солі і 2 чайні ложки цукру
KDy
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.