Чи будуть овочі та свіжа зелень довше зберігатися в холодильнику в поліетиленовому пакеті?


8

Чи є різниця між тим, як довго зберігаються свіжі трави та овочі, якщо вони знаходяться в поліетиленовому пакеті або на відкритому повітрі? Якщо це так, чи є розбиття того, які з них можуть змінити - наприклад: кінза, схоже, дуже швидко кашить у мішку, але триває тиждень на відкритому повітрі, але лусочки тривають набагато довше в поліетиленовому пакеті і виснажуються майже відразу на відкритому повітрі.

Відповіді:


5

Це залежить від вмісту вологи. Якщо овочі мокрі при покладенні, вони стануть цвілею і швидше стануть м’якими, оскільки вода не має місця випаровуватися. Це погіршується, коли листяна зелень кладеться в мішки, оскільки у них стільки куточків і прорізів, щоб утримувати воду, і вони просочують власну вологість через велику площу поверхні. Спробуйте спочатку висушити овочі або покласти їх через пряник для салату, щоб отримати якомога більше води з них.


2
Якщо я буду використовувати мішечок, я піду для паперу здебільшого, оскільки він, здається, поглинає вологу, а не
захоплює

Дуже правильно. Я насправді уникаю купувати салат на ринку, якщо спринклери щойно пішли. Інакше сушити речі - це гарна ідея. За винятком, наприклад, моркви, вони, здається, краще
справляються із запасом

6

Сушити трави і салати, перш ніж зберігати їх у пластику, - хороша ідея. Ви також можете покласти їх у мішок поверх паперового рушника, якщо ви не зможете видалити всі крапельки води з цих примхливих куточків.


2
Я йду із загорнутим у паперовий рушник, потім кладу в поліетиленовий пакет, щоб навколо трави все ще був потік повітря, і він поглинає всю вологу, яку вони можуть виділяти.
Джо

2

Оптимальна температура для зберігання трав - близько 12 градусів Цельсія, що становить приблизно 55 градусів за Фаренгейтом (фактично 53,6).

Якщо ваша стільниця або комора знаходяться поблизу цієї температури, то не слід охолоджувати свіжу зелень. Якщо ви повинні їх охолодити, вони виділятимуть вологу, яка конденсується на листках, і зробить їх менш веселими. Ви можете використовувати паперовий рушник або такий, щоб забирати вологу, щоб вона не конденсувалася, але листя все одно втрачають свою вологу, роблячи їх менш хрусткими / вертикальними і спричиняючи їх в'янення або повне висихання.

Зрештою, найкраще просто використовувати їх у свіжому вигляді.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.