Цифровий м'ясний термометр, який не спричиняє втрат соку


8

Іноді, коли я пробую новий спосіб приготування їжі, який використовує різні температури приготування їжі порівняно з тими, які я вживаю зазвичай, мені важко оцінити, коли робиться моє смажене / м'ясне.

Цифрові термометри для м'яса, які видають шум, коли внутрішня температура досягає певного значення, для мене привабливі. Однак, коли я використовував м'ясні термометри (я не використовував жодного з тих цифрових термометрів, де ви залишаєте зонд всередині м’яса під час готування) і проникаєте в м'ясо за допомогою зонда, соки починають просочуватися, коли я виймаю зонд і м'ясо почне висихати.

Як ти зазвичай справляється з цим? Як ви використовуєте м'ясні термометри та запобігаєте втратам соку?

Ще одна примітка: чи є десь інформаційний аркуш, який приблизно говорить вам, як довго ви повинні готувати різні види м'ясних продуктів на фунтах, щоб відповідати цільовим внутрішнім температурам або текстурі м'яса (наприклад, рідкісне, середнє, молодець тощо) ?


Відповіді:


13

Хоча я від душі рекомендую дистанційний термометр зонду, який ви можете залишити в м'ясі та мати зчитування поза духовкою, це лише для зручності. Проколювання м’яса термометром (або виделкою тощо) не призведе до значних втрат соку. Ви можете розірвати пару комірок прямо там, де зайшов термометр, але це все. Ваше м'ясо - це не просто балончик соків, які очікують спливу, тому вам не потрібно хвилюватися.

Міф: Ніколи не використовуйте виделку, щоб перевертати м’ясо

Чи гаразд пробувати моє м'ясо?


2

Я дуже рекомендую використовувати термометр, який ви залишаєте в духовці. Це економить вам багато клопоту, тим більше, що вам не потрібно виймати м’ясо з духовки, і вам не доведеться турбуватися про висихання м’яса.

Аналогові версії повністю залишаються в духовці, проте може бути важко прочитати температуру, оскільки вам доведеться регулювати термометр так, щоб він був облицьований дверцятами духовки. Використовувати їх із закритим посудом для випічки неможливо.

Цифрові, які я знаю, мають зонд всередині духовки. Потім до екрану підключається теплоізоляційний кабель, який достатньо малий, щоб не викликати проблем із дверцятами духовки. Або в більш модних версіях , до антени, яка передає дані на екран.
Дуже багато з них вже мають програми для приготування м'яса до потрібної точки. Ви вставляєте зонд в м’ясо і просто чекаєте, поки серцевина досягне певної температури. Вам не доведеться турбуватися про час, просто спостерігайте за підвищенням температури, поки м'ясо не закінчиться. Єдине, про що потрібно подбати - це приклеїти кінчик зонда близько до центру шматка м’яса.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.