Ботулізм із * сирого * картоплі, загорнутого у фольгу?


9

Нещодавно я бачив в магазині сирну, попередньо загорнену в фольгу картоплю, призначену для випікання. Але я завжди читав, що зберігання картоплі щільно загорнутий у фольгу при кімнатній температурі - це один із способів виникнення ботулізму. Це безпечний продукт? Чи тільки після варіння ботулізм може вирости?

Відповіді:


5

Одна з приємніших речей щодо ботулізму (їх небагато) - те, що тепло нейтралізує токсин. Тому, якщо ви не оближете сирої картоплі, це, швидше за все, не буде проблемою.

Шанси на обертання фольгою, які насправді є герметичними, також приблизно нульові, тому навряд чи ви отримаєте ботулізм, оскільки для цього потрібне анаеробне середовище.

Тепер, чому ви купуєте картоплю, обгорнену фольгою в першу чергу, це поза моїм принципом, але я тут не бачу проблем безпеки.


Я думав, як ви, і, принаймні, навряд чи міг повірити, що загортання фольги може бути герметичним, крім інших (що я вважав) неможливості, але дивіться цей звіт .... ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9652437 ... витягнуто: "У квітні 1994 року найбільша спалах ботулізму в США з 1978 року стався в Ель-Пасо, штат Техас. ... Утворення токсинів було наслідком тримання запеченої картоплі алюмінієвою фольгою при кімнатній температурі, очевидно, протягом декількох днів , .... інформуйте про можливі небезпеки, спричинені триманням картоплі, обгорненої фольгою при температурі навколишнього середовища після варіння ".
Лорель К.

2
Цікавий момент даних, але якщо ви готуєте їх, а потім їсте їх гарячими, як звичайні люди, я все ще не бачу проблеми. Токсин буде знищений теплом (спори не будуть), і якщо ви не зберігаєте їх при кімнатній температурі, це навряд чи буде проблемою. Однак я все одно віддаю перевагу просто пекти їх (без фольги).
Ecnerwal

4

З того, що я розумію з цього приводу, мова йде не стільки про те, щоб сира картопля була загорнута фольгою, скільки про випічку та зберігання після неї.

Від EnCognitive.com :

Хоча рідкість, більшість ботулізму, що переноситься з їжею в США, є неправильним домашнім консервуванням. Але згідно з повідомленням Центрів контролю та профілактики захворювань, картопля, запечена в алюмінієвій фользі та залишена при кімнатній температурі, також може спричинити ботулізм. Ось чому.

Як звичайний організм, що мешкає в ґрунті, C. botulinum може легко забруднити картоплю або будь-яку іншу культуру, яка безпосередньо контактує з ґрунтом. Ретельне приготування зазвичай вбиває спори організму, джерело смертельного токсину. Але картопля, обгорнена фольгою, затримує вологу, іноді заважаючи її поверхні досягти достатньо високої температури, щоб вбити спори. Парадоксально, але тепло вбиває конкуруючі бактерії, полегшуючи ріст C. botulinum. Більше того, при кімнатній температурі картопля, обгорнена фольгою, забезпечує безкисневе середовище, необхідне для утворення токсинів.

Поради? Якщо ви запікаєте картоплю у фользі, не залишайте їх на протязі значного періоду часу, навіть не розгорнутого. Як і будь-яку їжу, їжте її незабаром після приготування їжі або негайно її охолоджуйте. Журнал інфекційних хвороб, липень 1998 року.

Багато інших джерел також рекомендують після випікання картоплю негайно вийняти з фольги і не залишати її в небезпечній зоні. Перекладіть це, щоб негайно розмотати і подавати або подавати в холодильник.

Мінус, який я можу придумати попередньо загорнутій картоплі, був би, якщо їх не зберігати при належній температурі зберігання, волога / конденсат може накопичитися всередині фольги. І ви не можете побачити всередині фольги, щоб визначити загальний вигляд та якість картоплі.


Це випливає з основних рекомендацій щодо безпеки харчових продуктів, коли будь-яке поєднання вологих, світлих, харчових, температурно-небезпечних зон та часу може призвести до зростання збудника (збільшення будь-якого з цих факторів збільшує ризик). Зберігання картоплі мокрою та в небезпечній зоні, крім будь-якого іншого фактора, підвищить ризик.
Брюс Олдерсон
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.