Чи можу я замінити оливкову олію на масло / укорочення в пиріжці?


7

Напередодні я робив пиріг, а точніше - макет яблучного пирога, що досить незвично. Але я підійшов короткий на вершковому маслі і не держу будь-який скорочений запас у моїй кухні. Відчайдушно я шукав в Інтернеті будь-які замінники, включаючи оливкову олію, і знайшов невелике число хіти і рецепти .

Я закінчився erring на безпечній стороні та тільки зробив коричневий цукор розсипався topping, але я був допитливий про оливкову нафту кора з тих пір. Хто-небудь намагався це зробити? Які відмінності між оливковою олією і маслом або скороченням? Яким буде результат використання комбінації всіх жирів?

* Макет яблучного пирога не використовує яблука, і це мрія карбохоліка. Це було для тематичної вечірки, і я не збираюся робити це часто. Але це дуже весело сюрприз, щоб спробувати на нічого не підозрюють гостей принаймні один раз!


Цей рецепт був на спині кожної коробки Ritz. Нафтові кірки, як правило, менш лускаті, ніж вершкове масло або корова. Наполовину масло половина масло може бути дуже добре, хоча.
Wayfaring Stranger

Відповіді:


8

Трюк для включення оливкової олії у вашу кору полягає в тому, щоб заморозити її спочатку, поки вона не буде непрозорою і застиглою, "як консистенція злегка розплавленого сорбету". З рецепту подвійної скоринки оливкової олії; вона має "дивовижно нейтральний смак ... [і її заморожує], допомагає жиру зливатися в тісто в маленьких кишенях, створюючи шаруватості, якої ви жадаєте (Moskowitz, Vegan пиріг в небі стор. 39) "


1
Це звучить як великий рада! Дякую. Я не впевнений в нейтральному смаку, хоча ... оливкова олія має досить сильний аромат ІМО, але я зазвичай використовую масло з винограду для нейтрального смаку.
TheSpatulaQueen

1
@ TheSpatulaQueen thats що я подумав також, але that''s прямо цитував з книги, та я встиг з Boston Cream Pie рецептом та це було велике. Як вона сказала; ... дивно нейтральний. Це, ймовірно, досягає поєднання тепла, що готується від смаку, оскільки він переходить від гелевого стану до 350'F, а також борошна, що маскує смак
mfg

4

Гаряча вода або тісто з пирогами, я мав успіх з оливковою олією.

З вашою середньою яблучною коровою (макет чи ні), консистенція, здається, більш крихкою в розгортання і формування: отримали кращі результати, натиснувши на тісто безпосередньо в каструлю після розбризкування в досить streusel розміру штук, якщо ви можете уявити, що.

Перевага полягає в тому, що тісто не повинно спочатку бути повністю разом і може бути відтворене на сковороді до однорідної товщини, тоді як розминання складок і повторна прокатка можуть легко призвести до міцності.


Нещодавно випала оливкова олія майонез у земній корі. Хороший коефіцієнт вологості до жирів у змішуванні та додана терпкість була плюсом
Pat Sommer

2

Я постійно стикаюся з твердженнями про те, що неможливо зробити лоскутну нафтову кірку. Однак це просто не так.

Олія / базова паливна кірка, що базується на моїй бабусі, послідовно більш крихка, ніж будь-яка шкіра з маслом / укороченням / шпиком, який я коли-небудь виготовляв або пробував.

Однак, важливо зазначити, що ця частина мудрості настільки поширена, тому що ви не може просто замінити масло для масла / укорочення / сало у традиційному рецепті пиріжової кірки.

Для отримання лушпиння на основі нафти потрібна інша рецептура і ретельна обробка тіста при змішуванні і прокатці. Для тих, хто зацікавлений, спробуйте це:

2 C flour + a little salt
5/8 C oil
5/16 C milk 

It's easiest to use a glass measuring cup so you can measure 
out the oil and then *pour the milk into the oil* before 
pouring it into the flour.

**CAREFUL**
Pour the liquid into the flour and *gently* stir the liquid 
and flour together with a fork.  You only want ~12-14 stirs. 
*DO NOT* beat the mixture or knead the dough. 

After this gentle mixing, pack the dough together and divide in half.  
The dough should have a *wet/oily* consistency; it should *not* be dry and crumbly.

Roll the dough out between two sheets of wax paper.
If you mixed things correctly, the dough should have a 
marbled or mottled appearance and should be wet enough 
to patch together easily.

Makes enough for two pie shells (or a top and bottom crust)

Якщо ви ще не працювали з корками між восковою папіркою, то ось привід для перенесення його на пиріг:

Gently remove the top sheet of wax paper and place it lightly back on the crust.
Quickly flip the dough over (grab two corners and flip the crust).
Remove the sheet of wax paper now on the top.
Place your hand under the bottom sheet of wax paper and flip the crust into a pie tin.  
Gently form the dough into the tin and then carefully remove the wax paper.
Cut any excess dough off the edges of the pie tin and use this to patch 
any tears or fill in any gaps.

Ви можете додатково поліпшити консистенцію (тобто лускатість) верхньої кори (або донної кори, якщо ви готуєте пиріжкову оболонку самостійно для пудингу або свіжого фруктового пирога), натираючи трохи молока на поверхню кори і розбризкуючи трохи цукру (або корицю / цукор для таких речей, як верхня кірка яблучного пирога).

Я використовую цей рецепт для 20 + років, і друзі / гості завжди дивуються, що така лускава / делікатна кора була на нафтовій основі. Інші здивовані тим, як це просто і легко зробити. Це велика користь для всіх цілей, яку я використовую з фруктовими пирогами, м'ясними пирогами, пудингами / пирогами із заварним кремом і т.п. печиво "пиріг".

Я, очевидно, упереджений, тому що це кора, що моя мама і бабуся завжди робили, коли я росла, але я вважаю, що консистенція і аромат краще, ніж типові скорочення корочки. (Хоча, справедливо кажучи, моя свекруха робить дивовижну сало / горілку і, чесно кажучи, деякі рецепти вимагають більш короткої корочки).


1

Я не думаю, що будь-який вид нафти буде працювати взагалі для незграбного типу pite brisée лускатого тіста. Ті види тіста покладаються на шари твердого жиру, розділені тістом. Як тісто готується, жир плавиться в тісто, але залишає окремі пластівці. Нафта може бути корисною в інших типах земної кори, наприклад, у вигляді пекучої кірки.


1
Я не розумію, чому таке плавлення буде проблемою. Єдине, що вам потрібно зробити, це забезпечити створення тіста. Адже можна зробити хорошу скоринку з розтопленим вершковим маслом. Але те, що я вважаю проблематичним, - це м'якість тіста, з якою дуже важко працювати.
rumtscho

1
Я згоден з @caleb, більшість випічки отримують їх лускатість і пух з шарів укорочення в тісті танення, як він пече, не раніше. Деякі шеф-кухарі використовують кілька видів укорочення, кожен зі своєю власною точкою плавлення, в одній корі. Це додає особливо делікатну текстуру. Часто сухі інгредієнти охолоджуються заздалегідь, щоб сприяти процесу розшарування.
Derrick

1

Існує абсолютно ніяких проблем у прийнятті пиріг корки з маслом замість масла / скорочення.

Важливо пам'ятати, що це не заміна 1: 1. У моєму улюбленому рецепті пиріжової кірки, який є моєю власною веганізацією корики з іллюстрованою кіркою, заміщення становить 65 грамів олії на 100 грамів вершкового масла, і приблизно столову ложку води.

Як правило, я б використовував "жовту" нафту, одну з нейтральних масел каноли / сої / ріпаку для такого роду речей. Оливкова олія має особливий аромат, який я не впевнений, що я хотів би в яблучний пиріг. Коефіцієнти були б однаковими, але оливкова олія має смак, і вона є більш дорогою, тому я, як правило, уникаю її, крім смачних пирогів.


1

Я родом з країни-виробника оливкової олії. Кожна людина, яка вміє готувати в моїй родині, має наступне правило:

Оливкова олія для смачних рецептів. Кукурудза / соняшникова олія або масло / маргарин для солодких.

І тільки після того, як я не послухався цього правила, я дізнався, чому воно почало існувати. Дозвольте мені сказати вам, що не було приємно кидати ці пончики в сміття, після всіх інгредієнтів і зусиль, які я поклав на них.

Оливкова олія має характерний і сильний смак, що ви не хочете скидати інші компоненти ваших солодощів. Це може бути набагато гірше, якщо ваша оливкова олія має низьку якість, що, на моєму досвіді, є дуже можливим, якщо ви не живете в Південній Європі (деякі з моїх родичів намагалися знайти оливкову олію, яка покуштувала «домашні», коли вони проживали за кордоном).

Таким чином, коли ви робите солодкі пироги вибрати несолоне масло /інший масла з м'яким смаком .


0

Набагато краще вегетаріанський замінник пирігної кори є кокосовою олією, з одного боку, він має смак як кокос. Чесно кажучи, я вважаю, що мені це подобається краще, ніж масло для фруктових пирогів. Це також дуже приємно для curried м'ясних пирогів. Для мене, оливкова олія більш важка і жирна, а не як я хочу фруктовий пиріг за смаком. Я б також спробувати мигдальне масло, яке для мене добре поєднується з солодким і солоним. Мені здається, кокосова олія легше працювати в тісто. Як вказують інші, це не підклас 1: 1, оскільки масло - це напівтверда емульсія повітря, води, жиру, а олія - ​​рідкий жир.


Дегустація, як кокосова, є поганою річчю в моїй книзі. Це - одна річ у кокосовому або банановому кремовому пиріжку або щось ще трохи тропічному, але я не дуже хочу, щоб моя дегустація кокосового корку зимового пирога.
Catija

Можливо, виноградне масло? Це дуже нейтральний смак. Я ніколи не використовував його, тому що я, як кокос або мигдаль (або вершкове масло, оскільки я не вегетаріанський).
Becks

1
Я ніколи не використовую молоко в пиріжці. Я використовую тільки воду і мої нафтові кірки виходять прекрасні. Тільки думка, авокадо м'ясо дуже маслянистий і має інакше м'який смак. Хто-небудь намагався використовувати авокадо в якості масла в суп в тісто? Оскільки вода в авокадо, а також жир, може бути ближче до 1 до 1 суба.
Becks

Це звучить як питання для сайту. Подумайте про це.
Catija

Якщо ви зробите кірку авокадо пиріг, будь ласка, надішліть нам фото, я дуже цікаво, який колір може вийти.
Lorel C.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.