Скільки оцту я повинен використовувати при приготуванні сальси?


8

Бос моєї дружини робить саму сальсу абсолютно чудовою, тому ми отримали рецепт від неї, щоб ми могли спробувати свої сили у наших свіжих овочевих садах. Рецепт нижче:

Сальса

 • 16 склянок помідорів, очищених від шкірки і нарізаних на шкірку
 • 4 склянки цибулі, подрібнені
 • 2 чашки халапеньйо, нарізаних ( з без насіння) - Відрегулювати це (1 1/4 чашки, 1/2 насіння використовується)
 • 2 1/2 склянки білого оцту
 • 1 склянка цукру
 • Солі мариновані 1/2 c
 • 3 ч. Ложки часникового порошку
 • 1 1/2 T порошку чилі
 • 2 ч. Ложки чорного перцю
 • 2 Т насіння кмину
 • 1 ч. Л. Квасцов
 • 2 (6 унції) баночка томатної пасти

Перемішайте разом і готуйте 1 1/2 - 2 години, не відкриваючись. Покласти в гарячі стерилізовані банки; закупорити і обробити на гарячій водяній бані протягом 15 хвилин. Робить 8 пінт

ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Під час нарізки халапеносу використовуйте гумові рукавички і не торкайтеся очей

(оригінальний рецепт)

Минулого літа я зробив 16 пінт за цим рецептом, і він був в основному неїстівним через переважну гіркоту оцту. Ми повернули це назад до її шефа, який дав нам рецепт, і вона сказала, що насправді просто крила на оцті.

Отже, моє запитання: для цього рецепта скільки білого оцту насправді слід використовувати? У нас є садові овочі, готові до виготовлення сальси в ці вихідні, і я дійсно не хочу витрачати їх знову в цьому році! Сподіваюся, я можу отримати допомогу щодо частини оцту!


Якщо ви консервуєте це, вам або потрібна підвищена кислотність, або вам потрібно скористатися балончиком під тиском. Якщо ви кинете кислоту, вам слід розглянути, як потім її обробити для безпечного споживання.
GdD

1
Вас турбує кислотність або гіркота. У вас є одне, інше чи обоє? Якщо обоє, то з кого ви хочете позбутися більше?
GdD

4
Важливо відзначити, що крилати його вмістом кислоти для консервів без тиску є нерозумним.
GdD

3
Що ви маєте на увазі під "правильним"? Якщо ваша мета - на смак, як це робить бос, то вам також слід додати оцет за смаком і прийняти обгрунтоване рішення їсти небезпечну їжу. Якщо ваша мета - їсти безпечну їжу, тоді вам доведеться користуватися точним рецептом без будь-яких змін (якщо припустити, що оригінальний рецепт був перевірений на безпеку із використовуваним вами методом консервування). Немає "зроби це правильно", це твоє рішення, якому саме ти віддаєш перевагу.
румчо

6
Правило 1: ніколи не роблять два галона що - небудь , перш ніж зробити невелику партію , щоб переконатися , що це добре.
Девід Річербі

Відповіді:


20

Настанова щодо безпечної консервування помідорів - це 2 ст. Ложки 5% оцту на пінту помідорів. Якщо ви зробили 16 пінт, то вам знадобиться 32 ст. Ложка оцту, а це майже 2,5 склянки. Це не запобігає зіпсуванню, обробка зробить це, це запобігає зростанню ботулізму, що кипіння не робить.

Однак у наведеному вище рецепті передбачено 16 склянок помідорів, 4 склянки цибулі та 2 склянки халапеносу, загалом 22 склянки овочів. Це 11 пінт, а не 16, тож якщо ви додали 2,5 склянки до цього, ви витратили майже на 50% більше необхідної кількості, що може спричинити сильний кислотний аромат. Для цього обсягу вистачить 22 ст.л. або 1,65 склянки.

Цілком можливо, що ваш дружина бос додає оцет, поки він не смакує, а потім консервуючи результат. Це не безпечно, оскільки це може означати, що кислотність може бути набагато меншою, ніж було б розумно (я припускаю, що начальник використовує метод водяної бані, тому що в рецепті написано, якщо вона використовує камери під тиском, то це вже інша історія ). Якщо це так, то цей рецепт ніколи насправді не спрацює так, тому що для правильного смаку вам доведеться йти на безпеку харчових продуктів.

Тут у вас є кілька варіантів:

 • Купіть балончик під тиском: ви, ймовірно, можете попросити платити за не багато грошей, а це означає, що ви зможете отримати потрібний аромат. Час обробки також набагато коротший, що дає вам чудовий продукт (рекомендації щодо водяної бані - 40-50 хвилин, у балончику під тиском - трохи більше 10)
 • Спробуйте іншу кислоту: лимонна кислота порошок додає кислотність без особливого аромату. Настанова становить 1/4 ч. Л. На пінту. Консервні магазини постачатимуть її, її легко знайти в Інтернеті. Лимоновий сік (комерційний флакон для консистенції) також є улюбленим для сольсасу, 1 ст. Ложка на пінту - це правило.

Якщо ви вирішили змінити кислоти або рівень кислоти, то я пропоную вам зробити невелику партію тесту, щоб переконатися, що це добре, перш ніж пройти повну шкалу.

Хороша сторінка про консервування томатних продуктів тут .


Вибачте, я думаю, я мав би згадати, що ми подвоїли рецепт, ось так ми закінчилися з 16 пінтами. Тож загалом ми використали 5 склянок білого оцту.
AndyWarren

9
Гавд всемогутній! Це занадто багато, недарма воно вийшло занадто кислим!
GdD

1
Лише зауважте - вказівки щодо консервування під тиском для помідорів імітують процес водної ванни і насправді не нагрівають до потрібної температури «консервування під тиском», і дійсно додана кислота все ще потрібна. Щоб тиск на рецепт, що включає помідори та інші овочі, слід обробити на час найдовший інгредієнт, який, мабуть, буде цибулею чи перцем.
BunnyKnitter

4
також @AndyWarren - ви можете використовувати рецепти сальси, знайдені на веб-сайті NCHFP в якості посилань на співвідношення інгредієнтів з низькою кислотою (перець, цибуля), помідор і кислота (оцет, лимонний сік тощо): nchfp.uga.edu/how/ can_salsa.html Крім того, я вважаю, що 2 столові ложки оцту / пінта помідорів призначені для ЧИСТОГО помідорів. Я НЕ думаю, що це могло б досить підкислити інгредієнти з низькою кислотою, такі як перець і цибуля (але я можу помилитися).
BunnyKnitter

1
Це має бути хорошим сальсою @AndyWarren, радий, що він розроблений для тебе.
GdD

0

Направляючі лінії оцту 2 ст. На пінту призначені для помідорів. Ви додаєте інші інгредієнти, які змінять PH в помідорах, який становить 4,9 до 5,2, тому знадобиться більше оцту, щоб досягти рівня PH до безпечного рівня 4,0 PH.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.