Спеції шашлику Döner?


9

Я намагаюся повторити суміш спецій, що використовується для Döner Kebab. Мене цікавлять комбінації спецій з будь-якої області. Однак мене найбільше цікавить, які спеції використовуються для його приготування в Західній Німеччині, а точніше біля Рурського університету.

Я роздивився далеко і широко і випробував багато відварів із трав, спецій та інгредієнтів. Я прикусив кілька спецій, які для мене роблять дуже смачним, майже автентичним Döner Kebab в домашніх умовах: цибулю, розмарин і майоран (або орегано, як можливий замінник, але бажано, ні). Можливо, трохи кмину, але не багато.

Я вже знайомий з м'ясом та процесом, що використовується; Мене особливо цікавлять лише основні смакові інгредієнти, щоб я міг нарешті закріпити максимально автентичний аромат.


4
Це дуже конкретний запит. Не має великої цінності для глобальної спільноти. Близькосхідні м'ясні спеції, як правило, є сортом цибулі (цибуля, цибульний бур’ян, часник тощо - все, що росте місцево), кмин, кардамон, гвоздика, мускатний горіх, м'ята. А також коріандр, оцет, лимонний сік, смалик тощо
TFD

1
Нічого собі, ви поховали це питання в стіні тексту. Я відредагую його, щоб спробувати виправити, сміливо поверніть свої зміни, якщо ви не схвалюєте.
дероберт

1
Дякую дероберте. правда. @TFD Я знайшов мікс "ароматів" за допомогою перегляду середземноморських спецій. Кебаби Döner в Німеччині є одними з найпопулярніших продуктів Німеччини. Деякі кажуть навіть більше, ніж Currywurst і т. Д. Відповідь на це питання надзвичайно цінна для мене та багатьох інших. Будь ласка, майте на увазі, що мені дуже цікаво знати інші комбінації спецій, які використовуються в сезоні Дьонер Кебаб. Не тільки в конкретній області, про яку я згадував, оскільки Дьонер Кебабс зараз подобається через світ у багатьох районах.
Теоріан

Я трохи здивований вашому списку прянощів, оскільки, зі свого досвіду марокканської кухні, я не вважаю розмарин або мажоран як найменш середньосхідним, хоча я не маю досвіду з турецькою кухнею. Я рекомендую почати з декількох різних різновидів або рецептів Ras el hanout. Я думаю, коріандр, кардамон, імбир та булава / мускатний горіх, ймовірно, є частиною суміші. Зокрема, насіння коріандру має сильний аромат.
Теодор Мердок

Теодор Дякую, хороша інформація. Я бачив багато варіацій, і спеції, які ви перераховували, дають мені щось задуматися. Я виявив, що ці спеції справді приносять пристойний смак, і це прянощі, дуже поширені в даній місцевості. Але, справді, причина, про яку я тут прошу, полягає в тому, що я просто не відчуваю, що в мене це досить прикуто. Дякую за ваш внесок, дуже корисно.
Теоріан

Відповіді:


4

Не існує стандартної суміші спецій для шашликів Doner. Зазвичай це стосується будь-якої їжі в будь-якій частині світу. Тут може бути загальна суміш, але, як ви пережили, вони можуть бути цілком специфічними для певних районів світу

Основним фактором відзначення загальної суміші спецій є глобальна промисловість постачання продовольства. Загалом те, що торговці продуктами харчування купують основні спеції у місцевого оптового продавця продуктів харчування. У багатьох регіонах конкуренція за оздоровлення їжі мало. Оптовики продуктів харчування попередньо змішують інгредієнти для популярних харчових продуктів у відповідних розмірах. Тож в одному місці, окрім кількох "незалежних" чи "кулінарних" місць, схоже, всі смакують однаково

Я бачив це з деякою веселістю у власній країні. У нас є один головний оптовий продавець продуктів харчування для кожного з двох основних географічних районів, на які поділяється наша країна. На Великдень гарячі булочки мають сильний пряний смак, але, здається, більшість пекарень просто використовують місцеві оптові виробники їжі за попередньо змішаною спецією. Дві основні суміші спецій оптових торговців харчовими продуктами мають абсолютно різні смакові профілі. Тож люди, що подорожують в інший регіон, думають, що булочки з гарячими хрестами трохи приємні. Обидва чудово, але просто зовсім різні

Для шашликів Doner це може бути лише одне джерело суміші сухих прянощів, або, можливо, всі вони отримують заздалегідь зібрані гіроскопи у спеціалізованого постачальника м'яса, який використовує власну суміш спецій? У міру зростання популярності шашликів Донер, інші постачальники м’яса, які виробляють гіроскопи, можуть просто скопіювати цю спеційну суміш через відсутність знань або оригінальності. Останнє поширене у багатьох західних країнах

Тож ввічливо запитайте у місцевого продавця шашлику, чи вони роблять власний гіроскоп, чи купити суміш спецій у оптовика може вирішити проблему?


Дуже гарна інформація. Однак це не відповідає безпосередньо на питання. Тому я голосую за вас принаймні. На жаль, я більше не живу в цьому районі. Я можу йти лише з пам’яті, але можу вам сказати, з певною впевненістю, що я близький аромату, який шукаю. Однак у мене є друг, який живе там. Я його запитую.
Теоріан

3

У Великобританії я натрапив на суміш Doba Kebab, яку можна придбати в місцевих магазинах або на eBay. Можливо, ви зможете отримати якусь інформацію або ідеї з цього поєднання. Це дуже добре і краще, ніж шашлик, який я отримую з мого вильоту.

Шукайте на eBay для змішання або приправ Doner Kebab.


Це, мабуть, найкраща пряма відповідь на це запитання, яке отримали поки що
Теоріан

2
Насправді це чудова відповідь, але, на жаль, не включає спайсові суміші з Великобританії. Ось що я знайшов на ebay на основі рекомендації Davids: Що в суміші Doner Kebab: У суміші Doner Kebab немає штучних ароматизаторів, кольорів чи консервантів. Інгредієнти: сіль, орегано, часникова пудра, цибульна пудра, червоний перець чилі, чорний перець, мелена кориця, чебрець, майоран, шавлія, мелений коріандр, мускатний мускатний горіх, петрушка, мелена гвоздика, мелений піменто, мелений імбир.
Теоріан

3

З того, що я можу знайти з різних джерел німецькою мовою, типова "суміш спецій Дьонера" ​​включає багато чорного перцю і солі, а потім орегано або майоран, часниковий порошок, цибульний порошок, кмин і корицю. Крім того, більшість продуктів роздрібної торгівлі включають порошок негайного бульйону та неабияку дозу MSG або пов'язані з ним "підсилювачі смаку".

Більшість продуктів матимуть деякі добавки, які допоможуть зберегти безперебійність інгредієнтів (декстроза чи подібні), але це вам не знадобиться для тиражування страви.

Крім того, я б очікував побачити в більшості рецептів солодку або пікантну угорську паприку, хоча в німецьких джерелах, які я помітив, вона не завжди була в самій сумішшю; Я думаю, що людям подобається відчувати, що вони "підганяють" приправу, додаючи свої бажані рівні деяких інгредієнтів.

Це цілком відповідає моїй пам’яті щодо досвіду їжі Дьонера в Гессені, хоча останній раз, коли я мав Дьонера Кебаба, був близько 1992 року, і я не їв м'ясо дуже давно. Я впевнений, що велика кількість MSG використовується в більшості німецьких турецьких магазинів.

Якщо ви хочете детальніше наблизити страву, подумайте про пошук рецептів шашлику Іскендера. Я не на 100% впевнений, що йогурт є частиною маринаду для Дьонера, але це тісно пов’язане блюдо і приправи виглядають схожими.


1
Червоні перцеві пластівці та сумак також є поширеними та важливими інгредієнтами.
rackandboneman

Відмінна точка; Я бачу, що сумак принаймні в декількох німецьких рецептах, а деякі інші сорти пластівців чилі можуть бути використані замість пікантної угорської паприки.
JasonTrue

1
Pul Biber. Хоча це, здається, не є звичайним, також експериментуйте з Урфою Бібер;)
rackandboneman

2

У вас є два питання з двома різними підходами: Який "справжній" мікс спецій використовується у вашому місцевому регіоні? і Яка суміш спецій найбільше сподобається вам (або вашим їдцям / клієнтам)?

Я в Нью-Йорку, і там легко 100 вантажних автомобілів з гіроскопами, шашликом та швармою, а також безліч "автентичних" та "фьюжн-стилів" на Близькому Сході / N. Африканський / Ш. Азіатські ресторани, а також усі сім'ї іммігрантів, які готують вдома, але купують як в американському, так і в іноземному стилі. Кожна людина використовує свою різну суміш спецій, іноді навіть просто залежно від свого настрою, погоди, сьогоднішнього м’яса або, як вказує TFD, що є у магазинах / оптових продавців.

Якщо ви хочете знати, чим користується ваш улюблений хлопець, а ви не конкурент, продовжуйте запитувати. Якщо ви хочете знати, що використовує "смак, як мама раніше", вам потрібно попросити кухарів-іммігрантів.

В іншому випадку перегляньте свої попередні експерименти (якщо це цінна інформація, я впевнений, що ви зробили замітки) і з’ясуйте, що найкраще відповідає вашим смакам (і вашим їдачам / клієнтам).


Також чудова інформація, але також безпосередньо не відповідає на питання. Я буквально шукаю основні смакові компоненти двох груп людей, яких ви згадали у вашій місцевості. Я хотів би знати.
Теоріан

Чи є у вас хтось із місцевих, хто готує і родом з тієї частини світу? Можна просто запитати. Але насправді справа зводиться до експериментів та особистого смаку. У коментарях TFD назад в ОП дуже багато перелічених багатьох основних спецій / ароматизаторів, і тоді існують регіональні / особисті розбіжності в застосуванні трав і спецій (суха каучук / маринад, підсмажені та печене в / м'ясо, додані в соус тощо). Це не математична проблема, насправді універсальної відповіді немає.
MandisaW

Моє запитання - це не питання про те, чи можна на нього відповісти чи ні. Мені не потрібна порада з цього приводу. Що мені потрібно - це відповіді на початкове запитання. Я бачив, що він згадав про деякі спеції, але тут нічого остаточного. Я думаю, що я дуже чітко заявив, що дійсно є різні спеції в різних областях. Саме тому я прошу відповіді включити географічну інформацію разом із сумішами спецій, які використовуються у відповідних областях.
Теоріан

1

Питання є дуже актуальним, і якщо сказати просто, то це означає, що є визначальним інгредієнтом у шашлику Донер?

Відповідь - сім спецій, це суміш, в якій переважають кориця, гвоздика, кардамон, чорний перець, +, кріп, майоран та чи чебрець, або що ви коли-небудь відчуваєте, як немає фіксованої формули за межами перших чотирьох інгредієнтів.

Кориця, гвоздика і кардамон використовувались задовго до охолодження, щоб замаскувати ароматизатори, які розвиваються в період маринування, який традиційно продовжується на кілька днів, намагаючись розбити м'ясо і дозволити аромату спецій проникнути під час занурення м'яса. у ванні з сіллю і оцтом. Цього дня ви можете зробити скорочення і отримати суміш спецій "Шаварма" в Інтернеті або в найближчому магазині Близького Сходу.


1
Яку б версію шашлику ви не описували (а їх є багато тонн: спочатку оригінали з Близького Сходу, а потім коригування, які були внесені під час перетворення на західну страву з вуличної їжі), він не є популярним у Західній Німеччині. Кориці, гвоздиці та кардамону в ній немає місця.
румчо

Я не знав, що я повинен ідентифікувати спеції шашлику Доннер, використовувані на заході Німеччини, я також думав, що Німеччина була об'єднана стільки років тому, і тепер це називається Німеччина, мої вибачення.

Географічно Західна Німеччина залишалася Західною Німеччиною, оскільки возз'єднання не додало територій на захід від того, що було раніше.
rackandboneman
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.