Який тип лаванди зазвичай використовується в чайних сумішах?


2

Я дивився через каталог рослин, і я заплутався, який тип лаванди ростуть цього року, щоб приготувати чай.

Чи відрізняється кожен з видів? Які з них легше вибрати?

Відповіді:


6

Якщо ви хочете "справжню" лікарську рослину, отримайте Lavandula angustifolia (раніше Lavandula officinalis ), істинна або англійська лаванда. Квіти (медичний термін Lavandulae flos ) збирають, коли близько половини квітів на стеблі відкрилися, а решта все ще закрита. Вирізати цілі квіткові стебла, коли ранкова роса випарується, пізно вранці до полудня, на сонці. Зв'язати дрібні пучки і повісити вгору-вниз, щоб висохнути. Використовуйте квіти для чаю або інших препаратів.

Справжня лаванда поставляється в багатьох сортах, які повинні бути використані на кухні. Тільки якщо ви встановили очі на білий або рожевий сорт, може бути добре перевіряти подвійну перевірку лише у випадку, якщо селекція на певний колір впливає на інтенсивність запаху. (Що, в основному, не буде проблемою на кухні, і мій клімат може спричинити більші відмінності, на мій досвід.)

Ось короткий перелік культиварів, які часто з'являються при пошуку кулінарних цілей. Розглянемо його як відправну точку, а не як абсолютну мудрість.

  • Royal Velvet (темно-синій)
  • Royal Purple (темно-синій)
  • Маленька лото (рожевий карлик)
  • Rosea / Jean Davis (блідо-рожевий)
  • Бетті Блю (класична фіолетова)
  • Меліса (від білого до блідо-рожевого)

Є й інші лаванди, які широко використовуються у великомасштабному виробництві лавандових препаратів, але я б не рекомендував їх для споживання, особливо в спокої

L. latifolia більш гострий, з відтінками камфори - цілком придатний для використання в папурі або пакетиках, менше в чаї.

Lavandin, L. x intermedia, гібрид між двома першими, вирощується для трохи дешевших лавандових продуктів, в основному масел, що використовуються в косметичних засобах або побутових засобах. Можливо, варіант, але зазвичай вважається «поступається» справжній лаванді, оскільки він також має деяку гостроту L. latifolia.
Тим не менш, сорт "Прованс" - лаванда (або в даному випадку, лавандин) вибору для автора кулінарної книги Шарон Шиплі, який написав цілу книгу про приготування їжі з лавандою. Існує різниця між тим, як використовувати його в чаях і смачних стравах. Для останніх у деяких кухні також використовуються м'які наконечники та листя, подібні до розмарину.

Висновок:
Якщо у вас є місце для однієї або двох рослин, я б порекомендував справжню L. angustifolia.


Я знаходжу кілька перерахованих таким чином: friendsschoolplantsale.com/search/Lavandula%20angustifolia Стефані, я довіряю вам
a coder

2
Ох ... Ось я бачу кілька неправильно позначених. (Що негайно змушує мене підозріло на місці.) По-перше, руки від тих, з пучками на вершині. Подивіться добре, але не те, що ви хочете (іспанська лаванда, не angustifolia). Крім того, ті, кого позначають «французький» або «зубчастий» - це щось інше. Якщо листя папороті або строката: не те, що ви хочете. Решта? Матерія смаку. Я хотів би скористатися привілейованим зростанням і, можливо, кольором. Tbh., Я рекомендую збирати трави (і ви хочете, щоб ваша для трави, а не прикраса) насправді бачити / дотик / пахнуть їх.
Stephie

1
Привіт Стефі! Я бачу деякі слова обережності у вищезгаданому коментарі, що, на мою думку, буде корисним у вашій страшній відповіді. Якщо у вас є час і згодні, ви могли б змінити деякі в? Дякую!
Sue

@Stephie чи ви зв'язалися з ними з приводу їх поганого маркування? Я здивований після стількох років, і будучи в Міннесоті, штат США ярмарок майстер садівник не зловити помилки. Можливо, я повинен попросити столу майстра садівника за допомогою, оскільки вони "повинні знати цей матеріал". Якби тільки вони мали рейтинги для "комерційних чайних ваг".
a coder

Щонайменше, у одному списку є фотографія, яка не відповідає тексту, а інші лише кажуть «лавандою», тому я хотів би додати застереження, що це не обов'язково означає L. angustifolia. Я не маю планів зв'язатися з ними, тільки тому, що хтось помиляється в Інтернеті .
Stephie
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.