Що це за паста, яку я отримав з варіння кокосової «сироватки»?


8

Я був захоплений вживанням субпродуктів свіжого кокосового горіха, і цього разу я отримав цю солодку і дуже кислу пасту з варіння кокосової "сироватки"

Спочатку дозвольте мені пояснити, що це за кокосова сироватка:

  1. Вийняв з м'яса свіжий кокос, не видалив зовнішню темнішу шкіру (Помилка!)
  2. Покладіть м’ясо з трохи води на блендер, процідіть його в мішечок з горіховим молоком, повторюйте процес, поки молоко не буде досягнуто
  3. Поставте молоко в холодильник на 24 години, щоб воно відділилося
  4. Використовували верхній крем для виготовлення вершкового масла та пахта
  5. Нижня частина залишку після зняття крему - це те, що я називаю кокосовим горіхом "сироваткою"

Тепер я думав, що ця сироватка буде здебільшого водою та цукром, тому візьміть воду у вас ... цукор!

Після кип’ятіння я зупинився, коли він почав липнути на сковороді, кінцевим результатом стала дуже липка гусяча паста, яка спочатку є смаком солодкою, але потім виходить дуже неприємне кисле, можливо, кислий післясмак, можливо, через відсутність видалили більш темну зовнішню шкіру чи, можливо, через лауринову кислоту?

Отже, будь-яка ідея, що це? Що я можу з цим зробити? Чи зробив я щось не так, що воно стало таким кислим?

Я знаю, що це не те саме, що кокосовий цукор, який ви бачите в магазинах, оскільки той береться з дерева, а не сам кокос.

Картина (намагається висушити її в духовці, оскільки вона занадто липка): введіть тут опис зображення

Відповіді:


4

З описаного вами процесу звучить так, ніби ви перетворили більше важких поживних речовин, що містяться в кокосових горіхах, у дійсно концентровану пасту.

Використовуючи факти харчування, які я знайшов у вікіпедії, для того, які саме молекули знаходяться в кокосі (я зв'язав нижче), є значна кількість цинку, заліза, калію та магнію. Всі вони зазвичай надають їжі металевий смак. Ці металеві смаки, коли ви їсте сирий кокос, зазвичай маскуються цукром і водою в м'ясі фруктів, щоб збалансувати смак. Також в кокосових горіхах є значна кількість глутамінової та аспарагінової кислот, які є щільними молекулами, і опускаються на дно вашої суміші протягом ночі та додають відносно кислуватий смак.

Коли ви пройшли своє розділення на етапі 3 і вилучили деякі речі з кроку 4, ви забрали значну кількість простих цукрів і води з кокосової речовини. Що залишилося в нижній частині - це більш важкі молекули, такі як металеві дегустації, важкі кислоти (глутамінової та аспарагінової), а також шматочки кальцію та деякі складніші цукру, які надавали б негайніший, але швидкоплинний солодший смак. Як тільки ви почали варити воду і розщеплювати цукри, концентрація цих металів і кислот посилиться і спричинить цей дивний кислий смак. Клейкість вийде від цукрів і кислот, які залишаються в кокосі з шматочками вологи.

Уявіть, що ви готуєте висококонцентрований цукор з водою та лимонною кислотою на плиті (використовується у тоннах рецептів жорстких цукерок), і ви отримаєте подібний результат для липкості. Причина, по якій ця клейка речовина не твердне, як тверді цукерки, полягає в тому, що всі інші більші молекули утримують її від охолодження та формування кристалічної структури, тому вона просто залишається безладним безладом. Незважаючи на те, що лимонна кислота насправді не міститься в кокосових горіхах, вона має достатню органічну структуру, щоб бути порівнянною з глутаміновою / аспарагіновою кислотою в цьому випадку.

Джерело: https://en.wikipedia.org/wiki/Coconut


9

"Кокосовий цукор" насправді виготовляється з соку рослини, а не з горіха. В основному, ви робили тип "пасти з сироватки з кокосової горішки". Оскільки в ньому бракувало клітковини і більшості масел, вона була в’язкою і липкою. Крім того, оскільки воно включало "молоко" з "тесту" (шкірка кокосового горіха), воно було кислим.

Таким чином, ви зменшили сироватку до її: твердих речовин + цукру + теста. Як я вже говорив, цукор виготовляється з соку дерева, тому я не знаю нікого, хто знайшов користь для того, що ви створили. Мені було б дуже цікаво, чим ви закінчите, якщо ви очистите кокос перед процесом. Б'юсь у заклад, це було б не так кисле.

З трохи більше роботи ви вже на шляху до рецепту "Кокосовий протеїновий бар"! Лол

Список літератури: https://link.springer.com/article/10.1007/s11746-014-2447-9 https://www.researchgate.net/publication/272590676_Composition_of_Coconut_Testa_Coconut_Kernel_and_its_Oil https://foodcomas.com/2013/03/20/ kerisik-coconut-paste / https://www.healthline.com/nutrition/coconut-sugar


1
Так, згідно з першою статтею, "Теста" становить близько 40% лауринової кислоти, яка є кислотою, яка, як відомо, має "мильний" аромат, і це може бути
Моїмі

Я взяв на себе сміливість трохи відформатувати вашу відповідь для читабельності. Ласкаво просимо у досвідчені поради! Я помітив, що ви написали кілька відповідей з хорошою новою інформацією. Якщо ви можете ознайомитись з нашим центром подорожей та довідки, ви побачите кілька підказок щодо написання добре отриманих відповідей на Stack Exchange. Я також хотів би запросити вас до Сковороди , нашої головної чат-кімнати. Я вас познайомлю! :)
Jolenealaska
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.