Чи є процес старіння, за допомогою якого «дубове» м’ясо?


4

Я сподівався, що під цим питанням може бути більше ідей , але я читав питання про старіння та затвердіння м'яса і хотів би знати, чи є якийсь процес, який, старіючи м'ясо, може надати аромат дуба.

  • На жаль, будь-яка відповідь не може включати будь-яку форму приготування м'яса (тобто куріння його з дубовою стружкою). Це суворо обмежується підготовкою

Хоча я нічого не знайшов для цього, окремі ідеї можуть бути методом старіння бочки для м'яса; тобто старіння білого дуба для Табаско, дубових вин чи спиртних напоїв.


2
Чи отримав брінінг? Ніколи не пробував цього, але міркував би, що розчин солоної води та дубової стружки може досягти вашої мети. Ні, це не «сухе старіння», але це «підготовка»?
Cos Callis

@Cos Методи розсолювання та затвердіння вважаються неприготовленими
mfg

Я не називатиму це "відповіддю", оскільки я не пробував цього, і я запропонував би невеликий тест. Я спробую і це.
Cos Callis

Відповіді:


5

Не бачите, чому ви не можете робити дубове м'ясо. Тушкована яловичина та соляна свинина існують вже давно. "Кукурудза", яку називають насправді, не є кукурудзою, а є кам'яною сіллю. Ось хороша відправна точка, якщо ви хочете зробити яловичу, тушковану яловичину, яка не потребує охолодження:

http://science.howstuffworks.com/innovation/edible-innovations/food-preservation5.htm

У цій статті спеціально згадуються бочки для зберігання солоного м’яса.

Спробуйте Google із [солоним м'ясом].

Прочитавши кілька років тому дослідження щодо поширення бактерій на штучних (пластикових) та природних (деревних) дошках, а також про велику різницю у здатності бактерій рости на цих двох середовищах, оскільки деревина є найбільш стійкою до бактерій, здавалося б, принаймні розсудливим і у вашому випадку бажано використовувати контейнери з деревини. Дубові бочки доступні у багатьох розмірах, і ви можете мати можливість замовити їх зі знімними кришками з невеликим запитом.

Дуба багато, у багатьох формах, комерційно доступних. Вибух виноробних заводів дав багато виробників громадського харчування виробникам цього продукту.

Ось джерело для дубової стружки:

http://www.ibrew.com.au/html/equipment/oakbarrels/oakbarrels.html

Ось ще одне джерело для всіх видів дуба, включаючи бочки:

http://www.stavin.com/index.htm

Якщо ви не хочете брати на себе зобов’язання з бочок, тривалого місячного затвердіння та необхідного місця для простору, ви можете просто придбати кілька винних чіпсів, розсолити м'ясо в холодильнику з дубовою стружкою між шарами м'яса або навколишнім шматочком м'яса .

Веселіться!


звучить так, як це варто зняти
mfg

3

Рідкий дим, ви можете використовувати його як частину натирання або в маринаді або розсолі, щоб надати м'ясу насичений аромат диму в якості попередньої обробки. A Rub, швидше за все, отримає потрібні вам результати.

зауважте: я сподіваюся, що використання дубової стружки в розсолі також спрацює, це швидке вирішення вашого питання.


Наскільки це ефективніше, ніж холодне куріння?
canardgras
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.