Чи погано холодити нарізану цибулю?


8

Чи можемо ми зберігати нарізану цибулю в холодильнику чи чи погана цибуля в холодильнику? Чи стають вони отруйними? Чи можна цибулю безпечно зберігати в холодильнику після лущення? Також як ви можете сказати, чи цибуля погана?


Відповіді:


13

Ресторани зберігають різану цибулю в холодильнику весь час. Вони намагатимуться використовувати їх в одну зміну, але при необхідності вони можуть тривати довше.

Вони з часом стануть м’якими і втратять аромат і хрусткість. Що стосується поганого, це займе більше тижня. Він буде занадто м'яким, перш ніж він насправді піде погано.

Вдома я намагаюся вирізати на вимогу. Я розрізаю навпіл і зроблю вертикальні та горизонтальні надрізи, але закінчую лише кістки на вимогу. Мій досвід: вертикальні та горизонтальні надрізи на вимогу завдають більше шкоди. Більша частина пошкоджень знаходиться на відкритій поверхні, яка залишається однаковою в будь-якому випадку. Це передбачає належну техніку, хороші навички ножа та гострий ніж.

Якщо ви хочете скибочки, то легко. Просто візьміть шматочок на вимогу.

Зберігайте їх нарізаними сторонами вниз в герметичній ємності.


3

Загальне правило: безпечно тримати в холодильнику (в герметичній ємності) близько тижня. Однак я настійно раджу проти цього, оскільки смак і аромат постраждають. Порізана цибуля стане все більш гострою, коли вони чекають.

Навіть напрямок порізів сприяє тому, наскільки воно стає острим після розрізання.


4
Ємність з добре закритою посудиною, оскільки вони в протилежному випадку відводять холодильник. Затискає плівку на порізаному обличчі також може допомогти. Це головним чином техніка, яку потрібно використовувати для приготування їжі для однієї, і вам потрібно лише 1/2 цибулі.
Кріс Х

1
Ще кілька порад щодо зберігання даних (не пов’язаних із безпекою): cooking.stackexchange.com/questions/6658/… та cooking.stackexchange.com/questions/24618/…
Ess Kay

@ChrisH У мене ніколи не було проблем залишити половину цибулі в герметичній, але не віддаленій герметичній ємності на 24 години.
Девід Річербі

2
@DavidRicherby 24 години може бути гаразд більшу частину часу, але ні, якщо у вас десерти холодно охоплені там. Крем на дрібниці може дуже легко підхопити аромат цибулі
Кріс Х

2
@ChrisH Очевидно, що в моєму житті не вистачає дрібниць. :-(
Девід Річербі
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.