Як доглядати за дерев’яним розчином і пестиком?


9

Як підтримувати дерев’яний розчин і маточку?

Я щойно це отримав, і зрозумів, що мені потрібно спочатку змастити маслом, щоб ущільнити / захистити від збереження смаку того, що я перемелю, що має сенс.

Але як зберегти його на тривалий термін? Помити його водою, а може, і милом? Масло знову після цього?

введіть тут опис зображення


Я завжди вважав це лише декоративними, я особисто не використовував би це в будь-якому приготуванні їжі. Подумайте, ви потираєте два шматки дерева разом, що буде результатом? Ошурки. Я навіть не буду говорити про поглинання рідини в деревину.
Джефрі Барбер

Залежить від деревини. Такі дерева, як тик і акація, є надзвичайно щільними і навряд чи можуть видалити пил чи осколки у використанні. Основна причина, яку я не знаю, полягає в тому, що навіть найтвердіші ліси м’якші, ніж кераміка / камінь, і, таким чином, проблематичні для дуже важких речей, таких як перець.
FuzzyChef

@FuzzyChef, але вони, як правило, більші і дешевші, ніж кам'яні, тому, якщо ви перетираєте подорожники для мофонго або робите великі партії айолі чи песто, деревина має сенс.
Джо

Також легше, що для деяких є плюсом. У мене гарний антикварний фарфор M&P, тримає кварту, перемелює що завгодно ... і моя солодка не може її підняти.
FuzzyChef

Відповіді:


3

Зауважте, що дерев'яний розчин - це насамперед дерев’яний посуд і такі ж інструкції по догляду, як і для іншого дерев'яного обладнання.

Тому змащувати його регулярно олією харчової їжі - це гарна ідея. Ви можете знайти питання про те, як змастити масло, наприклад, дошки для різання тут, на сайті.

Для загального очищення залежить від того, для чого ви його використовували.
Сухі трави та спеції легкі: швидкого протирання сухою ганчіркою достатньо в більшості випадків. Мокрі препарати (думайте, каррі-паста) складніші, але полоскання гарячою водою - ваш перший крок. Ви часто зустрінете застереження щодо використання рідини для миття посуду, і вони мають сенс. Деревина схильна поглинати будь-яку рідину, з якою вона стикається, і хто хоче, щоб наступний препарат на смак нагадував посуд?

Але ваш каррі теж залишить смак. Поширений засіб від затяжних запахів - рис: подрібніть його в ступці і він повинен поглинати його. Повторюйте, поки вона не залишиться нейтральною. Подібна порада використовує сіль. І звичайно, якщо бути ретельним щодо олії слід зменшити поглинання рідини та ароматизаторів.

Якщо чесно сказати, я, мабуть, зробив би дві речі:

  1. Зарезервуйте його сухими інгредієнтами або хоча б приблизно однаковим смаковим профілем - запобігає дотику часнику у вашому десерті - і живіть з тим, що він виробить патину минулих препаратів.
  2. Я можу рідко навіть ігнорувати поради і використовувати найменший шматочок не ароматної рідини для миття посуду для дуже швидкого протирання з подальшим хорошим змиванням і, ймовірно, змащенням масла після його висихання - але тільки якщо це абсолютно необхідно. Продовжуйте на власний ризик.

Абсолютно найгірше, що ви могли зробити, - це запустити її через вашу посудомийну машину або дати їй довго просочитись. Зробіть «навпаки», і вам слід добре.


2
Залежно від розміру, може бути краще зробити скраб з лимона / грубої солі, як ви це робите для обробної дошки, і уникати мила для посуду
Джо

Дякую! Я спробую подрібнити рисову або лимонну / грубу сіль, якщо я бачу, що деякі ароматизатори до неї
прилипають
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.