Де взяти або як зробити порожні цукрові кульки?


8

Я намагаюся створити набір цукерок з цукерками та наповненими кремом вручну. Моя нинішня ідея полягає в тому, щоб створити шоколад для сторонніх, щоб наростити його шари на «цукровій лісі». Потім я можу ввести начинку в центр і розплавом закрити отвір.

Моя проблема - знайти або виготовити підходящий порожнистий кульок для цукру, який би виконував роль ешафотів. Я хочу, щоб вони були діаметром від 1 до 2 сантиметрів, досить міцними, щоб на них був вбудований гарячий шоколад, і без запаху. Я не можу знайти ніде у Великобританії придбати таку річ, і я не знаю, як їх зробити.

Чи може хтось порадити мене щодо придбання, виготовлення чи пошуку альтернативи для цього проекту?


1
Насправді не відповідь на поставлене вами запитання, але традиційний спосіб зробити, скажімо, шоколадну вишневу вишку - це вбрання вишні в алкогольний помадку ( не такий, яким ви покриваєте торти - як правило, набагато м'якше, ніж це, ледь твердо) , потім занурте їх у шоколад. Фондан плавиться лише трохи стоячи, і ви отримуєте цю чудову шоколадну оболонку + алкогольна рідина + вишневе поєднання. Справа в тому, що немає необхідності возитися з порожнистими цукровими кульками або впорскувати начинку чи щось подібне.
Marti

На жаль, у моєму випадку я навіть не маю міцної вишні, щоб будувати навколо. Деякі мої начинки - це просто рідини.
Адам Райт

Відповіді:


11

Ще простішим методом є заморожування наповнення до встановлення, але все ще достатньо податливе для роботи. Формуйте сфери (або квадрати, або тетраедри, що завгодно), а потім знову охолодіть, поки вони не стануть максимально міцними. Вставте зубочистку, занурте в шоколад, відтрусіть зайве. Інший кінець зубочистки вклейте в картоплю чи щось таке. Повторіть покриття за необхідності. (Альтернативою для використання зубочисток є шоколадна виделка).


1
Це цікава ідея! Я повинен побачити, скільки моїх заливок пережило процес заморожування.
Адам Райт

6

Для заповнених шоколадних цукерів найкраще на сьогоднішній день отримати набір полікарбонатних форм. Я спочатку дістав шахту від місцевого джентльмена ( http://www.chocolateman.com/ ), але вони доступні в будь-якій кількості місць. Вилийте шоколад спочатку загартовування шоколаду і дайте йому встановитись, наповніть форми, а потім накрийте їх ще одним шаром загартованого шоколаду. Цей загальний підхід повинен працювати навіть з рідкими начинками, хоча вам доведеться бути обережними (і я щиро закликаю дотримуватися пропозиції Даніела заморозити ваші наповнення). Одна обережність - ви можете ненароком вийняти частину чарівництва з шоколаду, який купуєте! Я знаю, коли я почав купувати форми для полікарбонату, я почав розпізнавати багато фігур на шматочках з місцевих шоколадок ... :-)


Знайте, що ви маєте на увазі втрату магії. Але ви дійсно добре розпізнаєте справжні шоколадні цукерки. :)
Marti
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.