Як веганізувати та вдосконалити цей рецепт торта?


8

У мене є каструля з тортами "Будучи-ведмідь" від Вільямса-Сономи . Рецепт торта такий:

 • 3 склянки (470г) борошна універсального призначення
 • 2 ч. Ложки розпушувача
 • 1 1/2 ч. Ложки солі
 • 16 ст. (250 г) несолоного вершкового масла
 • 2 склянки (500г) цукру
 • 4 яйця
 • 1 1/3 склянки молока
 • 1 1/2 ч. Ложки ванілі

Просіяти разом сухі інгредієнти; вершкове масло, цукор, яйця; поєднати молоко + ваніль; додайте борошно в масляну суміш, чергуючи з молоком. Випікайте при 325F протягом 45-55 хвилин.

Цей пиріг виготовляють у каструлі з двома лунками. Кожна криниця - вертикальна половина сидячого плюшевого ведмедика. По закінченні ви обрізаєте торт ножем, після чого склейте половинки разом з глазур'ю. Цей рецепт робить базовий пиріг з ароматом ванілі, який трохи знаходиться на сухій стороні. Коли вона обклеєна мохою глазур'ю, сухість нормальна, але коли я використовую фонтан глазур для прикраси, вона загалом суха.

Цього року я хочу ще раз зробити ведмежий торт, проте мені потрібно внести дві зміни. По-перше, я хотів би зробити торт мострин, не пошкоджуючи його фізичну міцність (він повинен вміти сидіти, не розсипаючись). По-друге, мені потрібно замінити молоко, яйця та вершкове масло на немолочні / не яйця, оскільки мій новий син має алергію на молоко та яйця. Я хотів би задати два окремі питання, але думаю, що їх потрібно вирішити одночасно.

Як я можу зробити цей торт кращим смаком І веганським?


12
Організувати його та покращити якість - це суперечливі цілі: рецепти тортів складні та тонко налаштовані. Я б не намагався адаптувати існуючий рецепт. Натомість візьміть рецепт, розроблений для того, щоб бути веганським з самого початку, і зробіть це замість цього. Ви, мабуть, отримаєте чудовий продукт у підсумку.
Satanicpuppy

Дійсно, @Satanicpuppy бив мене до цього. Виграти.
Джонатан Стерлінг

Відповіді:


5

Зробити це веганським просто:

 • Замініть молоко будь-яким іншим молоком (соєвим, рисовим, конопельним тощо)
 • Замініть вершкове масло на якийсь маргарин (я рекомендую Earth Balance, але просто виберіть все, що не має транс-жирів)
 • Замініть яйця або комерційним замінником яєць, або яблучним соусом

Щодо того, щоб зробити його моїстром, я поняття не маю.


7
Власне, яблучний соус може стати прекрасним способом зробити торт вологим.
justkt

Я в основному дотримувався цієї поради і використовував протерту гарбуз замість яблучного соусу. Торт «працював», в тому, що він був смачним і вологим, але отриманий торт був майже повністю схожим на оригінальний торт. Конкретна проблема: після виходу з духовки він спуснути і більше не заповнив сковороду належним чином, що робить складання готового 3D-торта завданням.
Містер Блискучий і Новий 安 宇

6
Друга спроба: я замінив молоко соєвим молоком, вершкове масло половинним маргарином, наполовину вкороченим, а яйця - по 1/4 склянки гарбузового пюре кожен. Потім я потроїв розпушувач. Результат: приголомшливий. Можливо, мій найкращий торт коли-небудь.
Пан Блискучий і Новий 安 宇

2

Я би замінив масло маслом із скороченням жиру з ароматизованим маслом (як сказав Брендан, краще уникати трансжирів). Однак у вершковому маслі є лише близько 80% жиру та 20% води, тому ви можете трохи зменшити кількість жиру, яким ви його замінюєте, і додайте трохи зайвої рідини.

Щодо яйця, ви можете побачити відповіді на це питання: З чим можна замінити яйця?

На додаток до замінника яєць, виготовлення яєць з насіння льону є досить поширеним способом вегані-рецепту випічки, в якому використовуються яйця.


2

Ви можете зробити його зволоженням, замінивши яйця яблучним соусом або соєвим йогуртом (приблизно 1/4 с на яйце) і замінивши масло на маргарин Землі Баланс і молоко на будь-яке немолочне молоко.

Оскільки цей пиріг повинен бути досить твердим, я б не заплутувався із заміною яєць, і я б просто застосував веганський рецепт для початку. Рецепти тортів звідси http://www.pakupaku.info/index.html мають найкращу текстуру для таких речей із рецептів, які я спробував.

Коли ви замінюєте цю велику кількість яєць у рецепті, вам потрібно зробити кілька експериментів, щоб все вийшло правильно, і я лінивий зробити все це, щоб я просто знайшов веганський рецепт і пішов звідти.

Якщо воно для вас недостатньо вологе, я б додав ароматний сироп, перш ніж його розморозити. Просто намажте весь торт простим сиропом з ароматом, який вам подобається. Я зазвичай додаю невелику кількість маргарину на додаток до смакового інгредієнта. Натріть його, поки торт і сироп ще трохи прогріються.


Простий сироп - це прекрасний спосіб подолати вологість.
justkt

1

Містер Блискучі та Нові, у вас є справжня проблема замінити 4 яйця в суміші з 3 склянками борошна. Я успішно зробив торт з половиною борошна і замінив яйця 1 чайною ложкою соди гідрокарбонату розпушувальним порошком і 1 столовою ложкою лимонного соку або оцту, і якщо це не вдалося, моїм наступним випробуванням було б використовувати замінник яєць з оцтом і бікарбонату соди разом у торті. Кількість борошна є орієнтиром, який вимагає балансу інгредієнтів для отримання нормального пирога. Мій рецепт кексу використовує 1 1/2 склянки борошна для самостійного підняття та 1 столову ложку лимонного соку, мій рецепт пирога з манго - це те саме борошно, але фрукти та сік манго замінює кислоту, а сода гідрокарбонату (однакова кількість) працює, щоб дати торт піднятись навіть якщо в суміші багато сухофруктів. Рецепт є в мережі і єдине, що я не додаю - це яйця, всі інші інгредієнти однакові. Наступним моїм варіантом буде зменшити наполовину рецепт і зробити заміну яєць, як я запропонував. Я б також використовував будь-яку іншу пораду над собою, як це працювало для мене в випічці без яєць в минулому.


1

Випікати торт - це більше хімія, ніж готування, все про пропорції.

Швидкість успішності приготування вегетаріанських рецептів тортів сильно залежить від придатності рецепту для конверсії. Молочні компоненти не надто важкі для заміни, хороше соєве молоко, як правило, замінить звичайне молоко без проблем, якщо проблеми з сиром не надто великі, а масло зазвичай можна замінити на гідний веганський блок-маргарин, і є пристойні веганські м'які маргарини. Яйця завжди складні і їх потрібно замінити чимось підходящим, один розмір підходить не всім, це дуже залежить від рецепту, який найкращий метод.

Яйця додають повітря, вони зв’язуються, змінюють термін зберігання і впливають на вологість пирога. Якщо в рецепті багато яєць, вони можуть складати стратегічну частину тіста в якості текстури, а також змінювати смак. Стратегія, яку слід прийняти, - це визначити, яку головну мету служать яйця в рецепті, і замінити їх. У фруктових тортах, де яйце зв’язується, сироп з фініка або банан-пюре може працювати з трохи більшою речовиною. Але це суттєво впливає на смак, тому зазвичай зарезервовано для насичених фруктових тортів, де аромати сидять комфортно. У губках соєве борошно та засоби, що піднімають їжу (або специфічний замінник яєць, який зазвичай застосовується для макухи, який зазвичай є соєвим білковим ізолятом та засобом для підвищення), можуть сприяти м'якості та зв’язуванню. Коли яєць багато, рецепт зазвичай буде занадто важким для адаптації.

Ваш рецепт виглядає приблизно 2: 1: 1 - борошно: жир: яйця, які зазвичай підходять для замінника яєчного пирога. Зокрема, враховуючи простий аромат торта, яйце буде сприяти аромату там, як і масло, по суті. Важкий рецепт зробити прийнятним.


1
 • 3 склянки (470г) борошна універсального призначення
 • 2 ч. Ложки розпушувача
 • 1 1/2 ч. Ложки солі
 • 16 ст. (250 г) несолоного масла -> кокосове масло (дає кращий аромат / текстуру, ніж маргарин)
 • 2 склянки (500 г) цукру -> цукор турбінадо або цукор в сирому вигляді. (Без цукрового кісткового цукру)
 • 4 яйця -> насіння льону (ідеальна заміна яєць для випічки, ідеальна текстура торта)
 • 1 1/3 склянки молока -> Мигдальне молоко або Рисове молоко
 • 1 1/2 ч. Ложки ванілі

Більшість основних цукрів на ринку вибілюють з кістковими вугіллями, зробленими з коров’ячих кісток. Вам потрібно буде знайти веганський цукор. Цукор, виготовлений з випареного соку тростини, як правило, добре. Тут є хороший список компаній: http://www.veganproducts.org/sugar.html#Brands

Я виявив, що насіння льону - найкраща заміна яєць у вегетаріанських рецептах випічки. Текстура хлібобулочних виробів виходить точно такою ж, як рецепти з використанням яєць. Крихта торта ідеальна і чудово тримається разом. Тут чудова стаття про використання насіння льону в якості заміни яєць тут: http://www.veganbaking.net/recipes/egg-replacers/flax-seed-egg-replacer

Ще однією альтернативою яйцям буде використання борошна тапіоки, можна змішати 1 ст.л. з 2 ст.л. води на яйце.


0

Картопляне борошно - невелика кількість може додати вологи в торт


Картопляне борошно здавалося б досить сухим, ви можете пояснити, як воно працює, і скільки слід додати? Чи потрібно мені щось інше вийняти?
Містер Блискучий та Новий 安 宇

@ Mr.ShinyandNew 安 宇 Я майже впевнений, що ідея полягає в заміні трохи борошна картопляним борошном. Я не зовсім впевнений, але я думаю, що це може принести вам більш ніжну крихту?
Каскабель
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.